Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Szövetség az amerikai online szerencsejáték legalizáció ellen

  1. #21
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    A nagy posta lobbi meg összefoghatna az e-mail forgalom betiltásáért, mert nagyságrendekkel több reklám, szemét és erkölcstelen tartalom érkezik ezen a csatornán, mint a hagyományos levélforgalomban. Én pl. még sosem kaptam pénisz növelő szer reklámot postán se egy playboy magazint! (nem mintha hiányozna)
    Igen, ez az ember egy visszamaradott, saját "kis" portáját védő kapzsi. Kíváncsi lennék a véleményére és hogy mire költené a pénzét, ha valamelyik online szolgáltató felajánlana neki részesedést mondjuk a texasi online szerencsejáték piacból némi üzletrész bevásárlásért cserébe. Mindjárt fordulna a demagógia!
    uav_online likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #22
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Az online póker a bolondok aranya..., kattints egyet az egérrel, és elveszted a házad".
    Hűha,nem árt figyelnem,mert véletlenül elkattintom a házamat.

    Szerintem fényévekkel biztonságosabb az online játék.Az igazi szerencsejáték függőket pedig semmi se állíthatja meg.
    A legfőbb baj az,hogy alapjában véve ez a demagóg üzenet a legtöbb amerikai fülében jól cseng.Azon se lepődnék meg, ha a Jelenések könyvéből találnak egy ide vágó részt.
    Jaja, én megtaláltam, eztné:

    Jel 1.9
    Én, Sheldon Adelson, a királyságban és a türelmes várásban testvéretek Jézusban, és az üldöztetésben társatok, a Las Vegas nevű helyen voltam, az Isten szava miatt, és Jézus tanúságtétele miatt.
    Lukács 21:1-4
    1. És mikor feltekintett, látá, hogy a gazdagok hányják az ő ajándékaikat a perselybe. 2. Láta pedig egy szegény özvegy asszonyt is, hogy abba egész házát vete. 3. És monda: Igazán mondom néktek, hogy e szegény özvegy mindenkinél többet vete: 4. Mert mind ezek az ő fölöslegükből vetettek Istennek az ajándékokhoz: ez pedig az ő szegénységéből minden vagyonát, a mije volt, oda veté. Mindezt azért, mert szegény özvegyasszony mellékattintá az egérrel.
    Jel 8.5
    Most az angyal fogta a füstölőt, megtöltötte az oltár parazsával, és leszórta a földre. Erre mennydörgés, égzengés, villámlás és földrengés támadt. Ezáltal engedtessék meg az játékosoknak az európai kaszinókban, hogy szabadjára dohányozzanak, mint ahogy azt kedvük tartja.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 05.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Elsőre valóban demagóg, de azt szokták kajázni a tömegek. Ellenben ez annyira átlátszó, az ok annyira nyilvánvaló, hogy ezt szerintem senki.
    Megszokta, hogy az elmúlt kb. 20 évben mindig neki volt igaza. Konkrétan jellemző az ilyen emberekre, hogy még fél lábbal a koporsóban is rugdosódnak. Módosítsanak törvényt egy európai demokráciában, mert ő úgy gondolja. Viccek ezek az emberek.

  4. #24
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Ez az a ****i ,aki atomot akar Iránra dobni?

  5. #25
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Mindent megtesz a saját üzletének védelmében, és további virágzásában.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    bort iszik, vizet prédikál

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4. Mert mind ezek az ő fölöslegükből vetettek istennek az ajándékokhoz: Ez pedig az ő szegénységéből minden vagyonát, a mije volt, oda veté. Mindezt azért, mert szegény özvegyasszony mellékattintá az egérrel.

    denevetek

  8. #28
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen rendbe van az arc probálja az érdekeit védeni az más kérdés hogy az érdekeink ellentétesek de azzal hogy förcsögünk rá nem jutunk közelebb max emberileg leszünk taplobbak mert beszolni valakinek aki nem tudja megvédeni magát nem túl fear.
    Az az egy pár rejtett raszista megjegyzés meg szánalmas

    Arrol mg hogy hány életet tett tönkre a poker elképzelésünk se lehet mert az x ember aki elbuta mindenét az egy dolog de a sok BE nl10-es reg az életét ****** el az asztaloknák 2$-os orabérrel.

  9. #29
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    "Az online póker a bolondok aranya..., kattints egyet az egérrel, és elveszted a házad".


    Aki elkattintaná a házát, az előbb teszi fel a ruletten a 0-ra...

  10. #30
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen rendbe van az arc probálja az érdekeit védeni az más kérdés hogy az érdekeink ellentétesek de azzal hogy förcsögünk rá nem jutunk közelebb max emberileg leszünk taplobbak mert beszolni valakinek aki nem tudja megvédeni magát nem túl fear.
    Az az egy pár rejtett raszista megjegyzés meg szánalmas

    Arrol mg hogy hány életet tett tönkre a poker elképzelésünk se lehet mert az x ember aki elbuta mindenét az egy dolog de a sok BE nl10-es reg az életét ****** el az asztaloknák 2$-os orabérrel.
    Már megbocsáss, de , hogy te mekkora hülyeségeket hordasz itt össze... Úgy véded mintha az apád lenne, vagy tán te vagy az ügyvédje? A pókeresek akikről fröcsögnak jót és rosszat itt van? megvédi magát? neeem? Nem hinném, hogy a te védelmedre szorulna... Fröcsög sok fórumon sok mindenki sokmindent, ÉS? 3-4 nap múlva lecseng ez is és kész.
    Rasszista megjegyzés? Te miről beszélsz?? Melyik fórumot olvasod? Semmi rasszizmus nincs ezen a fórumon, legalább is én nem látok.
    Másrészt meg mindenki a saját érdekeit védi, te is én is ő is, egyértelmű, itt mi csak azt beszéljük mennyire szánalmas módon teszi azt....
    Azt, meg , hogy hány ember bukta már el a vagyonát akár élő akár netes pókeren, nem tudom. Aki meg BE nl10-en az meg is érdemli, hogy ott maradjon elbaszva az életét (mondom én ezt akinek pont ez a válasz írása alatt csukják össze az ászait 1 outtal riveren... ami annyit tesz h a a másik dáma esik akkor flöss van az asztalon és felezünk... )
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •