Oldal: 20 / 25 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (244) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Jótékonykodjunk!

  1. #191
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez komoly?????????
    Ezt én is egyik nap hallottam, de még nem jártam utána. Nálam már az kiverte a biztosítékot amikor bemondták a tv-be, hogy megpróbálják a befolyt összeget nem megadóztatni. Hát ez olyan alap lenni mint márc 15.-én az autópálya matrica.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  2. #192
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az igazság az, ezzel egyáltalán nem segít senki az árvízkárosultakon. A kolontári iszapömlés után összegyűlt 1,6 Mrd forint is ott kamatozik a számlán még ma is. Szerinted mi lessz a sorsa?
    ház, medence....
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #193
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  4. #194
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Aki jótékonykodni akar, az inkább menjen oda és személyesen oldja meg. Viszont én nem olyanoknak adakoznék akiknek duna parti ingatlana van, hanem vannak sokkal nagyobb nyomorban élő családok vidéken. Már írtam korábban, be kell menni egy oviba, megmondják ott, kinek érdemes adni, m Orbán rejtett erőforrásainak felesleges.

  5. #195
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Mielőtt jótékonykodtok jól nézzétek meg, hogy hogyan, mire és kinek adtok, nehogy újra így járjunk:
    Népszabadság - Államosított jótettek

    Sajnos a véleményem szerint ennek is ez lesz a sorsa, úgyhogy ide biztos nem küldök pénzt:
    Kormányzat - Nemzeti Humanitárius Koordinációs Tanács
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #196
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Fulop-szigeteken eleg cudar vilag van, paran biztos hallottatok rola a hirekben.

    Akinek van kedve, kuldhet par dolcsit, kb. minden cent jol jon most ott. A PS minden kuldott 1 dolcsi utan hozzadob meg 2 dolcsit, tehat igazandibol amennyit kuldenenk, 3x annyit kapnak. Ha jol olvasom. Lehet player transferrel es kulon erre a celra letrehozott versenynevezessel/ nincs verseny, direkt erre a celra van/ is penzt kuldeni.

    Philippines Typhoon Haiyan Appeal - Charity Effort - Show your Support

    Akinek van kedve/lehetosege/affinitasa, csak par klikk, s sokkal tobbet segit vele, mint ha fb-on likeolgatna.
    MerACE and Tir-X like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  7. #197
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Valaki szervezhetne már nekem is gyűjtést..
    AlcoholPro likes this.

  8. #198
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Fulop-szigeteken eleg cudar vilag van, paran biztos hallottatok rola a hirekben.

    Akinek van kedve, kuldhet par dolcsit, kb. minden cent jol jon most ott. A PS minden kuldott 1 dolcsi utan hozzadob meg 2 dolcsit, tehat igazandibol amennyit kuldenenk, 3x annyit kapnak. Ha jol olvasom. Lehet player transferrel es kulon erre a celra letrehozott versenynevezessel/ nincs verseny, direkt erre a celra van/ is penzt kuldeni.

    Philippines Typhoon Haiyan Appeal - Charity Effort - Show your Support

    Akinek van kedve/lehetosege/affinitasa, csak par klikk, s sokkal tobbet segit vele, mint ha fb-on likeolgatna.
    már megtettem mielőtt kiírtad volna
    Littlemage likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #199
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    annó Japánokat még én is támogattam, de fordítva kétlem, hogy a mi országunk sok támogatást kapna hasonló helyzetben

  10. #200
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annó Japánokat még én is támogattam, de fordítva kétlem, hogy a mi országunk sok támogatást kapna hasonló helyzetben
    Ennek nem errol kell/ene/ szolnia.

    S mindegy is. A dolog lenyege, hogy ha valaki adomanyoz 5 dolcsit, ez az alapitvany 15 dolcsit fog kapni a PS miatt.

    Csak azert tettem be, ha esetleg valaki elsiklana felette, en pl a pokeres emailemet eleg ritkan nezem meg.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •