Oldal: 904 / 975 ElsőElső ... 404804854894902903904905906914954 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.031 - 9.040 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9031
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. handben, infó nélkül reg nem fog callozni alacsony ászokkal.
    Teljesen mindegy, nem ez a lényeg. Tény, hogy egy 80+ mr-rel rendelkező játékos ellen, akinek egy feszes calling range-e van, lehet any two-val plusz EV a 3bet shove, de ez ellen a reg ellen sem úgy fogod összeállítani a 3bet shove range-edet, hogy a 32o-t pakolod bele. Mi helyett tennéd? Vagy 100% 3bet shove a taktika? Egyébként ez a játékos szerintem a sharkscope-ot sem ismeri, és übermegavesztőfish volt, szóval nem valószínű, hogy tudta hogy én reg vagyok, és nem hiszem, hogy gondolkodott a 3bet shove range-én. Szerintem kb. ilyesmi lehetett a gondolatmenete, hogy: "Ez az utolsó feles nem kellett volna... Hoppá, a legsz*rabb lap, beb*szom!"
    forzadani3, BrenDoN and AlcoholPro like this.

  2. #9032
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen mindegy, nem ez a lényeg. Tény, hogy egy 80+ mr-rel rendelkező játékos ellen, akinek egy feszes calling range-e van, lehet any two-val plusz EV a 3bet shove, de ez ellen a reg ellen sem úgy fogod összeállítani a 3bet shove range-edet, hogy a 32o-t pakolod bele. Mi helyett tennéd? Vagy 100% 3bet shove a taktika? Egyébként ez a játékos szerintem a sharkscope-ot sem ismeri, és übermegavesztőfish volt, szóval nem valószínű, hogy tudta hogy én reg vagyok, és nem hiszem, hogy gondolkodott a 3bet shove range-én. Szerintem kb. ilyesmi lehetett a gondolatmenete, hogy: "Ez az utolsó feles nem kellett volna... Hoppá, a legsz*rabb lap, beb*szom!"
    A fisht és a zsenit sokszor csak egy hajszál választja el
    Amúgy valamelyik új videóban pont arról van szó, hogy reg ellen akár mindent pusholhatunk első BB-n, de persze én se a 32o-t rakom be a 3bs rangembe
    MerACE likes this.

  3. #9033
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fisht és a zsenit sokszor csak egy hajszál választja el
    Amúgy valamelyik új videóban pont arról van szó, hogy reg ellen akár mindent pusholhatunk első BB-n, de persze én se a 32o-t rakom be a 3bs rangembe
    Utána meg majd jön a videó arról, hogy ha reg vagy, és az ellenfeled is reg, akkor minden 3bet shove-ot callolhatsz 1. handben, mert 100% az ellenfél 3bet shove range-e. Őrület a metagame.
    BrenDoN likes this.

  4. #9034
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Ez az egész kérdés arról szól, érdemes-e egyetlen move EV-jére fókuszálni ahelyett, hogy a teljes meccsen megszerezhető EV-t vizsgálnánk. Az egyik oldalon egy talán +EV-s lépés áll, de még így is csak hajszálnyi értékről beszélünk, és az egész stackünket kockáztatjuk. A másik oldalon pedig a tény, hogy pár handen belül már jóval nagyobb rálátásunk lesz az ellenfél játékára, és sokkal könnyebben meg lehet majd találni azokat a spotokat, ahol fölé kerekedhetünk (history nélkül is ez a helyzet, de ha felugrik a hud, és esetleg még vásárolt handjeink is vannak, akkor jóval simábban szétszedhetjük a másikat).
    Az első eset ráadásul csak addig működik, amíg le nem bukik a másik, utána jön a note, és benne van a pakliban, hogy magadra szabadítasz egy reget, aki utána azt fogja sasolni, mikor ülhet rád, hiszen hülyeségeket csinálsz.

  5. #9035
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Hali,

    Novemberben elkezdtem ipokeren super turbo hu sng-ni 20-30$-on, és kb. mára sikerült a regek nagy részét lekoptatni, de van egy ember aki folyton rámül (acceptelen folyamatosan, de nem úgy nézz ki aki fel akarja adni).

    Elkezdtem kielemezni a játékát, pre range-t most próbálok összeállítani, de postflop elégé tanácstalannak érzem magam ellene, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Néhány hasznos tanácsot nagyon megköszönnék.

    (Egyébként eddig -6% ev roi-t hozz ellenem, köszönhetően annak, hogy az elején látott trash-el 3bet pusholni, azóta folyamatosan callolja a 3beteket gyenge Kx, QJ-Q9, JT-J9, 98s, úgy, hogy már az erős Kx meg Qx-eket is 3betpusholom ellene.)
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #9036
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    A statok alapján ez nem Kttl25? Írtam privátot is majd lesd meg.
    Utoljára módosítva: Zolido által: 2013. 11. 20. 21:42

  7. #9037
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az lesz szerintem is.

  8. #9038
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Zolido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A statok alapján ez nem Kttl25? Írtam privátot is majd lesd meg.
    Felső sorban direkt bent hagytam a nevét Ahogy láttam szeret másokkal is regwarozni...
    Utoljára módosítva: csabacz által: 2013. 11. 20. 22:05

  9. #9039
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Sokszor látom itt az ev roi kifejezést, valaki eltudná magyarázni hogy ezt mi alapján számolja a program? hogy ez miez? tudom hogy a várható értéke a befektetés megtérülésének ( valami lyesmi magyarra lefordítva) de ez cash gamenél ugye amikor grafikonok látom az All In EV-t az egyértelmű hogy ott hogy jön ki az EV-nk ugye az equitynk alapján a potnak egy bizonyos részét megnyerjük, de ez sit and go-k esetében ahol ezt nem lehet egyszerűen számítani ott ez az ev roi hogy jön ki?

  10. #9040
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sokszor látom itt az ev roi kifejezést, valaki eltudná magyarázni hogy ezt mi alapján számolja a program? hogy ez miez? tudom hogy a várható értéke a befektetés megtérülésének ( valami lyesmi magyarra lefordítva) de ez cash gamenél ugye amikor grafikonok látom az All In EV-t az egyértelmű hogy ott hogy jön ki az EV-nk ugye az equitynk alapján a potnak egy bizonyos részét megnyerjük, de ez sit and go-k esetében ahol ezt nem lehet egyszerűen számítani ott ez az ev roi hogy jön ki?
    simán úgy számolja, ahogy a roit, csak nem a winnings/befektetés, hanem ev winnings/befektetés.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •