Oldal: 42 / 74 ElsőElső ... 32404142434452 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (740) összesen
Like Tree217Likes

Téma: Dühöngő

  1. #411
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajó*****anyádatpókerstars!runnerrunnerkéntroha djábelereggelreanyádba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
    na mivan? már hétköznap is ?:S

  2. #412
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nagy móka ez az online micro grind. Gyakorlatilag semmi értelme. Ma szembenéztem a kifejezéssel, hogy :"nl10 grinder vagyok" hát LOL, ideje lenne felébrednem tök szánalmas már a kifejezés is.

    Csak ülök a gép előtt és sírva röhögök a történéseken. Semmi de semmi értelme. Előre nem haladok de közben megőszülök a hosszútávú eredményekre várva. Napról napra jobban és jobban megkészülök ettől a rengeteg szarságtól ami egy-egy sessionben ér. Fel kell ismernem hogy Én nem tudok többet kihozni ebből az egészből.

    Cashoutoltam a rollom 95%-át bankszámlára.

    Maradt 7-8BI-m amit majd eljátszogatok (nem eltiltelek, megteszem amit tudok), de ha az elmegy akkor ez volt az utolsó próbálkozásom, nem küzdök többet szaros pár forintokért.

    Annak örülnék legjobban ha varázsütésre elfelejthetném ezt az egészet.
    Gowriel, orbitor and AlcoholPro like this.

  3. #413
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ja hát ezen az NL10-en én is nagyon megrökönyödtem már, és semmi motivációm..

    Ezért én is félretettem a rollom egy részét, és beutaltam 20ra 40bi-t, amivel megpróbálok lépkedni feljebb, ha nem megy, akkor én sem nagyon fogom tovább erőltetni..

    A sikerek még váratnak magukra, de még nem adom fel, hátha bejön valami


    De azért 160bi-el már neked is illett volna feljebb lépni!!
    Mondom ezt én, aki még nagyobb bankroll nit
    Utoljára módosítva: Gaabeesz által: 2013. 11. 19. 21:56

  4. #414
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy móka ez az online micro grind. Gyakorlatilag semmi értelme. Ma szembenéztem a kifejezéssel, hogy :"nl10 grinder vagyok" hát LOL, ideje lenne felébrednem tök szánalmas már a kifejezés is.

    Csak ülök a gép előtt és sírva röhögök a történéseken. Semmi de semmi értelme. Előre nem haladok de közben megőszülök a hosszútávú eredményekre várva. Napról napra jobban és jobban megkészülök ettől a rengeteg szarságtól ami egy-egy sessionben ér. Fel kell ismernem hogy Én nem tudok többet kihozni ebből az egészből.

    Cashoutoltam a rollom 95%-át bankszámlára.

    Maradt 7-8BI-m amit majd eljátszogatok (nem eltiltelek, megteszem amit tudok), de ha az elmegy akkor ez volt az utolsó próbálkozásom, nem küzdök többet szaros pár forintokért.

    Annak örülnék legjobban ha varázsütésre elfelejthetném ezt az egészet.
    Mindig jó lépést választottál ellenfélhez mérten? Nem hinném, hogy akkora bukót lehet produkálni NL10en, hogy cashoutolni kelljen... Sztem csak megijedtél, tarts egy kis szünetet mondjuk 1 hét és lefogadom, hogy alig fogod várni, hogy visszadepózd újult erővel.

  5. #415
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Sonny, szerintem hagyd a PS-t a francba. vedd ki a maradék 7-8 buyint is... feküdj rá az SH-ra egy normális teremben és ne futamodj meg, ha nem jön egyből a várt eredmény. GL!
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  6. #416
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Gaabeesz, mi változott az előző hónaphoz képest? A blogbejegyzés óta feljebb léptél és EV alatt futsz?
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  7. #417
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam alaposan jelölgetni, az esélyeknél pedig 10% a határ, tehát a 61/39-t már nem vettem bele. Néha én voltam elől, néha az enemy. Amikor még csak 400 leosztás volt megjelölve, akkor még magasan sz.ptam én is, azt mutatta.
    Majd ha lesz időm rá, csinálok belőle egy szép grafikont.
    Egy ilyen grafikont megnéznék

  8. #418
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet Kamanduk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gaabeesz, mi változott az előző hónaphoz képest? A blogbejegyzés óta feljebb léptél és EV alatt futsz?
    Felléptem ja, de nem a legjobb.

    Áttértem 888ra, talán 10K handet toltam le, ahol ***** nagy cumit szoptam be az elején, aztán olyan -5binál hagytam a picsába, mert elég volt abból a mocsokból.
    Régebben már kaptam ott nagyon durva dolgokat egyébként..

    Tegnapelőtt berogyott a HDD-m, szal csere volt.
    Így minden gépen lévő cuccom odalett..
    Nem tudom pontosan hogy állhat a hónap.
    Szerintem erősen BE szagú, de játék se nagyon volt különben.

    Most gondolkodom, hogy hol kellene játszani, mert MG hálózatán 20on szinte csak délután 5-6 után találni asztalokat (de akkor se mindig)


    Gondolkodom ismét Stars zoom-on, de nem nagyon visz rá a lélek

  9. #419
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Jólesik látni, hogy másnak is van baja a PS-sel.

    Én szó szerint beleőrültem. Érzem, hogy nem vagyok már normális. Ömlik a szar a fejemre nap mint nap megállíthatatlanul, és megy a viaskodás a fejemben: Csaló maffiózó ****k vs Ez normális, variancia, stb...

    Bárcsak sosem kezdtem volna pókerezni. Tönkretett. Anyagilag még oké vagyok, de tönkretett.
    Gowriel, iKeksz and AlcoholPro like this.

  10. #420
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jólesik látni, hogy másnak is van baja a ps-sel.

    én szó szerint beleőrültem. érzem, hogy nem vagyok már normális. ömlik a szar a fejemre nap mint nap megállíthatatlanul, és megy a viaskodás a fejemben: Csaló maffiózó ****k vs ez normális, variancia, stb...

    Bárcsak sosem kezdtem volna pókerezni. Tönkretett. Anyagilag még oké vagyok, de tönkretett.
    :d :d :d

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •