Oldal: 52 / 126 ElsőElső ... 242505152535462102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #511
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Yetike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS és igen, minden jól van beállítva. HUD az mindig van, bár nem kapcsolom be, ugyanis ott is mindig elölről kezdi a számolást. Minden egyes session elején nullás stattal rendelkezem én és a többi játékos egyaránt. A handek ugyanúgy mint a graf, néha mutatja, de többször nem. Szoktam nézni session közben az import folyamatot, és simán menti a handeket folyamatosan. Ezért se értem...
    A HUD a saját adatot mindig újrakezdi, de azokról az emberekről akikről van már adat az összeset mutatja. PS sztem pont az a terem ahol ha jól van minden beállítva, akkor jól is működik. Ha a grafot nem mutatja az vagy az import hibája (amiről nehezen tudom elképzelni,hogy hol jó hol nem) vagy vmilyen szűrő nincs jól beállítva.

  2. #512
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Yetike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS és igen, minden jól van beállítva. HUD az mindig van, bár nem kapcsolom be, ugyanis ott is mindig elölről kezdi a számolást. Minden egyes session elején nullás stattal rendelkezem én és a többi játékos egyaránt. A handek ugyanúgy mint a graf, néha mutatja, de többször nem. Szoktam nézni session közben az import folyamatot, és simán menti a handeket folyamatosan. Ezért se értem...
    Szia!

    Nekem is volt valami ilyesmi gubanc először.Én létrehoztam egy új mappát a gépen a handeknek, utána beállítottam a ps hand history option-ban hogy az legyen az alapértelmezett mappa.Ha ez megvan a pt4- ben is meg kell változtatni: tools-setup assistant-configure sites-és itt a pokerstarsnál meg kell azt a mappát adni amit létrehoztál!Nekem ezután működött rendesen session közben is a .Remélem tudtam segíteni.

  3. #513
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás Custom stat

    Hi!

    Azt tudja valaki, hogy a létre hozott stat a hud-on megjelenik, de a hud popup-jában viszont nem. Vagy mit és hogyan kellene átírnom, hogy popuba is megjelenjen??

  4. #514
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Idézet Sobi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Azt tudja valaki, hogy a létre hozott stat a hud-on megjelenik, de a hud popup-jában viszont nem. Vagy mit és hogyan kellene átírnom, hogy popuba is megjelenjen??
    Közben megvan, valószínű összeakadt egy másik popup-al....

  5. #515
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Ricsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Nekem is volt valami ilyesmi gubanc először.Én létrehoztam egy új mappát a gépen a handeknek, utána beállítottam a ps hand history option-ban hogy az legyen az alapértelmezett mappa.Ha ez megvan a pt4- ben is meg kell változtatni: tools-setup assistant-configure sites-és itt a pokerstarsnál meg kell azt a mappát adni amit létrehoztál!Nekem ezután működött rendesen session közben is a .Remélem tudtam segíteni.
    Szuper vagy, köszi!
    Remélem így is marad a dolog Mondjuk sokkal nagyobb profitot mutat mint amennyi valójában van. De ezt majd megoldom Köszi mégegyszer

  6. #516
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás sos

    Hogy kell a hud -ot mozgatni az asztalon?

  7. #517
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy kell a hud -ot mozgatni az asztalon?
    Cursor rámegy, bal egérgomb nyomva tart, elmozdít.

  8. #518
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cursor rámegy, bal egérgomb nyomva tart, elmozdít.
    Lekaptam a triált amíg nem lesz jó a hm,de nekem baszik elmozdulni!!!!!!!!!!!!

  9. #519
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lekaptam a triált amíg nem lesz jó a hm,de nekem baszik elmozdulni!!!!!!!!!!!!
    Fölül középen az asztalon van egy kis fekvő téglalap ikon. Kattints a jobbfelére, ez egy poker tracker embléma gyakorlatilag, ott lenyílik egy menü, és legfelül vedd ki a pipát a lock layout-ról. Le van zárva a hud,h ne bírd elcsúsztatni véletlenül. Lehet ez az alap beállítás.

  10. #520
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fölül középen az asztalon van egy kis fekvő téglalap ikon. Kattints a jobbfelére, ez egy poker tracker embléma gyakorlatilag, ott lenyílik egy menü, és legfelül vedd ki a pipát a lock layout-ról. Le van zárva a hud,h ne bírd elcsúsztatni véletlenül. Lehet ez az alap beállítás.
    Köszi!

    gl

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •