Oldal: 483 / 709 ElsőElső ... 383433473481482483484485493533583 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.821 - 4.830 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4821
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    506

    Alapbeállítás

    Köszönöm!

  2. #4822
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Sziasztok, a tegnapi napon vettem észre néhány ismerősömmel, hogy közel sem ugyanaz a pénzküldés díja(fee) 2 email között, mint ahogy eddig feltételeztem és tapasztaltam. Eddig 67 cent volt nekem, hogy egy ismerősömnek küldjek USD-t. Egy barátom viszont azt vette észre, hogy a mostani 2K USD küldése közel 13.5$-ba került. Ami azért nem kevés ! Próbaképpen én is elindítottam egy "send money" folyamatot, de csak addig, hogy lássam, hogy mennyibe kerülne nekem a mai napon, de csak 1.35$-t irt fee-nek. Változott mostanában ennek kapcsolatban valami? Vagy ez a különbség adódhat az esetleges VIP státusz különbségéből (Nekem V.I.P gambler státuszom volt az MB-n régen, de most VIP Bronze státuszt ír)? Ha igen, akkor is hatalmas a különbség ! Ti észrevettetek ilyen változást mostanában?
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2013. 11. 22. 03:50

  3. #4823
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet gzp74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a tegnapi napon vettem észre néhány ismerősömmel, hogy közel sem ugyanaz a pénzküldés díja(fee) 2 email között, mint ahogy eddig feltételeztem és tapasztaltam. Eddig 67 cent volt nekem, hogy egy ismerősömnek küldjek USD-t. Egy barátom viszont azt vette észre, hogy a mostani 2K USD küldése közel 13.5$-ba került. Ami azért nem kevés ! Próbaképpen én is elindítottam egy "send money" folyamatot, de csak addig, hogy lássam, hogy mennyibe kerülne nekem a mai napon, de csak 1.35$-t irt fee-nek. Változott mostanában ennek kapcsolatban valami? Vagy ez a különbség adódhat az esetleges VIP státusz különbségéből (Nekem V.I.P gambler státuszom volt az MB-n régen, de most VIP Bronze státuszt ír)? Ha igen, akkor is hatalmas a különbség ! Ti észrevettetek ilyen változást mostanában?
    Szia
    Pénzküldésnél a fee most 1% max 8,32 GBP, ami kb 13,5 usd. Elég szépen megemelték. Ha vip vagy az jelenthet előnyt, ezt majd vki lepontosítja.
    gzp74 likes this.

  4. #4824
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás Skrill

    Sziasztok
    Egy olyan kérdésem lenne hogy kértem skrill kártyát úgyhogy nem volt pénz a számlámon, amit ki is küldtek rá párnapra a pin-t is küldték
    és Számlámra ki írták -13 , x dollár ( 10 euronak megfelelő)
    Mondom akkor kifizetem nekik utaltam bankkártyáról nekik pénzt ami megis jött, jová is irták viszont a 13 dolcsit nem vonták le azt írja folyamatban a pénz meg amit utaltam nekik rajta van, valyon miért nem vonják le?

  5. #4825
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet lacavdd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Egy olyan kérdésem lenne hogy kértem skrill kártyát úgyhogy nem volt pénz a számlámon, amit ki is küldtek rá párnapra a pin-t is küldték
    és Számlámra ki írták -13 , x dollár ( 10 euronak megfelelő)
    Mondom akkor kifizetem nekik utaltam bankkártyáról nekik pénzt ami megis jött, jová is irták viszont a 13 dolcsit nem vonták le azt írja folyamatban a pénz meg amit utaltam nekik rajta van, valyon miért nem vonják le?
    folyamatban van majd levonják ne aggódj

  6. #4826
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Elég régen használtam MB-t és sajna az új lapon nem voltam elég figyelmes és forint helyett dollárt utaltam két hete amit azóta sem írtak jóvá a számlámon. 10+ levelet küldtem nekik a kivonattal, hogy elment az utalás, de mindig csak 24 órát kérnek, hogy keresik. Volt már ilyen? Üdv

  7. #4827
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    most ez komoly, hogy egy levélre reagálni/ügyet intézni beletelik min. 15 napba? mennyi idő, mire ezek válaszolnak átlagban?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #4828
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Horvathrozi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok az lenne a kérdésem hogy, utaltam ki a bankszámlámra egy kisebb összeget és még kedden jött az email hogy "your withdrawal has been processed" na most eddig akárhányszor kiutaltam és ezt az üzenetet kaptam már másnap a számlámon volt a pénz.. és még mindig nincs rajta.... mi lehet a probléma? esetleg azzal van összefüggésbe mint feljebb írták h megszűnt a magyar bankszámlaszáma a skrillnek és ezért több időt vesz igénybe???
    nekem is a legutóbbi kifizetések nem a megszokott gyorsasággal jöttek,kb. több,mint egy hét volt,mire ideért a lóvé

  9. #4829
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most ez komoly, hogy egy levélre reagálni/ügyet intézni beletelik min. 15 napba? mennyi idő, mire ezek válaszolnak átlagban?
    Hát igen. Ez minden, csak nem helpdesk. tegnap jött az első válasz, hogy nem találnak tőlem befizetést az USD számlájukon. Erre írtam nekik, hogy persze, mert a HUF-ra utaltam tévedésből. Gondolom újabb 2 hét lesz. Szerencsére van a piacon más szolgáltató.

  10. #4830
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Én most regisztráltam be ide. EUR-s számlát csináltam, de $ ban fognak rá utalni nekem. Gondolom át fogják váltani, vagy lehet több pénznemű számlám?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •