Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (134) összesen
Like Tree149Likes

Téma: Topik érett gondolkodásúaknak a materiális világról

  1. #51
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem máig, hogy mire használják? Ipadet, tabletet stb. Pókerezek? Számítógép. Filmet nézek? Számítógép. Úton vagyok valahová és úgy akarok filmezni, pókerezni, játszani, stb.? Nem akarok, mert úton vagyok. Telefonálni akarok? Vezetékes telefon. Úton vagyok, és telefonálok? Szar, régi mobil. Fényképezni akarok? 4 Mpixeles 10 éves gép. Fel akarok vágni vele? Nem akarok felvágni.
    Ennyi!!!

  2. #52
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem máig, hogy mire használják? Ipadet, tabletet stb. Pókerezek? Számítógép. Filmet nézek? Számítógép. Úton vagyok valahová és úgy akarok filmezni, pókerezni, játszani, stb.? Nem akarok, mert úton vagyok. Telefonálni akarok? Vezetékes telefon. Úton vagyok, és telefonálok? Szar, régi mobil. Fényképezni akarok? 4 Mpixeles 10 éves gép. Fel akarok vágni vele? Nem akarok felvágni.
    Ezeknek egyvalamiért kell, azért,h elmondhassák,h nekik van! A legtöbb ilyen tizenévesnek kimenője sincs, gyakorlatilag nem tud vele hívást kezdeményezni!
    Sajnos ebből a fajta "emberből" egyre több van, az ilyenek miatt szedik meg magukat a multik ennyire, és ezek miatt teszik tönkre a környezetet. Mert mindenből az újat, újabbat, legújabbat!

  3. #53
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Érdekes téma. Van ami kell, van ami nem. PL reggel vettem egy gatyát 40K ért. Viszont ilyen telefonom van.
    Nokia 1661: A legolcsóbb TFT kijelzős Nokia - Mobilarena Mobiltelefon hír
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #55
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aszongya a srác,h ez igazából HIÁNYCIKK az egész világon, ezért szeretné minél hamarabb megkapni.
    Kész...

  6. #56
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes téma. Van ami kell, van ami nem. PL reggel vettem egy gatyát 40K ért. Viszont ilyen telefonom van.
    Nokia 1661: A legolcsóbb TFT kijelzős Nokia - Mobilarena Mobiltelefon hír
    Te nagy szaki vagy nem tudsz olyat, hogy otthonról kényelmesen függetlenítsek egy nokia 6303c telefont? Kutattam a témába, de nem találtam semmit rá, csak fizetős kivitelben.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  7. #57
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Azzal semmi baj nincs, ha valaki költ egy nadrágra vagy egy ipodra vagy egy drágább laptopra, mert az a vágya, ez még nem jelenti feltétlenül, hogy azt jelenti mérvadónak, hogy kinek van még ilyen cucca.

    Az már inkább baj, ha valaki ebből indul ki és azért kell az iphone, hogy legyen.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 11. 22. 14:51
    Holdenper likes this.

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te nagy szaki vagy nem tudsz olyat, hogy otthonról kényelmesen függetlenítsek egy nokia 6303c telefont? Kutattam a témába, de nem találtam semmit rá, csak fizetős kivitelben.
    megkérdezem, hogy lehet e nyitni.
    zoltanh likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Pár vázlatpontban kilehet fejezni, hogy miért ilyen a helyzet:

    -családi háttér
    -nevelés
    -társadalmi elvárás
    -megfelelni vágyás
    -tájékozatlanság
    -média
    -oktatási rendszer
    Arsen, danfiu, BelaKecske and 1 others like this.

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Bármennyire szeretnénk az itt tárgyalt jelenséget a mai kor vívmányának beállítani nem az.
    Az ember a maga, akár nyomorúságos szintjén, mindig is olyan dolgokra vágyott amit a közvetlen környezete menőnek értékesnek tartott.
    Annyiban mégis a mai korunk sajátossága a helyzet, hogy a média által közvetlen környezet ma már kb a fél világot jelenti régen meg csak egy falut.

    Ez van az emberek 90% befolyásolható "zombi", akinek meg kell mondani mi a menő, mi az érték és azt fogja szeretni, értékesnek tartani, a környezet által menőnek tartott tárgy birtoklásától lesz boldog.

    A maradék 10%-ból 9% bár önállóan gondolkodik nem tudja megvalósítani magát és depressziós, alkoholista, drogos, öngyilkos lesz etc...
    1%-ból lesznek az igazán boldog sikeres emberek, de belőlük kerülnek ki a korszakalkotó politikusok, népvezérek, diktátorok és multik létrehozói is, akik bár lehet nem boldogok, de irányítják a tömeget.

    Szerintem valahol itt lehet az igazság.

Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •