Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree14Likes

Téma: nl10 középsö set vs passziv fish 150bb deepen

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam call call, bármi 2pár meg overpár meg 22 játszhat így, szett, sor lehet nem is emel ekkorát szerintem, nem hiszem h lehetne ezt ekkora fish ellen dobni.
    Bármi 2 pár? T5s kb. T2 és T3 ha nem emelt flopon, akkor nem emel turnön sem.
    53s, 52s még előfordulhat, de nem sok kombó, és nem is kéne túl nagy súllyal a pre call rangebe tenni. Overpár szintén, ha flopon nem emelt, akkor iszonyat kis súllyal mondhatjuk, hogy turnön emelni fog, szinte elhanyagolható a rangeben, mire turn emelésig jut a a parti.

    Ha két pár ekkorát emel, akkor set miért nem emel ekkorát? Nem értek egyet ezzel sem.

    Tehát a line azt is mutatja, hogy ez egy tunre megérkezett lap (legtöbbször legalábbis), ezért zárhatunk ki csomó kombót, illetve rakhatunk kisebb súllyal a rangebe.

    Így szerintem aki ezt rátolná, az elég rosszul olvassa a ranget. Szerintem nyugodt szívvel dobható turnön (implied oddsot msot nem számolgatom, de kétlem h lenne elég, meg reverse is van némi).

    Ja és nem beszélve arról, hogy semi-deep a parti, még őszintébb játékra számíthatunk a fishtől, és láthatóan szeretné belapátolni az összes pénzét majd, ami nut lapra utal.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 11. 21. 18:12

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom a többség itt simán bevágja turnön 150 bb deepen nekem ez abszolut nem volt egyértelmü igy csak megadtam.
    Szóval nem tudod, mit csinálj, ezért csak megadsz ahelyett, hogy visszatolnád? nekem ez csak akkor tűnik logikus magyarázatnak, ha blöffre teszed, akkor viszont remek line.

    Egyébként lehet egy fish vagyok, de szettel én sem érzek félelmet, ha egy 68/6 megraise-el egy ilyen boardon. Azért mégsem egy 23/20-ról van szó. Én a kezébe adnék TP-t, sort, szetteket, JJ+-t, esetleg két párokat, bár az eléggé valószínűtlen. Saccra több mint 50%-ban lesz itt TP/overpár nála, így máris +EV a push bőven

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Lehet hogy tényleg fish vagyok.. mondanám hogy nice laydown, de akkor a turnon el kellett volna engedned

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •