Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (102) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Naponta adózniuk kell az online pókereseknek Görögországban

  1. #81
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Jeeeee88;569007]
    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Simakos kemény ám! Ő 60-70 asztalon vereti mindig a 45-180 főseket meg mtt-t.[/QUO

    Aha, sztem is tök jó játékos! Azért össze ne szarjuk magunkat tőle! 9k game alatt hoz kemény 714$-t! Ez ám a top reg!! Am jah, valaha jo volt, vis jobb mint az átlag fishek, pár éve, amikor még mindenki hülye volt, meg spanyol olasz francia amcsi kombó is szerepelt a kínálatban. De azok az idők elmúltak Ő meg elfelejtett fejlődni! Ki mondta, h ha vki 60 asztalozik robot pilot üzemmódban akkor az jó játékos? (el vagy Te tévedve cimbi). A top reg az nem Simakossal kezdődik! Mert akkor adjuk oda az OPOY-t KOCKAPOKERnek..
    Attól hogy 714$ profitja van helyedben hozzá adnám hogy minimum supernova és azzal azért 9k játék után elég brutális FPP mennyiséget kap, ha csak a 100kFPP 1600$ is megtudja venni akkor már 2314$+ a hónapja.

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    [QUOTE=donkbet90;569046]
    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Attól hogy 714$ profitja van helyedben hozzá adnám hogy minimum supernova és azzal azért 9k játék után elég brutális FPP mennyiséget kap, ha csak a 100kFPP 1600$ is megtudja venni akkor már 2314$+ a hónapja.
    Sőt SNE, néha kirakja a medált.

  3. #83
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Ez a fisht nem érdekli történet nekem is beugrott.De 100on, 200on ,ha véletlenül keres 20$t és levonnak 3at, kb üvöltve rohan lottózni szerintem.
    kiscash likes this.

  4. #84
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Remélem,hogy a Magyar kormány nem fogja követni ezeket az idióta Görögöket :\

  5. #85
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    aha, kedves donkbet! probaltal mar letolni 9k sng-t / hó ezekből?! én is ezt jatszom, lemegy elég feszített munkatempóban 3-3,5k 45 man turbobol (kis részt) és 180 as mtsng + turbo mtt-k-ből (nagyobb részben) egy hónapban. mivel én ebben utazom, ki merem jelenteni, h ez egy elég tisztességes, esetenként nagy mennyiség. no most engedtessék már meg nekem, h bíráljam azt, aki 9k-t letol mindenből ami szembejön őrült módon és hulladék profittal. tudod mit szenved az ezért? egészségére ha rb pró, vagy ha bot-ozik. szal tökéletesen tisztában vok a rake backkel is. de ez igy nem pálya, eszetlenség de mindegy!

  6. #86
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    ja igen, s azt majdnem biztos h nem tudja megvenni havonta.

  7. #87
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    de nem is ez volt a lényege az egész szövegelésemnek, hanem h a mennyiségi playa, aki kivesz ilyen teljesítménnyel meg játékkal (rbvel) kb 2-2,5-kt havonta, az nem top reg, s nem is top playa! mert ezt nem igy mérik sztem

  8. #88
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Nevetségesek ezek a dilettáns megoldások. A Pokerstars egy szolgáltatást nyujt, ami után bevétele van, adóztassák meg korrekt módon, ami a játékosoknak esetlegesen rake emelkedéssel jár. Az hogy a pénz hogy vándorol játékos közt ide-oda, teljesen lényegtelen.
    A kormányok részéröl szánalmas ez az online pokerrel szembeni hadakozás, a populáció annyira kis rétegét érinti, az összgazdasághoz képest annyira jelentéktelen összegröl van szó, hogy értelmetlen vele foglalkozniuk. Föleg ugy, hogy az igazán fontos ügyekhez, mint pl egészségügy, oktatás korrekt módon való fizetössé tétele (megfelelöen finanszirozható legyen), nyugdíjrendszer sürgös átszervezése, hogy az fenntartható legyen (értsd nyugdíjkorhatáremelés) nem mernek hozzányulni. A társadalom számára fontos ügyekben csak mismásolnak, ehelyett piszlicsáré ügyekkel szórakoztatják a népet.

  9. #89
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Legyen már egy kis realitás érzéked.
    Minden héten puccsok lennének. Nevetséges fantazmagória az egész olyan mélyről jövő népharag törne fel az emberekből ,amely mindent elsöpörne.

    Sokkal népszerűbb a csúf és gonosz online pókert megadóztatni, ha még az egy fabatkát se ér. Az biztos,hogy ez a törvény gyakorlatilag egy óriási öngól és teljese mértékben életképtelen.
    Az a legnevetségesebb, hogy ez a szabályozósdi elképzelések minden téren ellentmondanak az EU elveknek.Ugyan így mehetne a harag a többi adóparadicsomokban működő vállalat ellen.

  10. #90
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de nem is ez volt a lényege az egész szövegelésemnek, hanem h a mennyiségi playa, aki kivesz ilyen teljesítménnyel meg játékkal (rbvel) kb 2-2,5-kt havonta, az nem top reg, s nem is top playa! mert ezt nem igy mérik sztem

    értelek , minden bizonnyal akkor ezekben a játékokban te vagy a TOP REG! ja biztosan nem tudja megvenni? Én akárhogyan is számolom ha csak 7$ 45man-t játszana ami után 3,19VPPjár és ez 9k játék után 28710VPP amit a Supernova Elit státuszával beszorzol 5el akkor pontossan 143550FPP ami egy laza 2230$ és ez csak 7$os limiten, és mivel ha az emlékezetem nem csal ő nem ott játszik, így szerintem nem jön ki olyan rosszul minden hónapba. De elnézést ha beletiportam a lelki világodba TOP REG ÚR!
    AlcoholPro likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •