Oldal: 905 / 975 ElsőElső ... 405805855895903904905906907915955 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.041 - 9.050 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9041
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    simán úgy számolja, ahogy a roit, csak nem a winnings/befektetés, hanem ev winnings/befektetés.
    najó akkor ez ev winnings az mi? az elvileg az hogy mekkora eséllyel nyerem meg a játékot*a nyereménnyel igaz, tehát a nyereményből való részesedésem a nyerési esélyem függvényében? de ezt SNG-nél hogyan határozza meg?

  2. #9042
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg arról megy a vita, hogy jó játék-e 32o-val bebaszkodni 25bb-n? Ilyenkor képzelem, mit gondolhat a hyper hu-ról egy kívülálló, aki csak benézett a topikba.
    Remélem azt, hogy milyen mókás játék, ki kéne próbálni

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fisht és a zsenit sokszor csak egy hajszál választja el
    Amúgy valamelyik új videóban pont arról van szó, hogy reg ellen akár mindent pusholhatunk első BB-n, de persze én se a 32o-t rakom be a 3bs rangembe
    Nem tudom milyen videóban volt, de tudok gratulálni a készítőjének...Elég rossz ötlet. Egyrészt sok reg nem feltétlenül játszik 80%+ mr-t, másrészt sok reg jóval lazábban callol első handben, mint mondjuk a harmadikban

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. handben, infó nélkül reg nem fog callozni alacsony ászokkal.
    Nem is feltétlenül regről írtam, de amúgy lesz olyan amelyik nem szeret ászt dobni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #9043
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    A regről meg:

    Kérdésesek a postflop minta nagyságok, de ha úgy gondoljuk megbízható azért minden utcán már a minta, akkor:

    Flop cbet után nagyon lecsökken a barrell, szóval aránylag lazán lehet ellene callolni flopon, mert gyakran rivert is nézhetünk azért a zsetonért (sőt gyakran SD-t is).
    Ha turnön nem cbetel, akkor riveren probeolnék mindenképpen, mert sokat dob rá.

    Szerintem olyan 30%-ban dobnék a flop cbetje ellen kb, de leginkább c/c lenne, és nem CR, mert ott nem annyira rajong a dobásért (mármint valueból mehet a CR, nem slowplayelnék, mert túl sokat checkel turnön, túl sokat dob river probera...de blöff CR-t annyira gyakran nem erőltetném).
    Közepes lapjaimmal valószínű 2 utcát callolnék, de riveren hajlandó lennék akár valami herofold-szerű dologra is, olyan ritkán betel ott már. Gyengékkel egy utca call. Floatokkal egy utca call, és river probe, ha turn checkel.

    Esetleg olyan airrel, amiben van valami kreativitás, lehetne akár donkolni is (mondjuk flopon), bár az FvDonk gondolom nagyon pici minta.

    Limpelt pot annyira nem érdekes az ő részéről, mert nem limpel

    Turnt nem annyira probeolnám üresen, úgy tűnik nem szeret dobni...ami lehet azért, mert második/harmadik párokat, A/K magasokat checkel el, és polarizált a cbet range, de ahhoz meg kicsit keveset dob CR-re, és kicsit sokat 3betel flopon. (lehet csak a lapeloszlás miatt)

    Nem szeret dobni, mehet széles value rangel a cbet+barrellezés. Viszont airrel ha cbetelek, akkor 2 utcát lövök mindig, mert flop+river alacsony a dobási hajlandósága.
    Néha airrel el is checkelhetjük (persze néha el is kell, és feladni, de amikor nem akarjuk feladni), és turnön raiselhetjük a probeját. Valószínű totál airrel azért ezt nem vinném túlzásba.
    Ha sikerül leszoktatni a proberól, akkor meg lehet nézni, hogyan reagál delayed cbetre.

    Aránylag sokat CR-el, szóval erős lappal mehet a cbet-call CR ellen, aztán turn barrelljére (100%!) emelni, vagy akár ott is call

    Limpelt potban hajlamosabb dobálni. Közepes-gyengébb lapokkal aránylag deepen limpelnék ezért ellene , , , ilyesmikre gondoltam. Ezekkel kb 18bb+ 3bb-s emelést meg tudunk adni, szóval még limp-foldolni sem kell.

    Leadjére/limp donkjára gyengébb lapot (amivel nem tudok adni 2-3 utcát) dobnék, mert mindig barrellezi.
    csabacz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #9044
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Nagyon köszönöm a részletes hsz-t Holdenper, eléggé hasznos nekem is meg mások is sokat tanulhatnak belőle.
    Holdenper likes this.

  5. #9045
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen mindegy, nem ez a lényeg. Tény, hogy egy 80+ mr-rel rendelkező játékos ellen, akinek egy feszes calling range-e van, lehet any two-val plusz EV a 3bet shove, de ez ellen a reg ellen sem úgy fogod összeállítani a 3bet shove range-edet, hogy a 32o-t pakolod bele. Mi helyett tennéd? Vagy 100% 3bet shove a taktika? Egyébként ez a játékos szerintem a sharkscope-ot sem ismeri, és übermegavesztőfish volt, szóval nem valószínű, hogy tudta hogy én reg vagyok, és nem hiszem, hogy gondolkodott a 3bet shove range-én. Szerintem kb. ilyesmi lehetett a gondolatmenete, hogy: "Ez az utolsó feles nem kellett volna... Hoppá, a legsz*rabb lap, beb*szom!"
    Sosincs olyan, hogy nem kellett az utolsó feles. Minden feles kell!

  6. #9046
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok! hyper hu-t játszok Ps-en. 3,50-es téten. Olyan kérdésem lenne hogy milyen roit lehet hozni egy jó játékkal? 3ezret toltam le idáig ami tudom hogy ebben a műfajban nem nagy minta,de voltak szépen hullám völgyek. pillanatnyilag 1.5% a roim. Amit picit kevésnek érzek. 1600nál 6% volt bár tudtam akkor hogy valószinüleg ennél kevesebb lesz, de nem gondoltam hogy ennyivel.Biztos benne van azis, hogy nem egy pro játékos vagyok.és itt felmerül bennem pár kérdés. Érdemes-e játszani 3.50en? Mert igaz hogy sok a képzetlen játékos,de itt viszonylag magasabb rake-t is fizetünk. 3.50en 0.10 a rake míg 7 dolláron 0.14 nem tünik soknak arányaiba, de kiszámoltam és nagy mintánál igen is sokat számít, és azt vettem észre, párszor néztem a 7 dolláros téten ülök játékát, hogy nagyon sok ugyan az akivel játszok 3.50en. Ti mit gondoltok erröl? Ha valaki azt akarná kérdezni , hogy akkor mértnem játszok a 7esen. A válaszom nincs meg a rollom és lehet, hogy még a tudásomse,de ezt nemtudom mert még ott nemjátszottam. válaszotokat előre is köszönöm
    Egy lelkes tanuló

  7. #9047
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    szia Rocso! ha 3,5-re megvan a tudásod akkor 7-re is megvan, a mezőny dettó ugyanaz (részeg ruletthuszár angolok és "bódult" hollandok). 15 az elsö ahol azért már van különbség de azis verhető még önerőből is bőven.
    Egyébként 5% biztos hogy simán hozható 3,5-7$-on egy jó alap tudással, de akár több is. Viszont a variance az húzós, csak az EV-t nézd semmi mást.
    Roll-problémákra pedig ajánlom a Bia backing teamet, fényévekkel gyorsabban is fogsz fejlődni, tapasztalatból mondom. GL

  8. #9048
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    3,5-ön szerintem még hozható 6-7% elvileg, bár a fee miatt kicsit necces.
    Igen, sokat számít, hogy mekkora a fee. Tegyük fel vered a mezőnyt 8%-nyi edgel. Ha 2% a fee, akkor 4% lesz a roid. Ha 3%, akkor csak 2% (a saját fee-d+az ellenfeled fee-jével is meg kell verned az ellenfelet, hogy nullás legyél. Amennyivel jobb vagy ezen felül, az lesz a nyereséged).

    Szóval roi= edged a mezőnyön - fee*2

    7$ nem hiszem nagyban különbözne 3,5-től (még 15-ön is sok változás....30 az utóbbi időben eléggé megerősödött, de a legnagyobb ugrás még mindig a 30-60 között van valószínű). De ha nincs meg a rollod, anélkül nem érdemes fellépni a nagy swingek miatt.

    Ha szeretnél jelentkezni a backingbe, akkor ide dobj egy e-mailt: bia89backing@gmail.com

    bia89, vagy valamelyik oktató felveszi veled a kapcsolatot, és megbeszélitek hogy tudnál jelentkezni.

    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #9049
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én 7$-os hypert játszom a PS-en, és nekem is az a véleményem, hogy semmiféle extra tudás nem kell ehhez a szinthez. Legalábbis eddig egész jól elboldogultam nélküle. Igaz, hogy még nagyon az elején vagyok, 5-600 partit játszhattam, kb. 7%-os ROI-val.

    Túl nagy tapasztalatom nincs is ebben a műfajban, Korábban az AP-n játszottam 1-2 ezer szuper turbót 3$-os szinten, nagyjából nullszaldóval. Kicsit ki is ábrándultam ebből a játékformából, de aztán csak visszatértem hozzá.

    A PS-en egyből 7$-on kezdtem. A kis minta ellenére az a benyomásom, hogy teljesen közönséges játékkal 5% ROI simán hozható. Nagyon sok a feszes, "illeszkedik vagy dob" típusú játékos, ami ebben a játékban nem túl nyerő stratégia, könnyű ellenük játszani. Van jó pár sokcsillagos, mittudoménmilyen-star kategóriájú játékos, ők valamivel tudatosabban játszanak, amennyire meg tudtam ítélni, de ellenük sem vagyok mínuszban.

    Persze vesztősorozatok vannak bőven, én is buktam már 20 BI-t pár óra alatt, és az ilyeneket nehéz elviselni, de előbb-utóbb visszajön a veszteség.

  10. #9050
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Hány beülő ajánlott Hu-ra, turbo HU-ra, és hyper turbo Hu-ra? Illetve ugyenez sng-kre? (6-max, fr) Kisebb és közepes téteken.
    Utoljára módosítva: gabaj által: 2013. 11. 29. 09:34

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •