Oldal: 54 / 126 ElsőElső ... 444525354555664104 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #531
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyenre gondoltok akkor lehet: HUSNG.com's CoffeeHUD Now On Sale | Heads Up Poker Videos and Instruction at HUSNG.com
    A hogyanról sajnos nem tudok nyilatkozni.

    Most jut eszembe, hogy itt az Akadémián volt egy 60HU hyper SNG oktató videó amiben ott is le volt bontva BB szerint .

    Már csak azt kellen tudni , hogy hogyan lehet megcsinálni

  2. #532
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    látom nagyon meg akarjátok tudni

    Röviden: minden stat minden részletét (tehát a column-t is) meg kell csinálni az általatok kiválasztott BB mennyiségre.

    Pl. Vpip így néz ki alapból: cnt_vpip / (cnt_hands-cnt_walks)*100. Itt a cnt_vpip számolja, hogy hányszor raktál be pénzt preflop. Ha ezt akarod nézni mondjuk 5-10BB között, akkor kell egy cnt_vpip columnt csinálni, amiben csak az adott vaktartományt számolja bele és ez kell a másik két részre is, majd utána ebből a 3 új dologból kell egy olyan stat ami a fenti másolata, kivéve hogy az előzőleg összerakott új elemekből épül fel. Így megvan egy stat, egy vaktartományra Easy. És mindez mit sem ér, ha nincs lebontva pozíciókra

    Nade ha ezt 100 dolcsiért árulják, akkor én is kérem az én pénzem:

    bbhud



    gondolom nem kell nagyon magyarázni, fent látjátok milyen tartományokra csináltam meg és ott vannak a statok is, bal oldalt a teljes, jobb oldalt pozíciókra lebontva. Jó szórakozást.

    Elfelejtettem, még egy dolog: mivel a statok elég sok mindent leszűrnek (főleg a pozíciósok), ezért meglehet hogy egy lasabb gépen vagy nem karbantartott adatbázisban percekig nem jelennek meg, mivel ezeket a custom statokat a PT nem cache-eli be előre, hanem csak akkor hívja be amikor megnyitja az ember. Futottam pár kört PT-éknél ezzel kapcsolatban, azóta javítottak is ezen, mostmár csak 10 mp-t várok ha valakinél 20k handből kell ezt összeszednie a PT-nek, de ha párszor megnyittok valakit utána már gyorsul. Csak készüljetek fel rá, hogy az elején lassú lehet.
    Utoljára módosítva: trixilw által: 2013. 11. 26. 19:32
    21PoKeRaRcSuNy likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #533
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Sziasztok, van valakinek tapasztalata HM1 mellé telepített PT4-ről? Fut a 2 párhuzamosan egy gépen?

  4. #534
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    hm2 és pt4 fut párhuzamosan. gondolom hm1-gyel is.
    2tiWinner likes this.

  5. #535
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 24.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    persze
    2tiWinner likes this.

  6. #536
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 24.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szia!

    Köszönöm a válaszod!
    A következő kérdésem/kérésem az lenne hol találom a statokhoz tartozó column-t egészen pontosan?

  7. #537
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Jól értem , hogy 100$-ért azt a pakkot meg lehet venni, amugy meg magunknak kell megcsinálni ?



    Te árulod 100ért ?

  8. #538
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Egy igazi Sherlock Holmes vagy páratlan következtetéseid vannak, de jelenleg egy kis hiba csúszott az elemzésedbe.
    1.HU videókban Coffee (ő egy HU regular) által készített HUD látható.
    2.PT4 oldalán van egy egyszerűsített verziója, ami ingyen letölthető.Van egy bővített változat is, amit kereken 100 dollárért árulnak.
    3.Trixilw és Coffee nem ugyanaz a személy
    4.Trixi ennek ellenére is a Pókerakadémia egyik legértékesebb tagja

  9. #539
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy igazi Sherlock Holmes vagy páratlan következtetéseid vannak, de jelenleg egy kis hiba csúszott az elemzésedbe.
    1.HU videókban Coffee (ő egy HU regular) által készített HUD látható.
    2.PT4 oldalán van egy egyszerűsített verziója, ami ingyen letölthető.Van egy bővített változat is, amit kereken 100 dollárért árulnak.
    3.Trixilw és Coffee nem ugyanaz a személy
    4.Trixi ennek ellenére is a Pókerakadémia egyik legértékesebb tagja
    A 2. pontot kellet volna leírnod csak ember , a többi csak nyáladzás és eléggé egyértelmű, sőt már a videót is megtaláltam .

    Mentségemre legyen elég későn írtam
    Gondolom amit linkelt Trixilw az az ővé, csak nekem valamiért nem mutatja az asztaloknál a HUD-ban és szépen leírta , hogy tudunk mi is ilyet csinálni, amiért hálás vagyok még ha else tudom kezdeni amit leírt

    Kerestem a PT4 oldalán a fizetős/nem fizetős HUD-kat de egyiket se találtam ,csak a Coffee félét .(meg néhány HU-t , de fullring-ot nem naon találtam ami értelmes)
    Utoljára módosítva: 21PoKeRaRcSuNy által: 2013. 11. 27. 15:19

  10. #540
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy igazi Sherlock Holmes vagy páratlan következtetéseid vannak, de jelenleg egy kis hiba csúszott az elemzésedbe.
    1.HU videókban Coffee (ő egy HU regular) által készített HUD látható.
    2.PT4 oldalán van egy egyszerűsített verziója, ami ingyen letölthető.Van egy bővített változat is, amit kereken 100 dollárért árulnak.
    3.Trixilw és Coffee nem ugyanaz a személy
    4.Trixi ennek ellenére is a Pókerakadémia egyik legértékesebb tagja
    Minden ilyenfajta vádat visszautasítok, de legalább eszembe juttattad, hogy még tartozok egy válasszal Soon...

    Btw, egy letölthető linket toltam be, azt hittem kell majd annyira beszéltetek róla. Nem terhelődik meg senki kártyája ha letölti.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •