Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (98) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Playboy Poker

  1. #31
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Most regeltem ebbe a terembe és töltöttem le a klienst. Minden ugy csináltam ahogy az oldalon le van írva. Süti kitörlés, regelés, majd kliens letöltés. Ez mind meg is történt csak aztán indításkor ezt a hibaüzenetet kaptam: http://img163.imageshack.us/img163/7373/puz9.jpg
    Próbáltam más böngészővel való letöltést, meg még 5ször a törlést újraletöltést, de semmi változás.

    Tudna ebben valaki nekem segíteni?

    Köszi előre is.

  2. #32
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Szapy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most regeltem ebbe a terembe és töltöttem le a klienst. Minden ugy csináltam ahogy az oldalon le van írva. Süti kitörlés, regelés, majd kliens letöltés. Ez mind meg is történt csak aztán indításkor ezt a hibaüzenetet kaptam: http://img163.imageshack.us/img163/7373/puz9.jpg
    Próbáltam más böngészővel való letöltést, meg még 5ször a törlést újraletöltést, de semmi változás.

    Tudna ebben valaki nekem segíteni?

    Köszi előre is.
    Mi is tapasztaltuk tegnap ezt a jelenséget és jeleztük a Playboy pokernek. Nem tudták a választ rá, de továbbították az IT részleg felé a problémát. (Ők letesztelték nekik mükődött.)

    Van akinek megy, van akinek nem. Nem valószínű, hogy böngésző függő. A kliens updateje van akinek frissül, van akinek nem. Akinek nem, az be sem tud lépni.

    Esetleg ha valakinek van valami ötlete mi lehet a gond, az beírhatja ebbe a topikba.

    A Playboy Pokerrel kapcsolatban leszünk, és igyekszünk a végére járni a hibának.

  3. #33
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Playboy Poker IT részlege jelenleg is dolgozik a problémán. Most már ők is tudták reprodukálni a hibát, remélik hamarosan sikerül kijavítaniuk.

  4. #34
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Playboy Poker IT részlege jelenleg is dolgozik a problémán. Most már ők is tudták reprodukálni a hibát, remélik hamarosan sikerül kijavítaniuk.
    Ez már biztató (Y) Legalább foglalkoznak vele és remélem hamarosan megoldódik. Köszi.

  5. #35
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Szapy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez már biztató (Y) Legalább foglalkoznak vele és remélem hamarosan megoldódik. Köszi.
    Most kaptuk az infót, hogy a hibát javították. Le is teszteltük, két különböző gépen is, és minden tökéletesen működik.

    Eddig mindössze 21 játékos regisztrált, így elég jó esély kínálkozik a €710 értékű PA Open csomag megnyerésére!

    Jó játékot és sok sikert mindenkinek holnap este!
    Szapy likes this.

  6. #36
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Paffon se volt több regelt 20-nál egy nappal a verseny előtt, aztán csak lettünk többen...

    Amúgy: mi ez a verseny a Playboy lobbiban dec 16-án? Vmi infót nem hivatalosan igazán csöpögtethetnétek...
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #37
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Paffon se volt több regelt 20-nál egy nappal a verseny előtt, aztán csak lettünk többen...

    Amúgy: mi ez a verseny a Playboy lobbiban dec 16-án? Vmi infót nem hivatalosan igazán csöpögtethetnétek...
    Ebben a topikban a 23-as hozzászólásban találod a választ. :-)

    Legyen annyi elég, hogy érdemes bent tartani pénzt, mert akkor lesz még egy Xmas Special verseny is, ahol $1000 értékben kerülnek kiosztásra ajándékok!

    A PAF Pokeren 56 résztvevő volt. Azért amíg nem több száz játékossal kell megküzdeni, és $1-ból nyerhetsz egy €710 -os csomagot ami added, tehát a díjalapon felül van, addig minden a legnagyobb rendben van

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    A honlapjuk szerint a befizetők jegyet kapnak egy 1000$-os depositor freerollra. De nem látok ilyen versenyt a lobbyban és a honlapon sem írják mikor lenne ez. Van erről infótok, hogy mikor van ez a verseny, indul-e egyáltalán?

  9. #39
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Dec. 7. 16:00
    "Egon, ez piszok jó!"

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 12. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    A január ötödikei Chrismas treasure ről lehet valami infót találni valahol?

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •