Oldal: 484 / 709 ElsőElső ... 384434474482483484485486494534584 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.831 - 4.840 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4831
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most regisztráltam be ide. EUR-s számlát csináltam, de $ ban fognak rá utalni nekem. Gondolom át fogják váltani, vagy lehet több pénznemű számlám?
    Nem lehet. Igen mindig átváltják, amiért majd leszedik a maguk hasznát.
    Utoljára módosítva: Sambenez által: 2013. 11. 28. 10:24
    redoubtable likes this.

  2. #4832
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Be szeretném zárni a számlám, mert forintos volt, hogy újat nyissak, de nem találom sehol, hogy hogyan kell?!

  3. #4833
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be szeretném zárni a számlám, mert forintos volt, hogy újat nyissak, de nem találom sehol, hogy hogyan kell?!
    Nálam ugyanez van most perpillanat. Jobb felül Help ---> Getting started--currencies---can i change my skrill acc currency.

    A lényeg annyi, hogy neked kell írni a supportnak, hogy szeretnéd lecserélni, és zárják be. Éppen 17 napja várok a válaszukra. Remélem a Mikulás meghozza a választ...
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #4834
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Ja, nagyon belassultak, 3 kisebb-nagyobb probléma miatt is írtam a supportnak az elmúlt egy hónapban, azóta is oldják mindet...
    Be the shover not the caller!

  5. #4835
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ugyanez van most perpillanat. Jobb felül Help ---> Getting started--currencies---can i change my skrill acc currency.

    A lényeg annyi, hogy neked kell írni a supportnak, hogy szeretnéd lecserélni, és zárják be. Éppen 17 napja várok a válaszukra. Remélem a Mikulás meghozza a választ...
    Én simán csináltam egy másik számlát és a régit kiürítettem és nem használtam. Kb. 2 hónappal később közölte velem a support, hogy a másik (más e-mail címmel regisztrált) számlámat lezárták és az újat kell használnom. Nem nagyon sírtam, mert ez volt pont a célom.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #4836
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás Skrill withdrawal

    Sziasztok! Ma nem tudtam pénzt kivenni a Skrill-ről, mert hiába van felvéve és verifikálva a bankkártyám, nem jelenik meg a kiutalási listában. Csak új kártyát vagy bankszámlát lehetne felvenni. Írtam a support-nak, az automatikus válaszban az áll, hogy "...aim to reply as soon as possible, but due to a significant increase in the volume of queries to our customer services centre we are experiencing a few delays". Ezen a fórumon pl. (https://getsatisfaction.com/skrill/topics) egyesek arról panaszkodnak, hogy a kiutalás után nem érkezett meg a pénz. Nektek simán megy a kiutalás, mi lehet az oka ennek a belassulásnak, ill. az én problémámnak? Köszönöm!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #4837
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ugyanez van most perpillanat. Jobb felül Help ---> Getting started--currencies---can i change my skrill acc currency.

    A lényeg annyi, hogy neked kell írni a supportnak, hogy szeretnéd lecserélni, és zárják be. Éppen 17 napja várok a válaszukra. Remélem a Mikulás meghozza a választ...
    Anno, mikor én csináltam nekem válaszoltak 1 nap alatt, de a válaszban csak annyi volt, hogy közölték, hogy hol találom meg azt az opciót amivel bezárom magamnak a számlát, majd ha nyitok újat, az e-mail cím és a telefonszám kivételével minden adat maradhat ugyanaz.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #4838
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Hogy tudok szerezni Token-t a legegyszerűbb módon?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  9. #4839
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy tudok szerezni Token-t a legegyszerűbb módon?
    Régebben Security Center menüpontban lehetett igényelni, viszont ha nem jelent meg automatikusan a SC, akkor írni kellett a supportnak, hogy tegye láthatóvá. Az új skinen nem tudom hogy van megoldva.

  10. #4840
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Settings / Account Settings / Security Token.

    Ha nem találsz ilyen szekciót, akkor írnod kell a support- nak, hogy tegyék láthatóvá.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •