Oldal: 45 / 77 ElsőElső ... 35434445464755 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #441
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    beállításoknál megtalálod
    Exec likes this.

  2. #442
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    1. A Raiffaisen tényleg kivonul Magyarországról? Akkor már ne is nyissak náluk számlát?

    Itt vajon jó volt a call? Mert végülis nagyon jó a pot odds.
    hyper turbo sng, 10 players, SB, , 10/20 (stack 500), sokan beszálltak, majd preflop BB allin megy, és még hárman, majd én is. BB nyert JJ-vel.

  3. #443
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Van HM2-ben olyan lehetőség hogy tábláról valakit fish-nek jelöljek table scanner számára?

    Köszi!

  4. #444
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Üdv halászok!
    Kérdésem lenne hogy szerintetek hol van több gyengébb játékos micro FRCG, vagy 1-1.5$ STSNG vagy MTSNG?
    Eddig 95%-ban micro 6 max ill. FRCG-t játszottam kb 8-14BB/100-al de szeretnék SNG-zni is amikor úgy jobban ráérek. (meg izgalmasabbnak találom)
    Milyen irodalmat tudnátok ajánlani?
    Melyiket ajánlanátok? STSNG, MTSNG, HUSNG? Mekkora BR-t (én 50 BI-re gondoltam)?
    Mekkora min. minta alapján érdemes értékelni az eredményeimet?
    Tudnátok ajánlani/küldeni HM2 SNG hud-ot?
    Akinek van tapasztalata CG-->SNG átállásról/kiegészítésről mit tanácsolna?

    Köszi!

  5. #445
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Azt ajánlom,hogy egyetlen játék típussal foglalkozz.
    Mikró téten bármilyen teremben gyenge a mezőny, ennek ellenére FR sng tuti nem játszanék Pokerstarson.
    Egyébként is nehéz válaszolni a kérdésre mivel nem írtad le, hogy milyen terveid vannak a pókerrel.Az sng mezőny mostanában elégé besűrűsödött és nem hiszem, hogy várható javulás (minimális edge). Maga a játékforma nagyon közel került a megfejtéshez vagyis nem hiszem,hogy megéri a befektetett idő mennyiség.

    Manapság a HU sng, ami nagyon menő.Ha meg vannak hozzá a képességeid, akkor egészen biztos jó választás.

  6. #446
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    "Maga a játékforma nagyon közel került a megfejtéshez vagyis nem hiszem,hogy megéri a befektetett idő mennyiség."

    Ez mit akar jelenteni? Remélem nem azt amire gondolok...
    Emberekből vagyunk, és hibázhatunk, amit soha, de soha nem tudunk teljesen kiküszöbölni, hisz tökéletlenek vagyunk. Nyilván fejlődhet az ember, de jobb mindig lesz nálunk, nem lesz olyan, hogy mindenki azonos szinten fogja tolni. A kérdés csupán az, hogy kinek mennyi energiája van rá, hogy küzdjön, és az esetleges sikertelenségeit sikerré formálja át.

  7. #447
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Üdv halászok!

    Tanácsot szeretnék kérni, sikerült elérnem a 20-->200$ NL2-n kb 60-65k hand alatt (sajnos elveszett vagy 40k stat HD fail miatt akkor még nem HM2-t használtam sajnos +1 érv mellette! (cloud)).
    Szeretnék feljebb lépni NL5-re, szerintetek érdemes ekkora BR-al (tudom hogy sok helyen 50+BI-t írnak)? Ha igen, milyen % loss után mennétek vissza a homokozóba? Vagy grindeljek még egy kis rollt? Hozzátenni máshonnan nem akarok igazán mert szerintem ha magam szedem össze az egyfajta teljesítmény, ill. fejlődés (remélhetőleg).
    Érdekesség hogy blindok loss-osak, EP hozta a legtöbbet CO legkevesebbet B csak 3-ik.
    HM2-es chart:

    Results.jpg

  8. #448
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Szia!Blindokkal ne törődj,normal esetben legtöbb embernek az.Viszont Bu valsz tágulhatnál.Br meg bírjon ki egy 20Bi-s swinget úgy ,h kényelmes roll maradjon lejjebbre.Graffod csinos,ha nagyobb mintán is hozod hamar nl10en vagy!GL
    Exec likes this.

  9. #449
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv halászok!

    Tanácsot szeretnék kérni, sikerült elérnem a 20-->200$ NL2-n kb 60-65k hand alatt (sajnos elveszett vagy 40k stat HD fail miatt akkor még nem HM2-t használtam sajnos +1 érv mellette! (cloud)).
    Szeretnék feljebb lépni NL5-re, szerintetek érdemes ekkora BR-al (tudom hogy sok helyen 50+BI-t írnak)? Ha igen, milyen % loss után mennétek vissza a homokozóba? Vagy grindeljek még egy kis rollt? Hozzátenni máshonnan nem akarok igazán mert szerintem ha magam szedem össze az egyfajta teljesítmény, ill. fejlődés (remélhetőleg).
    Érdekesség hogy blindok loss-osak, EP hozta a legtöbbet CO legkevesebbet B csak 3-ik.
    HM2-es chart:

    Results.jpg
    Sztem nyugodtan mehetsz NL5re. A gráfodon látszik szépen, h megvered NL2t, rollod meg bőven megvan nl5re. Minél hamarabb kell lépegetni előre, ha nem megy bármikor visszaléphetsz. Kb. 150nél lépnék vissza a helyedben. $300nál meg fellépnék nl10re, és 200nál vissza.

    Gl,
    Exec likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  10. #450
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Elég az a BR NL5-re már, ha ilyen stabilan verted NL2-t.
    Én is 10 BI elvesztése után lépnék vissza megerősödni kicsit.

    A vakok nem gáz hogy minuszosak ( attól függ persze mennyire ), viszont a BTN-t vagy rosszul játszod, vagy kicsi a minta. Az jobb volna, ha graf helyett statokat raknál be, abból lehet látszik pár dolog.
    Exec likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •