Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (80) összesen
Like Tree37Likes

Téma: Bitcoin - Nem ott futott az igazi high stakes, ahol gondoltuk

  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Lehet még vásárolni, de érdemes előtte utána olvasni. Ha a google-n rákeresel akkor mindent megtalálsz róla magyarul. 1 BTC jelenleg 236 488 Ft.

  2. #32
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Aki akar bányászhat is

    Bitcoin bányászat | mobilxcloud.hu

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nem biztos, hogy lufiról van szó (még a mennyiségét is megszabták 21 millióban). Nem is ilyen céllal hozták létre, ha hihetünk nekik, még a létrehozó is névtelen maradt. Régóta van igény egy olyan pénzre, amivel nem élhetnek vissza a bankok, államok. Ezt direkt a válság után hozták létre.
    Sempronius likes this.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos, hogy lufiról van szó (még a mennyiségét is megszabták 21 millióban). Nem is ilyen céllal hozták létre, ha hihetünk nekik, még a létrehozó is névtelen maradt. Régóta van igény egy olyan pénzre, amivel nem élhetnek vissza a bankok, államok. Ezt direkt a válság után hozták létre.
    Akkor kockázatmentesen belefektetheted az összes pénzedet.
    Esetleg felveszel 1 mFt személyi hitelt és beforgatod Bitcoinba. Nem kell majd dolgozni se.
    Ru5ty likes this.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ez a cikkcím már tényleg a legalja bulvárt idézi. lehet, lassan meg kéne állni.

    (bár gondolom ezek a legolvasottabb topikok)
    AlcoholPro likes this.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a cikkcím már tényleg a legalja bulvárt idézi. lehet, lassan meg kéne állni.

    (bár gondolom ezek a legolvasottabb topikok)
    Miért lenne bulvár?? Szerintem érdekes, lehet, hogy ez a bitcoin olyan lesz a bankoknak mint a lemezkiadóknak az MP3, lehet, hogy csak lufi....egyébként Németországban már hivatalosan is elismert fizetőeszköz lett.

  7. #37
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor, ha te a Bitcoint az EUR lufihoz hasonlítod intelligens vagy.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    "itt futottak a legnagyobb tétes online partik 2012-ben. Természetesen ez a kijelentés a Bitcoin jelenlegi árfolyam alakulásával lett igaz. "

    ez a magasröptű, "szenzációhajhász" "gondolat" van a cikk címében, erre próbáltam utalni a "cikkcím" szóval, de látom nem jött át.

    a bitcoin releváns téma - pókereseknek is-, de így tálalva egy gondolkodó ember számára inkább szkeptikusságot szül, mivel bulváros van megírva.
    AlcoholPro likes this.

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdekes, lehet, hogy ez a bitcoin olyan lesz a bankoknak mint a lemezkiadóknak az MP3, lehet, hogy csak lufi....
    Olyan szép, amikor vki nulla közgáz ismerettel von le ehhez hasonló magasröptű gondolatokat... Jó azt elismerem, hogy laikusként ezt az egészet megérteni elég nehéz lehet. Én virágnyelven a bitcoint a kommunizmus eszméjéhez szoktam hasonlítani. Ha a világon egyeduralkodó lenne, akkor elméletben valóban működhetne, akárcsak a kommunizmus, de mivel a világ hála az égnek nem ilyen, épp ezért az egész halálra van ítélve. (Arról az apróságról, hogy az árfolyamot gyakorlatilag lehetetlen stabilizálni pont a kötött mennyiség miatt, igazából szót sem érdemes ejteni.)

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan szép, amikor vki nulla közgáz ismerettel von le ehhez hasonló magasröptű gondolatokat... Jó azt elismerem, hogy laikusként ezt az egészet megérteni elég nehéz lehet. Én virágnyelven a bitcoint a kommunizmus eszméjéhez szoktam hasonlítani. Ha a világon egyeduralkodó lenne, akkor elméletben valóban működhetne, akárcsak a kommunizmus, de mivel a világ hála az égnek nem ilyen, épp ezért az egész halálra van ítélve. (Arról az apróságról, hogy az árfolyamot gyakorlatilag lehetetlen stabilizálni pont a kötött mennyiség miatt, igazából szót sem érdemes ejteni.)
    Tanultam egyébként közgázt, de amúgy Blummer Tamástól idéztem az előző hsz-ben. Blummer Tamás: "A szakértő 16 éves bankári pályafutását adta fel saját Bitcoinnal foglalkozó szoftverfejlesztő vállalkozása megalapításáért"

    Ha valakit érdekel bővebben: Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert? | PORTFOLIO.HU

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •