Oldal: 12 / 13 ElsőElső ... 210111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (126) összesen
Like Tree117Likes

Téma: Élő verseny % eladás (csufi74)

  1. #111
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    nézzük a jó oldalát, mindenki lottózott egy jót.
    AlcoholPro likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #112
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet csufi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sikerült továbbjutni AK val került be kk és JJ ellen holdoltak
    pozíciók, effektív stack, asztaldinamika, a partiban szereplők tendenciái, hogy került be, stb...?

    Amúgy, te TÉNYLEG nem küldted el privátba a valódi neved a befektetőidnek? Az oké, hogy referenciát nem írtál nekik, de legalább ennyit megtehettél volna, hogy tudják szerencsétlen droidok, hogy kibe fektettek...
    Utoljára módosítva: kukiszabi által: 2013. 11. 30. 10:40
    AlcoholPro likes this.

  3. #113
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Helyesbítek: NAGYON nem OK, hogy nem volt referenciád.
    Utoljára módosítva: kukiszabi által: 2013. 11. 30. 10:45
    AlcoholPro likes this.

  4. #114
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    kukiszabi, te mtt-zel?

  5. #115
    Idegen CrabJamBB avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet kukiszabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helyesbítek: NAGYON nem OK, hogy nem volt referenciád.
    Szerintem ez sem a te problémád, ha nem vettél belőle... Márpedig úgy látom, nem vettél, se te, se Madrid, de mégis veletek van tele a topik. Hagyjátok meg az aggódást azoknak, akik érdekeltek!

    (Én se vásároltam a csomagból, de már nem tudtam szó nélkül nézni tovább... Szánalmasnak tartom, hogy egyesek itt a kibaszott atyaúristennek képzelik magukat ahelyett, hogy szorítanának a topiknyitó versenyéért...)
    csufi likes this.

  6. #116
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Megint a szemelyeskedes....
    Nem az a valasz egy kerdesre, hogy "te ki a fzom vagy?"
    lehetne egy kicsit talan objektiven merlegelni.
    Ne azon lovagoljatok, hogy ki irt, vagy hogy mennyire szimpatikus aki irt. Hanem azon gondolkozzatok el, hogy amit mond/ir, es ne legyetek ennyire egysikuak.

    Egyebkent, ha valaki beirna, aki ismeri csufit, es tudja tanusitani hogy jatszott a versenyen/garantalja a 100%os penzugyi megbizhatosagot, es ervekkel ala tudja tamasztani, akkor a vitanak maris vege
    AlcoholPro likes this.

  7. #117
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Ha 2-3 ember nem csinálja a feszkót akik nem is vásároltak
    " akkor a vitának maris vége "
    CrabJamBB likes this.

  8. #118
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 2-3 ember nem csinálja a feszkót akik nem is vásároltak
    " akkor a vitának maris vége "
    Azért voltak jogos felvetések is a sok flame között...
    AlcoholPro likes this.

  9. #119
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Nem, nem mtt-zek, 4-5 hónapig éltem belőle, de rájöttem, hogy nem nekem való műfaj. Tudom, hogy ez meglepően fog hangzani de bármennyire is úgy tűnik(a hírekből, heti beszámolókból, stb), nem az mtt a póker csúcsa.

    Kicsit frusztráló amúgy, hogy ennyire korlátoltak vagytok, hogy nem bírjátok felfogni azt, hogy én és Madrid meg még páran akik beírtak a topikba a TI(akik vettek csufiból, vagy terveztetek venni) érdekeiteket védjük és a TI oldalatokon állunk. Én személy szerint nem láttam még olyan embert aki 1.25nél nagyobb MU-val árult csomagot, innen jött a felháborodásunk, szerintem teljesen jogosan.

    De felsorolom még a topikgazda többi "impozáns" tulajdonságait:
    - lottónak tekinti az mtt-t(ahelyett, hogy megpróbálta volna bebizonyítani, hogy véleménye szerint hogyan hoz 27%nál nagyobb roi-t az adott versenyen)
    -semmilyen részletekbe menő betekintést nem kaptunk a bemutatkozásnál arra vonatkozóan, hogy milyen eredményei vannak(elég hasraütésszerűen leírta, h többszáz versenyen indult élőben, eredményesen)
    -nem írt referenciát(oké, hogy online eddig adott el x csomagot,de nem tudom mire mentek, ha behúzza a versenyt és teszem azt csúszik a visszafizetés, kihez fordultok olyankor?[nem azt írom, hogy ezt feltételezem a csufiról, de csak nézzetek be az átverős Tüsis topikba, hány ilyen sztori volt, nem árt elővigyázatosnak lenni-erre jó ha vannak emberek akik kezeskednek érte(pl neves magyar élőpókeresek)])
    -kieső partijáról még mindig nem tudunk semmit, ha én befektető lennék, azért ennél többet várnék
    -mivel még nem válaszolt, nem tudom, hogy valóban így van-e, de a valódi nevét se tudjuk elvileg(ami azért élő mtt-nél nem hátrány)
    -amikor FlössösMadrid megkérdőjelezte a valóban felháborító 1.27es MU-ot, egyből átváltott olcsó személyeskedésre, és arrogánsan reagált("te minek pofázol bele külsősként" stílusban), ahelyett, hogy kifejtette volna, hogy mégis miért kéne a befektetőknek ekkora markuppal venni. (Én őszintén mondom még Moormanből és mement_mori-ból se vennék ekkora MU-val)

    És hogy elmagyarázzam, hogy miért is pofázok bele olyanba amihez semmi közöm... Szimplán bántotta az igazságérzetem, és csak azok szemeit szeretném ezzel a belepofázással felnyitni akik nem körültekintően vásárolgatnak csomagokat(legyen szó akár csak lucky 1-2%okról).

    Peace.
    Utoljára módosítva: kukiszabi által: 2013. 11. 30. 16:29
    andada, Krono, Pat and 3 others like this.

  10. #120
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Igazából akik vettek ebből a csomagból azoknak hiába is próbáltátok felnyitni a szemét , vannak ott nagy gondok amugy is , de a legszebb az egészbe hogy tényleg homályon vannak teljesen és még nektek ugranak. Bár a stíllusotok lehet kicsit irritáló lehet , de ki le nem szarja h 100 % ig igaz amire ráakartok mutatni nekik. Kajak sztem még ezek után is a következő csufis csomagokat elfogják kapkodni . Az meg valami orbitális vicc hogy nem tudtátok a valódi nevét , ezt még mindig nem hiszem el h live csomagot ellehetett igy adni . Jó sok birka van ez az igazság
    fejes1988, torzon and AlcoholPro like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •