Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (43) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 12. 01

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 12. 01

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $0.50
    Nagy vak: $1

    Online pókerezel egy hat fős asztalon, amikor MP pozícióból emelsz 3bb-ig lapjaiddal, melyet a cutoffban ülő fish (38/14) és az SB-n ülő regular ad meg (25/21). A flopra 589 érkezik, és a regulár kisvak $7.8-t hív a $10-os potba. Stackméretek a képen láthatók. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    "Várhatóan nagyon ritkán fogja feladni a későbbi utcákon.."

    Ebben van a lényeg. Elsőre nekem is ez jutott eszembe ezzel a donk size-zal, hogy itt valamilyen szinten kommitálta magát,aztán meg értékért is hívhatja a szettjeit, vagy ha semire hívott, akkor meg kettesbe akar maradni a fish-sel.
    Érdekes feladvány, tetszik nagyon, manapság nem-nagyon tudok mit kezdeni az ilyen donkokkal, úgyhogy
    lehet belőle tanulni...kíváncsian várom a hsz-eket én is, hogy ki mit gondol az ilyen szitukról

  3. #3
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ez szerintem call, és blank turnön is..

    Donkolhat pár+ drawt, 9T, T8, 78, 56 JT, TT, 77, stb..

    szerintem rakat lappal donkolhat itt, mert úgyis erőt mutatok, sok lesz a dobás stb...
    Érzi az FE-t, így jogosan, ha egyből dobáltok rá

  4. #4
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem call, és blank turnön is..

    Donkolhat pár+ drawt, 9T, T8, 78, 56 JT, TT, 77, stb..

    szerintem rakat lappal donkolhat itt, mert úgyis erőt mutatok, sok lesz a dobás stb...
    Érzi az FE-t, így jogosan, ha egyből dobáltok rá
    Ha heads-up lennénk a reggel az más lenne, de a fish miatt itt nem fog weak-en donkolni.
    Guguska and Tir-X like this.

  5. #5
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha heads-up lennénk a reggel az más lenne, de a fish miatt itt nem fog weak-en donkolni.
    ha úgy érzi, hogy a fish range előtt van, amit mondjuk egy TP+ valami drawal joggal gondolhat is, bőven donkolhat hogy kizárjon minket a potból, és dobasson erősebb lapokat is az övénél, még akkor is ha van Eq-je is bőven.

    szerintem teljesen jó neki a donk a fentebb leírt lapokkal is.

    Itt egy setel, sorral szerintem inkább c/r-re menne inkább szerintem...
    Nyilván nem fogunk mi sem lightan cbetelni 3way, de még a fish is megpróbálhatná ellopni a potot..

  6. #6
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Itt már nem nagyon tudunk javulni a call-okkal szertintem főleg úgy, hogy még 3way vagyunk. Lehet, de akkor ahhoz két utca kell még. És még az is kérdéses, hogy most elöl lennénk. Ezt pluszosra kihozni a line-t nézve nagyon nagy varázslatra van szükség. A fold itt a jó
    Tir-X likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    én személy szerint visszaemelnék rá, nem hülyeség az se amit , írtok, hogy dobjuk mert biztos erős keze van különben nem donkolna bele 3 emberbe. másik kérdés, az viszont, hogy ő minek lát minket? , én információrt visszaemelnék, ha még mindig ragaszkodik az emeléshez, vagy ha csak lecallozza az emelést már gyanyús és meg tudok válni a lapomtól, de így legalább, ha emelésemre checkel, akkor kapok egy ingyen rivert, ha meg emel akkor dobok.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #8
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    ez az információs raise látom még néhány embernek benne van a repertoárban
    naggeri, Tir-X, mkbla and 3 others like this.

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy setel, sorral szerintem inkább c/r-re menne inkább szerintem...
    Nyilván nem fogunk mi sem lightan cbetelni 3way, de még a fish is megpróbálhatná ellopni a potot..
    Te c/r-re terveznél a seteddel itt? Mert akkor az sztem hiba.

    Lehet valami szűkebb c/r range olykor, amiben nyilván akkor set is lehet, de szerintem adott szituban egy regnek nem lesz nagyon c/r range, szimplán mert jobb megoldások vannak, mint pl a donk. Mi csak erős lapokat cbetelünk, a fishről meg alapvetően nem kéne azt feltételezni, hogy na ő majd jól belebetel, úgyhogy check/raise Nyilván az lesz a gyakoribb, hogy nem betel, viszont callolna amúgy.

    Természetesen egyetértek, hogy lehetnek nála húzók is (és tetszik is amit megadtál, max annyi, hogy jónéhány kicsi súllyal lesz csak azért, tehát nem vehetjük ezt mind bele a rangebe), de gondolj bele, hány turnön/riveren lesztek kénytelenek dobni ez esetben. Ezt takarja végülis az, hogy nehéz lesz realizálni azt az EQ-t, amivel rendelkezünk a húzók, esetleg 9x vagy TT ellen.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 12. 02. 19:14
    hozzaszolo2 and Nero23 like this.

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ez itt egyértelmű inforaise
    mkbla and Galambos Tarzan like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •