Oldal: 46 / 77 ElsőElső ... 36444546474856 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 451 - 460 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #451
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    ezen esetleg több látszik? Egyébként elnéztem BTN a 2. nem a 3.

    http://s2.postimg.org/jqsscs92x/N_vtelen.png

  2. #452
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Udv!

    Nezegettem statokat, es magakadtam azon hogy Ace high monotone floppon a Cbetjeim 100%-ban sikeresek 95 esetbol. Ez miert ilyen ilyeszto?

  3. #453
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hát az tényleg ijesztő Biztos, hogy jól nézted? Nagyon sok, és még a varianciára fogni is elég nehéz. persze minden megeshet, de akkor ez csak a variancia műve lehet

  4. #454
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezen esetleg több látszik? Egyébként elnéztem BTN a 2. nem a 3.

    http://s2.postimg.org/jqsscs92x/N_vtelen.png
    Nem sok hasznos stat szerepel a print screenen.
    Ilyenkor érdemes még ezeket is beletenni a pozinkénti jelentésbe: UO PFR, CC%, fold to 3bet, 4bet% és/ vagy 4bet range.

    Amikről pedig az overall nem sokat mond, és inkább utcánkénti értékeket érdemes nézni, azoka cbet, fold to cbet, aggression %, aggression factor, ezek a legfontosabbak csupán, van még nyilván, de ez nem olyan nagy minta még sajnos, így az említett értékek is torzak lehetnek.

    Ami a legszembetűnőbb még azon is, amit postoltál, hogy tutibiztos elég nagy a cold callod (CC%). Ez a VPIP és PFR közötti különbségből látszik, túl nagy. Szóval sok mindennel megadsz, amivel nem kéne.

  5. #455
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    beleraktam a statokat amiket írtál majd ha lesz kedved vetnél rá 1 pillantást? Egyébként NL5-ön elég csúnyán elpicsáznak eddig valami(k) nagyon nem stimmelnek a játékomban, meg rendszeresen lejavulnak turnre vagy inkább riverre, amitől már idegbajt kapok lassan. Rengeteg a nit, 9-4 és alatta nem igazán tudok pénzt kiszedni belőlük, a fish asztalokra meg várnak 5-en legalább mire bejutok addigra megpucolják őket...
    Valami tanács nitek ellen esetleg? Köszi!

    http://s10.postimg.org/m99m2bfbt/N_vtelen2.jpg

    http://s27.postimg.org/xgmmg2y5f/N_vtelen.jpg
    Utoljára módosítva: Exec által: 2013. 12. 02. 22:14

  6. #456
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Exec: elsőnek is grat a szintlépéshez.Másodjára érdeklődni szeretnék melyik terembe játszol ha nem titok?

  7. #457
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Koszonom.

    Jelnleg Pokerstars-on jatszom, eleg eros a mezony (a limithez kepest). Jatszottam 888-on eddig messze a leggyengebb a mezony de keves az asztal meg a jatekos PS-hez kepest. Full tilt meg a ketto kozott van erosebbek, es tobb jatekos. Valoszinu visszanezek oda meg.

    (Bocsi angol a billentyu.)

  8. #458
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nyertem egy 3,30 dolláros kupont PS-en, sok versenyen indulhatok vele, mit ajánlotok?
    + Egy rebuyos versenyen nincs sok esélyem, ha nem rebuyolok, addonolok?

  9. #459
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mivel azon a legtobben rebuyolni fognak rogton dupla stackre, sztem kevesbe eri meg rajta indulni. Inkabb vmi simat nyomnek. SNG-t nem lehet belole? Kisebb variancia miatt sztem azt nyomnam.

  10. #460
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nekem is az sng-k tetszenek inkább, vannak olyanok is, múltkor láttam egy kb. 70 főset, az tetszett, bár az is rebuyos volt. De majd megnézem a választékot, és kiválasztok egy versenyt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •