Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Gus Hansen backgammonnal finanszírozza pókerveszteségeit?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én HS ki nevet a végén-el finanszírozom a pókeres veszteségeimet.
    Mekkora játék, imádom. Micsoda DS-ek vannak benne, egyik pillanatban még kint állsz az összes bábuddal a táblán, majd egy perccel később már kivégeztek az ellenfelek és kezdheted a nulláról az egészet. Majd imádkozhatsz hogy hatost guríts, ami persze kurvára nem akar sikerülni.
    Thorles, CsabiST and AlcoholPro like this.

  2. #12
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Szégyellem de nekem fogalmam sincs, mi az a backgammon...Tudom, hogy valami táblás játék, meg dobálni kell kockával, meg vannak csúcsok, de nálam ez kimaradt. Ez a játék tudáson alapszik, vagy nagy részben a szerencse is kell hozzá, vagy hogy van ez?

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy függő, de neki ez nagyjából olyan, mint pl nekem, amikor kikapcsolódni akarok, akkor elmegyek focizni. Hozzá akarok tenni a csapat sikeréhez, gólt akarok rúgni, de ha kikapunk sem áll meg a világ legalább egy jót szaladgáltam.
    Mindenki nagyon anyagias szempontból közelíti meg ezt az egészet, de Lucsi leírta, hogy hs-en ez már csak egy hozadék. Ők az ellenfelet akarják legyőzni. (mikrotéten grindelőknek, mint én ezt elég nehéz felfogni, de így van)
    Te is ilyen 2 milliárd HUFokat focizgatsz el?
    Oké, hogy sokat keres backgammonnal, de nincs olyan poker pro, akinek ne számítana nagyon $10m. Az üzleti szférában van egy csomó olyan ember, aki röhögve elbukhat ennyit, de Hansennek ez iszonyat sok pénz.
    És persze, hogy nem a pénz a legfontosabb ilyen szinten már (bár szerintem holtversenyben van), de nem arról van szó, hogy van havi $2m jövedelme, ezért mindegy, hogy a hónapban plusz, vagy mínusz 500K-1m-et hoz. És azt sem hiszem, hogy iszonyat sok félretett pénze lenne.
    Nem gondolom, hogy szűkölködik, de azért elég komoly mértékben befolyásolhatja az életszínvonalát egy ekkora bukta.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nyilvan azert nem hagyja abba a pokert, mert ok h a backgamonbol jon a jovedelmenek nagy resze, de kozel sincsen akkora reklam erteke,mint a pokernek.Nem kell Gust felteni, okosabb o annal, mint hogy elbukja az osszes vagyonat HS-en.

    Olyan privat gamek mennek a hatterben, amit senki sem trackel es vszinu ott cserelnek gazdat a nagyobb osszegek.Tudok egy ismert NBA jatekosrol, aki folyamatosan szokott 500-1000 plo-t jatszani(500k cap) Vegasban private jatekban es hatalmas buko pl.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 12. 04. 17:39
    Ice-pocó and AlcoholPro like this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Paul Pierce?
    danfiu and AlcoholPro like this.

  6. #16
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ha már így van, az online bukás rohadt nagy reklám is lehet neki, hogy még több HS fish akarjon vele megküzdeni, hisz ha bukó regként van elkönyvelve, akkor szivesebben ül le vele bárki.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #17
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szégyellem de nekem fogalmam sincs, mi az a backgammon...Tudom, hogy valami táblás játék, meg dobálni kell kockával, meg vannak csúcsok, de nálam ez kimaradt. Ez a játék tudáson alapszik, vagy nagy részben a szerencse is kell hozzá, vagy hogy van ez?
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Ost%C3%A1bla

    Backgammon
    "Az ostábla sztohasztikus játék, vagyis a játékba beépített véletlen-faktor van. A játékosok lépésválasztási lehetőségeit a kockadobások kimeneti értéke szűkíti le. Az ostábla ebből a szempontból a bridzs rokona, ahol véletlent a kiosztott lapok hozzák létre. A sakk ezzel szemben determinisztikus játék: a döntéseket a játékosok kizárólag saját számításaik alapján hozzák meg.

    Az ostábla taktikai játék, vagyis a játékos befolyásolja a játék kimenetelét, ezzel szemben például a rulett vagy a blackjack szerencsejáték, amelynek a végkimenetelét kizárólag vagy szinte kizárólag a véletlenszerűség határozza meg.
    Az ostábla stratégiai játék, vagyis eléggé összetett ahhoz, hogy legyenek szakértői. Egy játék komplexitását annak klasszis-mélységével mérhetjük Egy klasszis különbség van két játékos között, ha egyikük éppen 75%-ban győz a másik ellen. A játék klasszis-mélységét úgy kapjuk meg, hogy összeszámoljuk a mester és a teljesen kezdő játékos között hány klassziskülönbséget találunk. Az ostáblát 8 klasszis-mélységűnek találták, a rulett 0, a Black Jack 2, a sakk 13 klasszismélységű (Inside Backgammon", Vol. 2, No. 1, p.4 – Bill Robertie).
    Az ostábla teljes információs játék. Ez azt jelenti, hogy az ellenfelek a játék minden pillanatában ugyanazokkal az információkkal rendelkeznek, ez pedig a játékkal kapcsolatos valamennyi információt jelenti. Ilyen játék a sakk is. A bridzs ezzel szemben nem teljes információs játék: a játékosoknak a parti során keletkező információk egy részéről van csak tudomásuk.
    Az ostáblának vannak klasszisai és hivatásos játékosai is. A játékosokat a sakkhoz hasonlóan Élő-ranglistán rangsorolják.
    A sportág országos szövetségekre, egyesületekre tagozódik. Az ostábla a legtöbb országban nem sportként elfogadott játék (ez alól Dánia és Horvátország kivétel), így nemzetközi szövetsége sincs.[4]
    Wikipediáról származik az idézet."

    Kíváncsi vagyok,hogy vajon a póker hány klasszismélységű lehet.
    Utoljára módosítva: Electrocowboy által: 2013. 12. 04. 19:08

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi vagyok,hogy vajon a póker hány klasszismélységű lehet.
    "Egy klasszis különbség van két játékos között, ha egyikük éppen 75%-ban győz a másik ellen."

    Ezek szerint nulla?

    Gondolom hosszútáv van, nem klasszismélység.

  9. #19
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilvan azert nem hagyja abba a pokert, mert ok h a backgamonbol jon a jovedelmenek nagy resze, de kozel sincsen akkora reklam erteke,mint a pokernek.Nem kell Gust felteni, okosabb o annal, mint hogy elbukja az osszes vagyonat HS-en.

    Olyan privat gamek mennek a hatterben, amit senki sem trackel es vszinu ott cserelnek gazdat a nagyobb osszegek.Tudok egy ismert NBA jatekosrol, aki folyamatosan szokott 500-1000 plo-t jatszani(500k cap) Vegasban private jatekban es hatalmas buko pl.
    Erről van szó!

  10. #20
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ostábla - Wikipédia

    Backgammon
    "Az ostábla sztohasztikus játék, vagyis a játékba beépített véletlen-faktor van. A játékosok lépésválasztási lehetőségeit a kockadobások kimeneti értéke szűkíti le. Az ostábla ebből a szempontból a bridzs rokona, ahol véletlent a kiosztott lapok hozzák létre. A sakk ezzel szemben determinisztikus játék: a döntéseket a játékosok kizárólag saját számításaik alapján hozzák meg.

    Az ostábla taktikai játék, vagyis a játékos befolyásolja a játék kimenetelét, ezzel szemben például a rulett vagy a blackjack szerencsejáték, amelynek a végkimenetelét kizárólag vagy szinte kizárólag a véletlenszerűség határozza meg.
    Az ostábla stratégiai játék, vagyis eléggé összetett ahhoz, hogy legyenek szakértői. Egy játék komplexitását annak klasszis-mélységével mérhetjük Egy klasszis különbség van két játékos között, ha egyikük éppen 75%-ban győz a másik ellen. A játék klasszis-mélységét úgy kapjuk meg, hogy összeszámoljuk a mester és a teljesen kezdő játékos között hány klassziskülönbséget találunk. Az ostáblát 8 klasszis-mélységűnek találták, a rulett 0, a Black Jack 2, a sakk 13 klasszismélységű (Inside Backgammon", Vol. 2, No. 1, p.4 – Bill Robertie).
    Az ostábla teljes információs játék. Ez azt jelenti, hogy az ellenfelek a játék minden pillanatában ugyanazokkal az információkkal rendelkeznek, ez pedig a játékkal kapcsolatos valamennyi információt jelenti. Ilyen játék a sakk is. A bridzs ezzel szemben nem teljes információs játék: a játékosoknak a parti során keletkező információk egy részéről van csak tudomásuk.
    Az ostáblának vannak klasszisai és hivatásos játékosai is. A játékosokat a sakkhoz hasonlóan Élő-ranglistán rangsorolják.
    A sportág országos szövetségekre, egyesületekre tagozódik. Az ostábla a legtöbb országban nem sportként elfogadott játék (ez alól Dánia és Horvátország kivétel), így nemzetközi szövetsége sincs.[4]
    Wikipediáról származik az idézet."

    Kíváncsi vagyok,hogy vajon a póker hány klasszismélységű lehet.
    Köszönöm a segítő válaszod! Nem volt eddig hozzá affinitásom, hogy a goggle-be vagy bárhova beüssem, de szerintem érdeklődni fogok a játék iránt, és ha tetszeni fog akkor talán meg is tanulom...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •