Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 12. 04

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 12. 04

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Button
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6 fős asztalon, amikor két játékos dobása után egy 9 hand alatt 33/11-et játszó, limpje miatt fish-nek tűnő játékos 1.5 dollárig emeli a tétet. A gombon ülve megadsz hármas pároddal, a vakok pedig dobnak. Flopra a K53 lapok érkeznek, ellenfeled passzol, te 3 dollárt hívsz a 3.75 dolláros potba, amit ő megad. Turnre a 9 lap érkezik. 8.5 dollárt hívsz, mire ellenfeled 20 dollárig check/raisel. CO 48 dollárral kezdte a partit, így még 23.5 dollár van előtte. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    SAJNOS.

    Igen, az ilyenek sajna mindig kiülnek az én asztalomtol is amikor elveszem a fél buyin-jüket.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Ez nem volt túl nehéz feladvány.

    A kérdésem az lenne, hogy itt AA-szal, AK-lyal mit csinálnánk?

    Ilyen linenál lehet nála szett, kétpár. Meg lehet nála random top pár is, pl. K4, ahogy az igazi partiban volt.
    Húzóval csinál ilyet?
    Ezeken kívül felismerheti, hogy erre a linera a regek szeretnek dobni, így blöffölhet így 2. - 3. párokat is. Én legalábbis láttam ilyet is tőlük.

    Gyűlölöm az olyan szitukat, ahol drawheavy boardon a 2. barrelemre ráemelnek, amikor TPTK-m, overpárom van. Persze, baluga theorem, el kell dobni, de félek, hogy kihasználhatóvá válok, ha itt eldobok AK-t, AA-t, akár KQ-t egy turn raisere.
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2013. 12. 04. 19:46

  4. #4
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SAJNOS.

    Igen, az ilyenek sajna mindig kiülnek az én asztalomtol is amikor elveszem a fél buyin-jüket.
    vagy mikor túlhúznak
    thomyca and AlcoholPro like this.

  5. #5
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az lenne, hogy itt AA-szal, AK-lyal mit csinálnánk?
    AA, AK már preflop 3betel, ha ott callol és ugyan ez a line, ilyen ellenfél ellen betehető szerintem szintén.

  6. #6
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Inkább K9, de ollé, az tuti

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem volt túl nehéz feladvány.

    A kérdésem az lenne, hogy itt AA-szal, AK-lyal mit csinálnánk?


    Gyűlölöm az olyan szitukat, ahol drawheavy boardon a 2. barrelemre ráemelnek, amikor TPTK-m, overpárom van. Persze, baluga theorem, el kell dobni, de félek, hogy kihasználhatóvá válok, ha itt eldobok AK-t, AA-t, akár KQ-t egy turn raisere.
    Preflop nem ezt. Ha mégis akkor az nyilván dobható is lenne ennyi infóval, így mutatást alapján meg 1értelmű, hogy nem, amúgy sem szívesen tenném.


    Mindenki gyűlöli, s baluga theorem meg hát izé amolyan alapszabály, amit infó nélkül használunk, ha az ellenfél emelése értelmetlen, nem ad elő semmit, nem úgy játszik floppon vagy turn-on általában szettel stb, akkor lehet nyilván callozni. Egyáltalán nem igaz, hogy minden turn rr-re kell dobni, azt már viszonylag 1szerű playák is tudják, h azzal nagy erőt reppelnek, de pl rivert pusholni már ritkábban mernek.

  8. #8
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ilyen buta line-t még kis tétes versenyeken is ritkán látok. Egy CG asztalon gondolom még fizetnétek is érte, hogy sokáig maradjon.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ez a feladvány komoly? vagy irónia a fórumnak? nem tudom eldüönteni
    d-_-b and AlcoholPro like this.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop nem ezt. Ha mégis akkor az nyilván dobható is lenne ennyi infóval, így mutatást alapján meg 1értelmű, hogy nem, amúgy sem szívesen tenném.


    Mindenki gyűlöli, s baluga theorem meg hát izé amolyan alapszabály, amit infó nélkül használunk, ha az ellenfél emelése értelmetlen, nem ad elő semmit, nem úgy játszik floppon vagy turn-on általában szettel stb, akkor lehet nyilván callozni. Egyáltalán nem igaz, hogy minden turn rr-re kell dobni, azt már viszonylag 1szerű playák is tudják, h azzal nagy erőt reppelnek, de pl rivert pusholni már ritkábban mernek.

    Preflopot elnéztem. Azt hittem itt fishy limpelt, és mi izoláltunk. De nyilván a kérdésem arra vonatkozik, ha mi preflop emelünk AA/AK-lyal, és megadást kapunk fishytől, aki turnön elkezd akciózni. Mind1, végülis így is vágtad, hogy mire gondolok, és válaszoltál, kösz.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •