Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (108) összesen
Like Tree145Likes

Téma: A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Simán belekezdhetsz, ha hobbiként fogod fel és nem azok a terveid, hogy a következő 2-3 évben ebből akarsz megélni minden idődet rászánva, mert arra az esély kb 1 ezrelék.

    Úgyhogy munka mellet esti szórakozásként játszhatsz nyugodtan, akkor meg ha be esik 1-2 pár 100 dollár körüli nyeremény mtt-n/mttsng-n ürölj, hogy van egy kis zsebpénzed a hétvégi bulira.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pl. ez egy elég rossz ötlet volt szvsz.
    Figyelembe véve, hogy nl10-en 10% volt a rake/kassza, nl25-ön meg már csak 5%, lépni akartam, amint lehetett. Úgyhogy nem volt rossz ötlet.

    Én meg igenis fiataloknak ajánlanám a pókert. Egyetemistaként belefér az idődbe. Ebben a qrva országban a póker jobb lehetőség, mint bármi kb. anyagilag. Persze kellenek hozzá megfelelő kognitív képességek, hogy sikerüljön, amik sok embernél nincsenek meg. + azok amiket fentebb leírtam.
    IMO, ha egyetemista vagy, és stabil családi háttered van - ez alatt most nem kőgazdag szülőket értek, hanem ha mondjuk mind2nek van munkája, és adnak egy kis zsét hogy ne halj éhen - , akkor kezdj bele!

    Ajánlom music74 blogját, ott ****án leírja, hogy kik alkalmasak és alkalmatlanok arra, hogy sikeresek legyenek.

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...elmelkedeseim/
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2013. 12. 08. 11:05

  3. #33
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Nem ertem azokat akik azt mondjak hogy ne kezdjen bele. Micro limiten legyen az barmelyik jatektipus, mindig is hemzsegni fognak a fishek. Es hogy meddig jut el, az csakis a hozzaallastol fugg. Megfelelo alazattal hangyapocsnyi tehetseg nelkul is meg lehet verni meg a lowstakes mezonyt is, sot szvsz akar midstakest is, ahol azert nagyon korrekt kis orabert lehet hozni. Persze mostmar sokkal nehezebb, mint 5 evvel ezelott, sokkal tobb "szenvedessel" jar, tobb idobe telik, de nem lehetetlen.
    fejes1988 and Arsen like this.

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    De lehet, hogy azt az energiát és időt már valami normális szakmába kéne fektetni, ami hosszútávon kifizetődőbb.

    Magyarország jobban teljesít.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2013. 12. 08. 11:18
    kidelpiero and AlcoholPro like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De lehet, hogy azt az energiát és időt már valami normális szakmába kéne fektetni.
    Magyarország jobban teljesít.
    Én szakmába fektettem anno és nem bántam meg.....
    Neki is ezt ajánlom.

    Most dolgozó emberként nem kell azzal foglalkoznom, hogy az éppen aktuális lakhelyemről kivonul-e a PS.
    Akkor meg, ha gamblerkedni akarok bármikor ki tudok adni párszáz $-t élő, vagy netes gamblerkedésre.
    AlcoholPro likes this.

  6. #36
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenképp lehetne szerintem. a pókeren keresztül tanultam meg a dolgokhoz való hozzáállásról egy csomó dolgot. Valószínű, hogy 10 év múlva nem pókerből fogok élni, de mindaz amit az ezzel eltöltött évek alatt tanultam komoly befolyással lesz az akkori életemre is.
    Ez érdekel, szerintem a topik egyik lényege is ez a kis részlet. Miért nem pókerből fogsz megélni 10 év múlva?!

  7. #37
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Naná, hogy belevágnék!

  8. #38
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendkívül primitív játék a póker

    A nehézsége abban rejlik, hogy alázattal/önkritikával kell rendelkezned

    nem kell különösebb kreativitás ahhoz, hogy nyerő legyél.

    Érdekes kis mondatok ezek. Az elsővel, meg a harmadikkal ütöd a másodikat.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Az első és a harmadik arra vonatkozik, hogy könnyű egy leosztást jól lejátszani, egy leosztáson belül jól felmérni a rangeket, jó döntést hozni.
    A második arra, hogy mindezt 10.000szer egymás után megtenni nehéz, mert közben 5ször belefutsz KK vs AA-ba, set oversetbe, meg egyéb finomságokba, és mentálisan megtörsz tőle... Ha gyenge vagy.
    AlcoholPro likes this.

  10. #40
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megfelelo alazattal hangyapocsnyi tehetseg nelkul is meg lehet verni meg a lowstakes mezonyt is, sot szvsz akar midstakest is....
    Akkor ezen a fórumon nagyon komoly bajok vannak! Ergó a legaktívabb tagok, fórumozók, blogolók, hand posztolók, handelemzők, coachok és profik túlnyomó többsége itt nem csak tehetségtelen, de még nem is elég alázatos.
    AlcoholPro likes this.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •