Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (108) összesen
Like Tree145Likes

Téma: A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

  1. #41
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez érdekel, szerintem a topik egyik lényege is ez a kis részlet. Miért nem pókerből fogsz megélni 10 év múlva?!
    Egyszerűen mert van pár más dolog, ami jobban érdekel.

    De azt nyilván nem zárom ki, hogy fogok ebből pénzt keresni akkor is, a holdem már nem izgat annyira, de az omahát még mindenképpen megtanulom majd.

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezen a fórumon nagyon komoly bajok vannak! Ergó a legaktívabb tagok, fórumozók, blogolók, hand posztolók, handelemzők, coachok és profik túlnyomó többsége itt nem csak tehetségtelen, de még nem is elég alázatos.
    Hogyan tudtad Zsipali hozzászólásából leszűrni ezt?

  3. #43
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sorry ha kicsit elvittem rossz irányba, de mi mást is lehetne várni tőlünk, hisz nem verjük még az ócska midstakes-t sem
    Nem teljesen ertem hogy mi celt szolgal a mondatom kiforgatasa. Nyilvan mindenki megertette mire szerettem volna vele celozni, de vegulis ugy is fel lehet fogni ahogy Te tetted, csak hasznat nem latom, maximum egy jo kis trolling jon ki belole, meg semproniusnak gyulik a pulcsiravalo

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen ertem hogy mi celt szolgal a mondatom kiforgatasa. Nyilvan mindenki megertette mire szerettem volna vele celozni, de vegulis ugy is fel lehet fogni ahogy Te tetted, csak hasznat nem latom, maximum egy jo kis trolling jon ki belole, meg semproniusnak gyulik a pulcsiravalo
    Jah a pulcsi az életem célja egyre inkább közeleg.
    Németországba van kiszállítás nem tudom, vagy majd anyám címére kell kérnem?
    CsabiST and AlcoholPro like this.

  5. #45
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogyan tudtad Zsipali hozzászólásából leszűrni ezt?
    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megfelelo alazattal hangyapocsnyi tehetseg nelkul is meg lehet verni meg a lowstakes mezonyt is, sot szvsz akar midstakest is.
    Én személyszerint könnyen megkészülök az ilyen jellegű hsz-ektől, mert tudom hogy b.szott sokat szenvedek a micro limittel is, lehet tényleg azért mert analfabéta vagyok. Fentiek alapján akkor nemcsak én hanem a fórum magasabb limites játékosai is - történetesen olyanok, akiknek a véleményére azért többet adnak a cg handelemzéseknél - hozzám hasonló emberi leakekkel rendelkeznek, mivel ők sem verik midstakes-t.

    Olyan ez mint ha Fekete Laci azt mondaná: "Oké nem tesz fel mindenki egy 160 kilós követ 130 cm magasra, de egy 130 kg-osat feltenni viszont még a hülye is képes!"
    AlcoholPro likes this.

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személyszerint könnyen megkészülök az ilyen jellegű hsz-ektől, mert tudom hogy b.szott sokat szenvedek a micro limittel is, lehet tényleg azért mert analfabéta vagyok. Fentiek alapján akkor nemcsak én hanem a fórum magasabb limites játékosai is - történetesen olyanok, akiknek a véleményére azért többet adnak a cg handelemzéseknél - hozzám hasonló emberi leakekkel rendelkeznek, mivel ők sem verik midstakes-t.

    Olyan ez mint ha Fekete Laci azt mondaná: "Oké nem tesz fel mindenki egy 160 kilós követ 130 cm magasra, de egy 130 kg-osat feltenni viszont még a hülye is képes!"
    Nyilván idő kérdése, hogy megtudd verni a limitet, de ne mondd már, hogy valami veleszületett tehetség kell hozzá, meg olyan képességek, amik nincsenek meg egy értelmesebb emberben. Azért nem egy nl10K-20król beszélünk... Ismerek pár magyar reget magasabb limitekről(sng,mtt) és senki sem úgy kezdte, hogy a kisujjában volt minden. Minden azon múlik, hogy mennyi időt fektetsz bele és mennyire vagy szorgalmas...
    danfiu, BelaKecske, Sindu and 1 others like this.

  7. #47
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan ez mint ha Fekete Laci azt mondaná: "Oké nem tesz fel mindenki egy 160 kilós követ 130 cm magasra, de egy 130 kg-osat feltenni viszont még a hülye is képes!"
    Pontosan. Miert, nincs igy? Eleg edzessel barki kepes lehet ra, csak ido kerdese. Vagy ez tehetsegtol fugg? Szerintem a befektetett munkatol.

    Es legyszi ne hozd fel a testi fogyatekkal eloket, vagy a kislanyokat ellenpeldakent
    fejes1988 likes this.

  8. #48
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Igazából a játékosok 90 százalékából az alázat hiányzik a játék iránt,ehhez keveredik még az irigység és lustaság,óriási elvárások,jól fejlett igazságérzet.Ez pedig olyan elegyet alkot,ami garantálja,hogy még a micro tétet se verje meg soha.
    fejes1988, danfiu, Krono and 6 others like this.

  9. #49
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Én a személyes példámat ismerem a legjobban. Csak és kizárólag azért nem játszok még NL1k-n, mert nem volt megfelelő a hozzáállásom. Ilyen egyszerű ez a kérdés szerintem.
    Sindu likes this.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan. Miert, nincs igy? Eleg edzessel barki kepes lehet ra, csak ido kerdese. Vagy ez tehetsegtol fugg? Szerintem a befektetett munkatol.

    Es legyszi ne hozd fel a testi fogyatekkal eloket, vagy a kislanyokat ellenpeldakent
    Nincs így basszus, hagyd már a bullshitet, akkor ha igazad lenne bárki lehetne olimpia bajnok, mert csak a befektetett munka függvénye......
    Esetleg bárki elvégezhetné a Zürichi műszaki egyetemen az alkalmazott matematika szakot, mert hát csak befektetett munka függvénye.
    AlcoholPro likes this.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •