Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (108) összesen
Like Tree145Likes

Téma: A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyapám mondta az irigyeinek, hogy amíg ők a kocsmában voltak, addig én dolgoztam!
    Sárga vagyok bizony az irigységtől az nl20 betyárokra, meg a havi 1K Euros profitjukra, az már majdnem egy heti keresetem.....

    Akire ez az állítás nem igaz ne vegye magára......

  2. #62
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Milyen szempontokat vesztek figyelembe a döntéseteknél (és itt most az egyén szociális helyzetére gondolok, hanem a póker jelenlegi állására)?

  3. #63
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Kerek szepen Mindenkit, h hagyjatok a szemelyeskedest, mert zarolva lesz a topik.

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyapám mondta az irigyeinek, hogy amíg ők a kocsmában voltak, addig én dolgoztam!
    Majd később természetesen csatlakoztam
    AlcoholPro likes this.

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Hobbiból játszanék versenyeket, néha cashen pötyögés. Tanulásra, elemzésre csak akkor szánnék időt, ha élvezem. Nem terveznék a pókerrel, de a szabadidő egy részének eltöltésére bőven jó.
    CsabiST and AlcoholPro like this.

  6. #66
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs így basszus, hagyd már a bullshitet, akkor ha igazad lenne bárki lehetne olimpia bajnok, mert csak a befektetett munka függvénye......
    Esetleg bárki elvégezhetné a Zürichi műszaki egyetemen az alkalmazott matematika szakot, mert hát csak befektetett munka függvénye.
    A legtöbb olimpiai bajnokot kölyök kora óta tudatosan arra nevelték, hogy egyszer ilyen eredményeket érjen el. Ideális esetben kiderül a gyerekről 5-6-7 éves korában, hogy nagyon tehetséges egy adott számban és onnantól kezdve, ha adottak a megfelelő körülmények (anyagi-, családi háttér, illetve a teljes környezet, ami őt körülveszi) akkor elindulhat azon az úton, ahol rengeteg munkával, fáradtsággal és alázattal a háta mögött talán elér valami kiemelkedő eredményt, ha valaki nem tartaná magát a hozzáállásukat és munkájukat már egy páratlan teljesítménynek.

    A Zürich-i Műszaki Egyetem alkalmazott matematika szakról nem sokat hallottam, de feltételezem ez is rengeteg előzetesen megszerzett tudást, ismeretet (stb) igényel, hogy egyáltalán bejusson valaki erre a szakra.

    E két példának valamilyen szinten tényleg ellentettje a poker.
    Olimpiai bajnok nem lesz akárkiből és alkalmazott matematikus sem lehet minden második emberből. Viszont mindenki előtt ott van a lehetőség, hogy nyisson a poker felé és szerencsét próbáljon ezen a téren.

    A poker pedig tényleg a befektetett munka függvénye leginkább. Itt tényleg az számít, hogy mennyire vagy elhivatott a játék iránt. Alázatos vagy-e annyira, hogy munkaként, hivatásként kezeld? Nem abból áll a történet, hogy hátradőlsz a székben és kattintgatsz az általad megfelelőnek tartott gombokra, remélvén, hogy a végén hozzád kerül a pot.

    A legnagyobb nyerők, a mindenki által ismert legendává vált/váló játékosok túlnyomó többsége nem azért tart ott ahol, mert géniusz és határtalan a tehetsége. Sokkal inkább azért mert rengeteg időt, energiát fektettek bele és időközben a legjobbakká váltak.
    trixilw and Krono like this.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet dan9304 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A legnagyobb nyerők, a mindenki által ismert legendává vált/váló játékosok túlnyomó többsége nem azért tart ott ahol, mert géniusz és határtalan a tehetsége. Sokkal inkább azért mert rengeteg időt, energiát fektettek bele és időközben a legjobbakká váltak.
    Nem, ez tévedés. A legnagyobb nyerők időben kezdték el a játékot, tény hogy fektettek bele rengeteg energiát, de annak látták eredményét, volt pozitív visszacsatolás. A rendkívül gyenge mezőnynek köszönhetően képesek voltak kellő rollt felépíteni. A pozitív visszacsatolás, nagy winrate és nagy roll pedig lehetővé tette nekik, és egyértelműsítette számukra, hogy ezzel kell foglalkozniuk hosszútávon, még több energiát belefektetve.

    Persze, ha van kellő tőke ( nem csak a játékra hanem már az elején oktatóra) megpróbálkozhat vele az ember, és rengeteg idő és még több energia belefeccölésével nyerő lehet pókeren, de a jóval kisebb winrate mellett nem biztos, hogy ez a legjobb befektetés mind pénzt, de még inkább időt tekintve.
    Maxxxika and AlcoholPro like this.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    100 dodóról jut eszembe, Acoimbra hol jár, már jópár hete semmi hír nincs róla... ?!

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100 dodóról jut eszembe, Acoimbra hol jár, már jópár hete semmi hír nincs róla... ?!
    60K-nál. Hónapok óta ugyanott stagnál, idő is szorítja már nagyon, így több mint valószínű, hogy nem lesz meg a fishnek.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, ha van kellő tőke ( nem csak a játékra hanem már az elején oktatóra) megpróbálkozhat vele az ember, és rengeteg idő és még több energia belefeccölésével nyerő lehet pókeren, de a jóval kisebb winrate mellett nem biztos, hogy ez a legjobb befektetés mind pénzt, de még inkább időt tekintve.
    Ez elég mókás, ha szerinted az alapokhoz is kell oktató. Elég felmenni a fórumokra + megnézni az oktató videokat. Akármennyire is nehezedik a poker, mikron soha nem fog kelleni coach ahhoz, hogy valaki nyerjen. Ott meg tud annyi pénzt összekapálni, hogy utána fogadjon valakit magának. De szvsz midstakes-ig el lehet jutni ma is oktató nélkül simán.
    BelaKecske and Pat like this.

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •