Oldal: 47 / 77 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #461
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Kössz Exec a válaszod! Én sztem a 888-ra teszem le a voksomat.Egyrészt a gyenge állomány miatt.Lehet kevesebb asztalok indulnak de mint kezdő nem is akarom túlzásba vinni az asztalszámot. Max 4 asztalon.Azzal kényelmesen lehet figyelni a játékosokra illetve a játékomra.

  2. #462
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Az miért van, hogy nekem nem megy ez a több asztalos játék? Nem mintha sokat gyakoroltam volna, de már egyszerre 2-3 asztal is tök idegesítő, állandóan sorra kerülök, és mondjuk meg kéne néznem, milyen emelések történtek addig, milyen stackkektől, mindenfélét számítgatni, és dönteni, és mindezt kb. 5 másodperc alatt. És így kellene megismerni az ellenfeleket, és megjegyezni őket. Nem hiszem el, hogy ezt meg lehet csinálni 10-15 asztalon. És a szemet is nagyon megerőlteti. Jó döntést meg még nehezebb hozni jó ellenfelekkel szemben több asztalon.

  3. #463
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nincs még kialakult rutinod, ezért van. Semmi baj nincs azzal, ha csak 1 asztalon játszol!

  4. #464
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    a "megfigyelest" bizd a holdem manager-re gondolod hogy a grinderek egyszerre figyelnek 100 jatekost?
    Mutimeg : mindenkepp a holdem manager oldalan keresztulj regisztralj ott ahol jatszani fogsz nagyon hamar ki lehet jatszani a gratis 75 vagy 100 dollart amit levasarolhatsz. En mar 3 oldalon kijatszottam, az mas kerdes hogy a 3.-nal azt hazudtak hogy nem jo helyrol regisztraltam es nem ervenyes... 888 es full tilt-nel nem volt gond.

  5. #465
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Mit tennél a végén, ill másképp játszottad volna a handet? Mit tennél a kezébe ?

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($5.53) 111bb
    UTG+1 Player7 ($2) 40bb
    MP Player1 ($5) 100bb
    CO Player2 ($16.80) 336bb
    BTN Exec ($8.50) 170bb
    SB Player4 ($5) 100bb
    BB Player5 ($3.58) 72bb

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Exec is BTN
    3 folds, Player2 raises to $0.15, Exec raises to $0.40, 2 folds, Player2 calls $0.25

    Flop: ($0.87, 2 players)
    Player2 bets $0.40, Exec raises to $1.05, Player2 calls $0.65

    Turn: ($2.97, 2 players)
    Player2 checks, Exec bets $2, Player2 calls $2

    River: ($6.97, 2 players)
    Player2 checks, Exec bets $2.05, Player2 raises to $7.45,

  6. #466
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Ennyire deepen nem tetszik ez a kicsi 3bet, én kb 50-55-ig 3betelek. Meg statok nélkül, elég nehéz a szitu.
    Exec likes this.

  7. #467
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Valamit írnod kéne róla, hogy mit tudsz, mert így lehet jó is a river bet, meg rossz is akár.
    Pre méret megint nem tetszik.
    Flopon mi volt a célod ezzel a kis emeléssel? Szerintem rossz.

    Így riveren dobás, deepen, és ilyen kicsi pre mérettel simán lehet nála 6x.
    BelaKecske and Exec like this.

  8. #468
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat!
    105hand, 15/10/8-as 67-es donk flop-stattal
    flop raise-l természetesen az volt a célom hogy dobjon csak bátortalan voltam a draw-al. Mekkorát emelnél 1.2-ig?

  9. #469
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    kicsit magam alatt vagyok 2 nap alatt elbuktam az eddigi összes PS-es profitomat. str vs full, AA vs KK, Aflush vs strf stb

    Results.jpg
    Utoljára módosítva: Exec által: 2013. 12. 13. 10:58

  10. #470
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Amennyiben dobatás volt a célod, először gondold végig, mit szeretnél eldobatni vele. Feltételezem jobb handeket. Ezek mik? Pocket párok nagyrészt. Ez után gondold végig, mekkora emelésre dobná el őket. Eldobhatja egy ilyen kis 1.05-ösre? Esélytelen. 1.2-re? Nem túl valószínű. Sokkal nagyobbat kéne emelned szerintem, hogy valóban legyen értelme blöffbe fordulnod, az viszont már nem túl jó kockázat/nyereség arány lesz. Nagynak tűnik a donk %, de ne feledd, nagyon kevés hand, viszont a VPIP/PFR jobban beállt már, abból következtetve nem valószínű, hogy sok lesz a donkja. És ami fontos, hogy a board nem túl ijesztő a legtöbb handje számára, amit itt donkolhat.

    Szóval a dobatás céllal való emelés nem igazán tetszik, mert nem szól mellette semmi. Még ha lenne is benne fantázia, kb. 4-szeres emelést rá kéne tolni. Legalább! Összességében flopon a legjobb döntés a call.
    Lesz implied oddsod, ha leesik az overcardod, actionjétől és méretezésétől függően blöffölni is tudsz bizonyos turn/rivereken (J és Q pl. mindenképp jónak tűnik, mert a feltételezhető skálája nagy részének elég rossz lapok ezek). Szóval elég sok lehetőség áll még előtted, ha flopon callolsz.

    Fel a fejjel! A profidotad nem a coolerek vitték el, hanem a rosszul megjátszott partik. Mármint érted, csak nézőpont kérdése, hogy melyikre fogod a veszteséget, viszont a coolerek, bad beatek, valamint a rosszul játszott partik közül az egyik csoporton változtathatsz. A másikon nem. Ezért az én nézőpontom az, hogy nem a rossz variancia viszi el legtöbbször a nyereményt, hanem a hibák. A postold handek alapján sajnos még elég sok van belőlük, de postolj továbbra is, és jegyezd meg amiket írunk, alkalmazd őket, videózz, elemezz, olvass cikkeket. Szóval fejlődj! GL!
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 12. 13. 11:16
    Exec likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •