Szavazás eredménye: Ki fogja nyerni a Superbowlt szerinted?

Szavazók
26. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Broncos

    10 38,46%
  • Patriots

    5 19,23%
  • Seahawks

    2 7,69%
  • Saints

    4 15,38%
  • Chiefs

    1 3,85%
  • Panthers

    1 3,85%
  • Bengals

    0 0%
  • 49ers

    1 3,85%
  • Eagles

    0 0%
  • Egyéb

    2 7,69%
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Nfl

  1. #1
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás Nfl

    Nem tudom hányan követik innen az NFL-t, de gondoltam csinálok neki egy témát, hátha vannak más rajongók is, aztán meg lehet beszélni a meccseket, vagy csapatokról lehet vitatkozni, jövőbeli, vagy régebbi mérkőzéseket ajánlani, stb.

    A tegnapi Lions-Eagles meccset például ajánlanám, már csak azért is, mert bokáig érő hóban zajlott
    Meg a tegnapi Saints-Panthers meccs is érdekes lehet. Brees karrierje során több mint 50K yardot passzolt, mindkét csapat 9-3-as mérleggel rendelkezett a meccs előtt. A Panthers zsinórban 6 meccset nyert, viszont a Saints otthon nagyon erős, és az előző heti Seahawks elleni meccs után ki voltak éhezve a győzelemre

    (végeredményeket nem akarok spoilerezni )
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Azért a New England Patriots fordítása se volt semmi
    kodoga and AlcoholPro like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Király topic lesz ez. Esetleg a fogadásokat is ki lehetne posztolni ki mit érez.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Én elég sokat szoktam fogadni NFL-re Bár a mai meccsre nem tudom merjek e Irodák szerint is elég kiegyenlített mérkőzés lesz 1.9-az odds mindkét csapatra. Esetleg egy 48.0 over-t mernék talán rakni.

  5. #5
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888
    AlcoholPro likes this.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Én is követem már régóta az NFL-t, gogo Pats! Rájátszás simán megvan, de sajnos gyakorlatilag minimális az esély a Szuperbólra, mert ha nem lett volna elég ez a hihetetlen sérüléshullám idénre is, még kidőlt a teljes szezonra Gronk is.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 27.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Én is folyamatosan követem az NFL-t, lassan már 15 éve, még az USA-ban szerettem meg. Mint nagy Broncos fan remélem miénk lesz az SB. Idén igen sok Broncos meccset közvetít a sport2, szóval el vagyok kényeztetve és remélem megmarad Payton lendülete a végére is valamint rácáfol arra, hogy hidegben nem tud dobni. Pats-sal kemény meccsünk lesz, remélem most mi nyerünk és nem csúszik el senki...

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet DOS77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is folyamatosan követem az NFL-t, lassan már 15 éve, még az USA-ban szerettem meg. Mint nagy Broncos fan remélem miénk lesz az SB. Idén igen sok Broncos meccset közvetít a sport2, szóval el vagyok kényeztetve és remélem megmarad Payton lendülete a végére is valamint rácáfol arra, hogy hidegben nem tud dobni. Pats-sal kemény meccsünk lesz, remélem most mi nyerünk és nem csúszik el senki...
    Nem olyan biztos, hogy játszotok idén még a New Englanddel. 10+ pontos hátrányból nem fognak mindig visszajönni, Gronk nélkül meg közel sem elit az O-juk. Így még az elég gyenge idei AFC-ből sem lesz könnyű konferencia döntőbe jutniuk, előtte meg nem kerülhettek össze. Denverben már most sincs épp meleg, tud ő játszani hidegben is (ha hagyják).

  10. #10
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Ezt én is be akartam rakni most volt 9gagen. Nem semmi ilyen körülmények között játszani...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •