Oldal: 487 / 709 ElsőElső ... 387437477485486487488489497537587 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.861 - 4.870 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4861
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az adóhatóság miatt érdemes skrill számlát csinálni, vagy a tranzakciós díjak miatt?vagy mind2?
    Mert egyszerűbb és sztem olcsóbb is.

  2. #4862
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt csak kiutaláskor veszi le szerintem.
    Amúgy nem emlékszem pontosan hogy zajlik, mert nagyon régen csináltam már, és valamivel később írta valaki, hogy másképp zajlott a hitelesítés, mint nekem. Így erre nem merek biztosat mondani
    Mert én úgy emlékszem, hogy csak a kártyát hitelesítettem, a számlát külön nem. Vagy talán küldtem egy másolatot a bankszámlakivonatról...
    Valaki majdcsak ír, akinek frissebb infói vannak
    Köszönöm a választ! Végül sikerült kiutalni, mégsem kellett külön hitelesíteni a bankszámlát. Maga a kiutalás díja 4.05$ volt, és azon felül volt még egy 3,99%-os árfolyam veszteség is, mivel HUF számlára ment a pénz.
    "For withdrawals in a currency other than your account currency we add a 3.99% fee to our wholesale exchange rates."
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #4863
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás

    Változott valamit a számlaszám azzal hogy Skrill lett az MB-bő? Lehet a régi a számlaszámra pénzt feltölteni?

  4. #4864
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet moroska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Változott valamit a számlaszám azzal hogy Skrill lett az MB-bő? Lehet a régi a számlaszámra pénzt feltölteni?
    Menj az uploadra, majd a manual bank transferre, ott látni fogsz minden szükséges infót.

  5. #4865
    Lelkes újonc Sziadam avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás moneybookers deposit

    Sziasztok!

    nem enged depositolni pokerstarsra moneybookersen keresztul.A számlámon levő pénzt nem hasznalhatom szerencsejátékra. Át lehet váltani non-gamin purposes-rol gaming purposes-ra ? vagy,h lehet ezt kikerulni ? le kell szedni rola az összes pénzt és újra betenni ? vagy ha elkuldom vkinek az összeset és az küld helyette másikat, akkor tudom hasznalni szerencsejatekra ?
    Utoljára módosítva: Sziadam által: 2013. 12. 16. 22:48

  6. #4866
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Hely
    Csolnok
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Szeva,
    "Át lehet váltani non-gamin purposes-rol gaming purposes-ra ?" nekem a support azt válaszolta, hogy ez nem lehetséges
    "le kell szedni rola az összes pénzt és újra betenni ?" én ezt csináltam
    "vagy ha elkuldom vkinek az összeset és az küld helyette másikat, akkor tudom hasznalni szerencsejatekra ?" erre gondoltam én is, de van egy olyan érzésem, h ez nem fog öszejönni.

    ui.: legközelebb a beutalásnál figyelj oda, mert ott kell kiválasztani, h mire akarod használni...

  7. #4867
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nem úgy van, hogy a netellerhez, skrillhez (mb) is ugyanúgy kell bankkártya a ki- vagy beutalásoknál, tehát egy lépcső megspórolható, ha egyenesen a megfelelő bankkártyáról utalok ki és be a termekbe?

  8. #4868
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    Új otp-s bankkártyát kaptam, és olyan könnyű pinkódot adtak hozzá,h könnyen megjegyeztem, olyannyira,h már el is felejtettem...
    Egyszer sem használtam még, de szeretnék kivenni pénzt a számlámról. Ha befizetek ps-re párszáz dollárt, akkor ki tudok belőle utalni valamennyit 1-2 napon belül skrillre. A skrill-t rendszeresen használom ps-ről kifizetésre, de ilyet még nem csináltam,h befizetés után hamar kifizetés.
    Van valami megkötése a ps-nek a kifizetésre vonatkozóan ebben az esetben?

  9. #4869
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem úgy van, hogy a netellerhez, skrillhez (mb) is ugyanúgy kell bankkártya a ki- vagy beutalásoknál, tehát egy lépcső megspórolható, ha egyenesen a megfelelő bankkártyáról utalok ki és be a termekbe?
    De ha van Skrill kártyád, akkor ATM-ből is tudsz róla felvenni pénzt, nem kell feltétlenül onnan még kiutalnod.

  10. #4870
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Új otp-s bankkártyát kaptam, és olyan könnyű pinkódot adtak hozzá,h könnyen megjegyeztem, olyannyira,h már el is felejtettem...
    Egyszer sem használtam még, de szeretnék kivenni pénzt a számlámról. Ha befizetek ps-re párszáz dollárt, akkor ki tudok belőle utalni valamennyit 1-2 napon belül skrillre. A skrill-t rendszeresen használom ps-ről kifizetésre, de ilyet még nem csináltam,h befizetés után hamar kifizetés.
    Van valami megkötése a ps-nek a kifizetésre vonatkozóan ebben az esetben?
    24 órán belül nem tudsz kifizetni.
    Lehet hogy valamennyit játszani is kell, ezt nem tudom pontosan mert úgyis mindig játszok, így erről nincs tapasztalatom.
    Szerk:
    Ja, és a befizetés összegét csak oda tudod kifizetni ahonnan befizettél...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •