Oldal: 55 / 126 ElsőElső ... 545535455565765105 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #541
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Mi a különbség a VPIP és a VPIP Legacy Edition között ?

  2. #542
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Utóbbi a "régi" metódus szerint számol, benne lesz a freeplay is.

  3. #543
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Valaki nem tudja véletlenül, mi ez a PT4 download? Már 19 perce megy, és határozottan nem a frissítés. Leállítani nem lehet.

  4. #544
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja véletlenül, mi ez a PT4 download? Már 19 perce megy, és határozottan nem a frissítés. Leállítani nem lehet.
    Ha frissítés letöltésére gondolsz, akkor én is így jártam. Elindítottam újra a frissítést az lejött rendesen.

  5. #545
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha frissítés letöltésére gondolsz, akkor én is így jártam. Elindítottam újra a frissítést az lejött rendesen.
    Nem az volt. Fél óra után leállítottam, aztán frissítettem a legújabb verzióra, de még mindig le próbál tölteni valami fájlt, annyi a különbség, hogy most ez a hibaüzenet fogad:

    There were errors during the download process:
    Error reading from socket
    Unable to download file to C:\Program Files\PokerTracker 4\Data\Bin\StarsCommunicator.pt4.new

    De ettől függetlenül működik a PT4.

  6. #546
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogyan lehet egy av durationt kinyerni sng-re? A Hours/Count szerintem nem jó adatot ad ki, mert a Hours-nál ugyannyit számol 1, illetve 3 asztalon is(legalábbis gondolom az adatokból).

  7. #547
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    hi

    Inditásnál ezt a hibaüzenetet írja ki:

    Invalid Zoom HUD configuration detected. Please restart PokerStars and try again.
    If the problem persists please check your anti-virus and security software configuration.

    Forditás:
    Hibás Zoom HUD konfiguráció észlelt. Kérjük, indítsa újra a PokerStars és próbálkozzon újra.
    Ha a probléma továbbra is fennáll, kérjük ellenőrizze az anti-vírus és a biztonsági szoftver konfiguráció.

    A stars-t újra inditom de nem változik semmi, esetleg telepitsem is újra?
    Vagy esetleg az anti-vírus és a biztonsági szoftvernél ,mit kellene csinálnom?

    Vírusirtó:Avira

    ty

  8. #548
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok! nemrég vásároltam egy PT4-et és a HU-hoz probálom beállítani a HUD-ot, és a Fv3B illetve LCB statot keresném valaki elmondaná nekem milyen néven vannak, mert láttam pl Fold to 3bet meg Fold to 3bet after raise HU-ba eközött a kettő között van különbség?
    Illetve mi a különbség a Call steal, Call PF 2bet, cold call 2bet pf között?

  9. #549
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! nemrég vásároltam egy PT4-et és a HU-hoz probálom beállítani a HUD-ot, és a Fv3B illetve LCB statot keresném valaki elmondaná nekem milyen néven vannak, mert láttam pl Fold to 3bet meg Fold to 3bet after raise HU-ba eközött a kettő között van különbség?
    Illetve mi a különbség a Call steal, Call PF 2bet, cold call 2bet pf között?
    Szia
    A 2 Fv3B stat között hu-ban nincs különbség. Normál esetben a Fold to 3bet-ben az is benne van ha van egy emelés arra 1 3bet és mi dobunk. A másik csak az eredeti emelőre vonatkozik, tehát emel jön a 3bet és dob.
    A LCB stat a Bet Flop (limp pot) lesz.
    Mivel hu-ban csak sb és bb van nincs különbség a felsorolt call statok között sztem.
    hooc likes this.

  10. #550
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Üdv !

    Van olyan stat , hogy VS ME , or VS Hero ? Szóval , hogy konkrétan ellenem mi a statja ?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •