Oldal: 67 / 77 ElsőElső ... 17576566676869 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (769) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Sorozatos topic

  1. #661
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában senki nem említette az Arrow-t. Vannak benne totálisan idegesítő dolgok, de ha ezeken nem akad fent az ember, akkor alapból sztem jó kis sorozat.
    Aki minőségi sorozatokhoz van szokva, az falnak megy az Arrow-tól.A pilot után adtam neki egy esélyt énis, de a 3.rész utána kaszálva lett.
    Macko1 and kertitorp like this.

  2. #662
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki minőségi sorozatokhoz van szokva, az falnak megy az Arrow-tól.A pilot után adtam neki egy esélyt énis, de a 3.rész utána kaszálva lett.
    Mint írtam is, tényleg vannak benne idegesítő dolgok, de ha ezen nem akad fent vki, akkor sztem korrekt sorozat. Viszont ha mindig feltesszük a "na és ezt hogy?" meg "na és ezt miért/miért nem?" kérdéseket, akkor aláírom, hogy le lehet rúgni a monitort.
    knowthisgame likes this.

  3. #663
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint írtam is, tényleg vannak benne idegesítő dolgok, de ha ezen nem akad fent vki, akkor sztem korrekt sorozat. Viszont ha mindig feltesszük a "na és ezt hogy?" meg "na és ezt miért/miért nem?" kérdéseket, akkor aláírom, hogy le lehet rúgni a monitort.
    én az ilyen sorozatoknak nem adom meg ezt a lehetőséget, hamar kaszálom őket

  4. #664
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    The Blacklist is ígéretesen indul. Egyelőre csak a spoilert néztem meg, de az megér egy próbát szvsz.
    Javítom magamat, egyrészt nyilván nem a spoilert néztem meg, hanem a pilotot . Másrészt pedig nálam a The Blacklist lett 2013 n1-ja. Érdemes megnézni, szedjétek!

  5. #665
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Én meg a mentalistát kezdtem el megint nézni, már el is felejtettem, hogy anno miért hagytam abba..

  6. #666
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javítom magamat, egyrészt nyilván nem a spoilert néztem meg, hanem a pilotot . Másrészt pedig nálam a The Blacklist lett 2013 n1-ja. Érdemes megnézni, szedjétek!
    Az Utopia-t illetve a House of Cards-ot nézted? Ha nem akkor szedjed le őket és egyből nem a Blacklist lesz az n1

  7. #667
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Utopia-t illetve a House of Cards-ot nézted? Ha nem akkor szedjed le őket és egyből nem a Blacklist lesz az n1
    Hallottam már róluk, de nem néztem még meg őket. Egy esélyt adni fogok mindkettőnek, ty
    knowthisgame likes this.

  8. #668
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hallottam már róluk, de nem néztem még meg őket. Egy esélyt adni fogok mindkettőnek, ty
    Az Utopia sokak számára elvont, de roppant elgondolkodtató dolgokat boncolgat ,rendkívűl aprólékos,kidolgozott keretek között.A HOC meg egyszerűen zseniális.Nem tudok egyetlen negatív dolgot sem mondani rá a sorozatra.Ha megnézted őket akkor írj, kiváncsi vagyok a véleményedre

  9. #669
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    House of Cards nagyon jó, Spacey pedig király!
    knowthisgame likes this.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  10. #670
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki minőségi sorozatokhoz van szokva, az falnak megy az Arrow-tól.A pilot után adtam neki egy esélyt énis, de a 3.rész utána kaszálva lett.
    Mitől lesz minőségi egy sorozat?
    Én pont az ilyen faék egyszerűségű sorozatokat szeretem ( Arrow, Revolution,Falling Skies, Strike Back,Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. ). Ezek kapcsolnak ki igazán.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •