Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (108) összesen
Like Tree145Likes

Téma: A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

  1. #91
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL10-ről oktató nélkül mennyi idő szerinted eljutni midstakesre, mondjuk NL200-ra? 29000 tagja van a PA-nak,hány játékos jutott el SIMÁN midstakesre, van 1%? Tudsz 290 db PA-s midstakes játékost felsorolni? Tegyük fel igen, ez is csak 1%, ez lenne a sima út? Aki jelenleg midstakes játékos, mennyi van aki mondjuk 2 éven belül kezdte a játékot? Az omahás szekciót nem nézve a jelenlegi top handelemzők/ fórumozók/videókészítők is éppen küzdenek a midstakessel.

    Szval lehet számodra bármennyire mókás, ha most ismerném meg a szabályokat és eldönteném, hogy ebből akarok megélni, egyből oktatót fogadnék. Egyszerűen felesleges elkövetni az elején a hibákat, ha van aki pénzért elmondja neked azokat.
    Slynzort most nem idézem, de vele értek egyet a kérdésben. Lehet pontosítani a limiteken annak, aki jobban ismeri a mezőnyt, de kellő szorgalommal elérhetőek ezek a limitek is edző nélkül. Van lehetőség fórumozásra, skype csoportba belépésre, cikkek, viddeók elérhetőek stb.
    29k regisztráció, de azok közül szerinted mennyi aktív játékos lehet, aki nem csak hetente 1-2 este lepötyög párszáz handet, hanem értelmesebb mennyiséget játszik, és az elemzésre is fordít időt? Ha ki lehetne szűrni az aktív tagokat, akkor lenne értelme talán számolgatni.
    De szerintem az is elképzelhető, hogy így is van ~300 nagyobb nyerő a regisztráltak között, akik jó pénzt vesznek vagy vettek ki az elmúlt években ebből a játékból. Mert azért sokszor látni fórumon nem aktív, vagy épp másik fórumon aktív ismertebb játékosok feltűnését pár hsz-szel.

    Az utolsó bekezdéssel kapcsolatban pedig, ha most ismernéd meg a szabályokat, még jó darabig nem szabadna, hogy megforduljon a fejedben, hogy ebből élj meg
    Tir-X szerintem nagyon jól leírta, hogy az elején miért felesleges az oktató. Az meg, hogy mikortól éri meg, egyénfüggő.
    Ha pl meg akarsz tanulni focizni, pár órát foglalkozhat veled a világ legjobb edzője is, ugyanannyi idő alatt nem fogsz vele sokkal többet fejlődni, mintha egy haverod segítene az alapokban. Később viszont egyre nagyobb a különbség.
    Úgy érzem pókerben is hasonló ez, mindenkinek fel kell mérnie a saját helyzetét, és aszerint dönteni.
    Slynzor and CsabiST like this.

  2. #92
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt ide regeltem nl10-en kezdtem PartyPokeren, másnap már nl25-nl50, összesen három nap alatt jutottam el nl400-ra és még oktatóm sem volt . Így utólag lehet tényleg jobb lett volna azt a pénzt egy coachra költeni
    mekkora BR-al csináltad ezt?

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szerintem az is elképzelhető, hogy így is van ~300 nagyobb nyerő a regisztráltak között, akik jó pénzt vesznek vagy vettek ki az elmúlt években ebből a játékból.
    Erről írok én is, nagyon nagyon nagyon nagy különbség van a vesznek és vettek között sztem. Sőt sztem kb most már nagyrészt azok vesznek ki, akik anno vettek. Ezért gondolom, hogy most elkezdeni pókerezni (mármint megélhetés céljából) nem éri meg.

  4. #94
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről írok én is, nagyon nagyon nagyon nagy különbség van a vesznek és vettek között sztem. Sőt sztem kb most már nagyrészt azok vesznek ki, akik anno vettek. Ezért gondolom, hogy most elkezdeni pókerezni (mármint megélhetés céljából) nem éri meg.
    Én anno vettem, sajnos ma már nem. Elmúlt az elgé.

  5. #95
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mekkora BR-al csináltad ezt?
    Depo 500$, start nl10, 420$ körül nl25, 350$ körül nl50. Aztàn ~230$-al duplàztam nl200-on, azzal mentem nl400-ra
    naggeri, danfiu, jefffryys and 7 others like this.

  6. #96
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Depo 500$, start nl10, 420$ körül nl25, 350$ körül nl50. Aztàn ~230$-al duplàztam nl200-on, azzal mentem nl400-ra
    Vállalsz oktatást?

  7. #97
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    ahogy a könyvekben tanítják
    CsabiST likes this.

  8. #98
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Depo 500$, start nl10, 420$ körül nl25, 350$ körül nl50. Aztàn ~230$-al duplàztam nl200-on, azzal mentem nl400-ra
    Minek ide "Bankrollmanagment"... ha jön akkor jön mindenhol

  9. #99
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 02.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

    ' a világ legnagyobb ****sága '

    PS Mozi - Tízmillió függő országa? Interjú Dr Zacher Gábor toxikológussal - YouTube


    9:30 -tól
    AlcoholPro likes this.

  10. #100
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet junkies330 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi körülmények között belekezdenétek a pókerbe kezdőként?

    ' a világ legnagyobb ****sága '

    PS Mozi - Tízmillió függő országa? Interjú Dr Zacher Gábor toxikológussal - YouTube


    9:30 -tól
    A pókeres részt hallgattam csak meg, azt kell mondjam jól beszél.
    AlcoholPro likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •