Oldal: 908 / 975 ElsőElső ... 408808858898906907908909910918958 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.071 - 9.080 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9071
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    30bb és alatta:

    Nagyon sokat limpel, úgy tűnik sokat limp-foldol. Szóval mehet az ISO elég lazán. Pláne, ha limp-call esetén fit-or-foldot játszik.
    Mr ellen nem őrülnék meg nagyon pre, de attól függetlenül, hogy nem emel sokat, úgy tűnik nem olyan iszonyat erős az mr range (valószínű erősen polarizált, gondolom közepes párok, a legtöbb ász, meg trashek, és a limp rangeben van minden nagyobb pár, néhány ász, meg a többi közepes-erős, közepes lap). Szóval nem kell nagyon nitnek lenni, lehet flatelni, meg néha light 3betelni is.

    BB-n nagyon laza-passzív stílusban tolja. Elég sokat limp-trapelnék ellene, mivel majdnem az esetek felében ISOzik. Szerintem általában az alacsony ászokat, és alacsony párokat limptrapelném. Kb ilyen 70% mr 20% limpet játszanék ellene (8-10% limptrap, 5-7% közepes limp-call képes lap a maradék kb 5% pedig trashy lap). Nagyon nit lennék a 3betjei ellen, és vigyáznék Axx flopokon, mert elég sok Ax-szel flatelhet.

    Postflop amikor ő az SB:
    Nem Cbetel túl sokat, de nem is dob a probera, szóval vagy kicsit CS, vagy sok SD képes lapot (2., 3. párok, A/K magasok) checkel mögé. Gyakran barrellezik, szóval flopon általában akkor callolnék, ha elég sok turnön is tudok (szóval J96FD-n 64-gyel mondjuk nem hiszem). Elég lazán callolgat CR ellen, szóval nem vinném túlzásba a laza CReket. Lehet valueból donkolni, mert ritkán dob ellene, és barrellre sem dobott eddig (bár az nem tudom mekkora minta)

    Limpelt kasszában hasonló a helyzet. Szerintem a kicsit jobb draw-imat leadelném, mert ott van talán a több FE

    Post BB:
    Lehet lazán cbetelni ellene, mert azért hajlandó dobni, és nem CRel túl sokat. Viszont csak értékért barrelleznék, vagy olyan handdel, aminek elég jó a javulási esélye, mert utána CS-re vált, és se turn, se river cbetre nem nagyon dob.
    Nem donkol, és nem leadel, szóval ezeknek hajlamos lennék hitelt adni, amíg nem bizonyul másként.
    Ritkán probeol, de ez nem túl érdekes, mert nyugodtan cbetelhetjük a közepes, gyengébb-közepes handjeinket is, mert nem CRel
    Limpelt kasszában ugyanaz a helyzet kb mint emeltben
    csabacz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #9072
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Én ezt a srácot szarrá limpelném, meg limpraiseolnám. :-)
    AlcoholPro likes this.

  3. #9073
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Király

    Holdenper köszi még egyszer a segítségedet, ismét nagyon hasznos volt.

  4. #9074
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az ilyen regre ülő regeket.
    Minden hálózatban megvan.
    Ha opensitelne, akkor elég jó nyerő lenne, de NEM.
    Ő a regekre ül rá inkább -0,2% ROI-ért.
    Egyébként open sittel is, és amint beül valaki mellé egy másik lobbyba akkor ráül. Gondolom azért, hogy félj tőle és ne merj open sittelni az adott téten, így csak ő egyedül ül, és minden fish hozzá fog beülni...kíváncsi vagyok, hogy a sok regwar-al mennyit bukik, szerintem nem éri meg ez neki.
    AlcoholPro likes this.

  5. #9075
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként open sittel is, és amint beül valaki mellé egy másik lobbyba akkor ráül. Gondolom azért, hogy félj tőle és ne merj open sittelni az adott téten, így csak ő egyedül ül, és minden fish hozzá fog beülni...kíváncsi vagyok, hogy a sok regwar-al mennyit bukik, szerintem nem éri meg ez neki.
    Amikor még nem volt lockolva akkor is baromi nagy mintája volt és 1.6% körüli ROI-ra emlékszem.

  6. #9076
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt a srácot szarrá limpelném, meg limpraiseolnám. :-)
    Nekem a túl sok limp azért nem tetszik, mert nem 3betel, viszont sokat callol, és aránylag sokat dob flopon. Szóval ha minraiselünk, akkor általában az lesz, hogy flatel, és flopon check-foldol, amivel 2bb-t nyerünk, míg ha limpelünk, akkor vagy az esetek felében dobnunk kell (ha emel, és nincs olyan lapunk amivel mást tudnánk csinálni), vagy ha valami közepes lappal ( pl) limp-callolunk és aggro postflop, akkor gyakran kell majd dobnunk.

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper köszi még egyszer a segítségedet, ismét nagyon hasznos volt.
    np, gl
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #9077
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy itt a river call jó? igazából elég rossz szájízzel calloltam riveren, utólag meg végig gondolva nem nagyon tudok elképzelni sok mindent ami turn call/river all in-t játszik és gyengébb nálunk.

    Full Tilt - $5|15/30 NL (2 max) - Holdem - 2 players

    Hand converted by PokerTracker 4


    SB: 21.33 BB (VPIP: 100.00, PFR: 36.36, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 11)
    Hero (BB): 12 BB


    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB


    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has


    SB calls 0.5 BB, Hero checks


    Flop: (2 BB, 2 players)
    Hero checks, SB checks


    Turn: (2 BB, 2 players)
    Hero bets 1 BB, SB calls 1 BB


    River: (4 BB, 2 players)
    Hero bets 2 BB, SB raises to 19.33 BB and is all-in, Hero calls 8 BB and is all-in


    SB shows (Straight, Six High) (Pre 45%, Flop 38%, Turn 9%)
    Hero mucks (Two Pair, Jacks and Twos) (Pre 55%, Flop 62%, Turn 91%)
    SB wins 24 BB

  8. #9078
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    easy call. 12BB-n ne akarj 2 párt dobni soha. Mondjuk én flopon tuti belenyitok, turnon meg ráborítom a 2 párommal, de ez persze attól függ, hogy milyen az ellenfél.

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy itt a river call jó? igazából elég rossz szájízzel calloltam riveren, utólag meg végig gondolva nem nagyon tudok elképzelni sok mindent ami turn call/river all in-t játszik és gyengébb nálunk.

    Full Tilt - $5|15/30 NL (2 max) - Holdem - 2 players

    Hand converted by PokerTracker 4


    SB: 21.33 BB (VPIP: 100.00, PFR: 36.36, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 11)
    Hero (BB): 12 BB


    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB


    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has


    SB calls 0.5 BB, Hero checks


    Flop: (2 BB, 2 players)
    Hero checks, SB checks


    Turn: (2 BB, 2 players)
    Hero bets 1 BB, SB calls 1 BB


    River: (4 BB, 2 players)
    Hero bets 2 BB, SB raises to 19.33 BB and is all-in, Hero calls 8 BB and is all-in


    SB shows (Straight, Six High) (Pre 45%, Flop 38%, Turn 9%)
    Hero mucks (Two Pair, Jacks and Twos) (Pre 55%, Flop 62%, Turn 91%)
    SB wins 24 BB
    Utoljára módosítva: 641stone által: 2013. 12. 17. 12:17

  9. #9079
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    easy call. 12BB-n ne akarj 2 párt dobni soha. Mondjuk én flopon tuti belenyitok, turnon meg ráborítom a 2 párommal, de ez persze attól függ, hogy milyen az ellenfél.
    nem gondolom hogy floppon jó lenne a donk, pozícióban van rengeteg mindennel flatelhet és utána nem 2 vagy J turnon/riveren mit csinálok?
    Utoljára módosítva: hooc által: 2013. 12. 17. 17:27

  10. #9080
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy itt a river call jó? igazából elég rossz szájízzel calloltam riveren, utólag meg végig gondolva nem nagyon tudok elképzelni sok mindent ami turn call/river all in-t játszik és gyengébb nálunk.

    Full Tilt - $5|15/30 NL (2 max) - Holdem - 2 players

    Hand converted by PokerTracker 4


    SB: 21.33 BB (VPIP: 100.00, PFR: 36.36, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 11)
    Hero (BB): 12 BB


    SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB


    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has


    SB calls 0.5 BB, Hero checks


    Flop: (2 BB, 2 players)
    Hero checks, SB checks


    Turn: (2 BB, 2 players)
    Hero bets 1 BB, SB calls 1 BB


    River: (4 BB, 2 players)
    Hero bets 2 BB, SB raises to 19.33 BB and is all-in, Hero calls 8 BB and is all-in


    SB shows (Straight, Six High) (Pre 45%, Flop 38%, Turn 9%)
    Hero mucks (Two Pair, Jacks and Twos) (Pre 55%, Flop 62%, Turn 91%)
    SB wins 24 BB
    Jaja, egy kis info miatt donkolnék a floppon, majd a turn ollé, ha továbbjön addig.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •