Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (213) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Pókerhez számítógép.

  1. #131
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kingmax vagy Kingston. Kingmax 4gb ddr 3 1600 mhz az kb. 10K HUF 36 hónap garanciával, megbízható régi márka. A Kingston 4gb ddr 1600 mhz az kb. 13K HUF, szintén megbízható gyártó, viszont ez valamivel jobb kategória, mint a Kingmax, és lifetime garancia van rá (hivatalosan 99 év, és ha tényleg rossz a RAM akkor nem szórakoznak vele adnak egy új modult és kész). Ezekben gondolkoznék, vannak persze más jó gyártók is (pl. Corsair), de azokról nincs tapasztalatom, áátalában drágábbak is, illetve ezt a két márkát kb. mindenhol lehet kapni. Az üzletben sztem meg tudod beszélni, hogy elviszel 2 darab 4 gigás modult, otthon kipróbálod, és ha megoldotta a gondot, akkor megtartod, ha nem, akkor 3 napon belül visszaviszed és visszakapod a pénzt.
    Annak a garanciának utánanézek akkor. Mindegy honnan rendelem?
    A kipróbálás volt nekem is az első ötletem amikor elkezdett szarakodni a gép, de nem adták így ide. Felhívtam pár boltot az ötlettel

  2. #132
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy ezt fogják mondani. Megveszed, kipróbálod és vagy megtartod vagy visszaviszed, 3napon belül kötelesek indok nélkül visszaadni a pénzt vagy mehetsz a fogyasztóvédelemhez. (de lehet 8 nap nem tudom)
    3 napról tudok, de nekem konkrétan az eladó javasolta ezt a dolgot, úgyhogy rendes volt, szerencsére nem is kellett visszavinnem. A garancia az szerintem kereskedotol független, de én konkrétan a bestbyte oldalán láttam 99 éves garanciával a Kingstont és 36 hónappal a Kingmaxot.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #133
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Rendben, köszi a válaszokat!

  4. #134
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ezt a számítógépet néztem ki, de mielőtt megvenném lenne 1-2 kérdésem hozzátok.

    DELL PC XPS 8700 Intel Core i7-4770 3.4GHz 12GB, 1TB, DVD-RW, NVIDIA GeForce GTX 645 1GB, Win 8 Prof 64bit +egér - Asztali PC/AIO - RCM Computer Webáruház - Webáruház Bérlés, pc alkatrészek, konfiguráció, notebook, netbook, asztali számítógép, szerve

    Kérdéseim:
    1. 1 db 24-es montiort(dvi-d) és egy 30-as dual-dvi monitort kötnék rá egyszerre. Egyrészt az lenne a kérdés, hogy ez lehetséges-e, ill. hogy a videókártya bírja-e 100% megbízhatósággal.
    2. A benne lévő hdd mellé a rendszernek+ adatbázisnak a már meglévő ssd-m szeretném tenni. Ugye ez lehetséges?

    Csak pókerhez kell. Tudom, lenne jobb ár/érték arányú gép is ha nem dell, de relatítv sürgősen kéne és 100% megbízható gép, így pár 10e forintért nem tökölnék, inkább legyen jópár évig hű munkaeszközöm

    Feltételezem ebben az árkategóriában egy ilyen config már csak tudja a fentebb említetteket, de jobb a biztonság, mégiscsak laiukos vagyok a témában.

  5. #135
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ezt a számítógépet néztem ki, de mielőtt megvenném lenne 1-2 kérdésem hozzátok.

    DELL PC XPS 8700 Intel Core i7-4770 3.4GHz 12GB, 1TB, DVD-RW, NVIDIA GeForce GTX 645 1GB, Win 8 Prof 64bit +egér - Asztali PC/AIO - RCM Computer Webáruház - Webáruház Bérlés, pc alkatrészek, konfiguráció, notebook, netbook, asztali számítógép, szerve

    Kérdéseim:
    1. 1 db 24-es montiort(dvi-d) és egy 30-as dual-dvi monitort kötnék rá egyszerre. Egyrészt az lenne a kérdés, hogy ez lehetséges-e, ill. hogy a videókártya bírja-e 100% megbízhatósággal.
    2. A benne lévő hdd mellé a rendszernek+ adatbázisnak a már meglévő ssd-m szeretném tenni. Ugye ez lehetséges?

    Csak pókerhez kell. Tudom, lenne jobb ár/érték arányú gép is ha nem dell, de relatítv sürgősen kéne és 100% megbízható gép, így pár 10e forintért nem tökölnék, inkább legyen jópár évig hű munkaeszközöm

    Feltételezem ebben az árkategóriában egy ilyen config már csak tudja a fentebb említetteket, de jobb a biztonság, mégiscsak laiukos vagyok a témában.
    Ez őrült pénzkidobás. Kb a feléből de max 200k-ból már nagyon jó gépet lehetne építeni ami bőven túlteljesíti a pókeres igényeket.

    De hogy a kérdésedre is válaszoljak a VGA bírni fogja, erre a kártyára 4 monitort is köthetsz ha akarsz. Viszont az ssd-t elképzelhető, hogy nem tudod utólag belerakni, mert elképzelhető, ha megbontod a gép házát az garancia vesztéssel jár. Erre viszont csak az eladó tud válaszolni.
    Steal_ and AlcoholPro like this.

  6. #136
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás Ssd

    Megéri SSD-vel felturbózni egy 90%-ban pókerre használt gépet?

    Valakinek van tapasztalata?

    Valóban minőségi változás tapasztalható?

  7. #137
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megéri SSD-vel felturbózni egy 90%-ban pókerre használt gépet?

    Valakinek van tapasztalata?

    Valóban minőségi változás tapasztalható?
    ha HM2-t használsz, akkor szerintem igen - nekem nagy minőségi ugrás volt egy 7200 rpm-s vinyóhoz képest is

  8. #138
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha HM2-t használsz, akkor szerintem igen - nekem nagy minőségi ugrás volt egy 7200 rpm-s vinyóhoz képest is
    HM2,tournament shark,stars,fulltilt,bwin 14 asztal fut,plusz skype,talk.

    Néha döcög picit

  9. #139
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ezt a számítógépet néztem ki, de mielőtt megvenném lenne 1-2 kérdésem hozzátok.

    DELL PC XPS 8700 Intel Core i7-4770 3.4GHz 12GB, 1TB, DVD-RW, NVIDIA GeForce GTX 645 1GB, Win 8 Prof 64bit +egér - Asztali PC/AIO - RCM Computer Webáruház - Webáruház Bérlés, pc alkatrészek, konfiguráció, notebook, netbook, asztali számítógép, szerve

    Kérdéseim:
    1. 1 db 24-es montiort(dvi-d) és egy 30-as dual-dvi monitort kötnék rá egyszerre. Egyrészt az lenne a kérdés, hogy ez lehetséges-e, ill. hogy a videókártya bírja-e 100% megbízhatósággal.
    2. A benne lévő hdd mellé a rendszernek+ adatbázisnak a már meglévő ssd-m szeretném tenni. Ugye ez lehetséges?

    Csak pókerhez kell. Tudom, lenne jobb ár/érték arányú gép is ha nem dell, de relatítv sürgősen kéne és 100% megbízható gép, így pár 10e forintért nem tökölnék, inkább legyen jópár évig hű munkaeszközöm

    Feltételezem ebben az árkategóriában egy ilyen config már csak tudja a fentebb említetteket, de jobb a biztonság, mégiscsak laiukos vagyok a témában.
    szerintem őrültség ilyen gépet venni, sokkal olcsóbban jössz ki ha megveszed egyenként az alkatrészeket és otthon összerakod, nem nagy ördöngősség
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #140
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Csak bukja a garit, ha valamit elbaszarint. Egy 50k-s procinál meg már tud fájni. Viszont a legtöbb helyen ahol megveszed, relatív olcsón össze is rakják neked és egyrészt még úgy is olcsóbb, másrészt nem tudod elbaszarintani.

    Másik oldalról meg a Dell a legjobb PC-s egybegép, rendesen megtervezve, működve. Ha mégis te akarod összerakni akkor előtte írd ide az alkatrészeket amiket kinéztél. Csak pár tipp:
    - ha iPokerre mész, i5 alatt ne is próbálkozz, ha netán 16+ asztal a cél, akkor kell az i7
    - tápon ne spórolj
    - házra érdemes egy picit többet költeni mint a szokásos 5-10k közötti összeg, egyrészt mindig azt nézed, másrészt a komolyabb házakban rendesen meg van tervezve a levegő útja és a zajtompítás is
    - tápon ne spórolj
    - videókártyára csak akkor szánj sokat, ha normál játékokat is akarsz tolni mellette. Egyébként ma már egy középkategóriás is bőven sok
    - tápon ne spórolj

    Na látom relatív gyorsan kell. Úgy meg nehéz sok napig pöcsölni. De mégis mi az a relatív gyors?
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •