Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (213) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Pókerhez számítógép.

  1. #141
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Nekem februárban egy 160k-s konfigot raktak össze ott ahonnan rendeltem teljesen ingyen, és még megkérdezték rakjanak e rá Win 7 64 bit op. rendszert ugyancsak ingyen. Szóval van olyan informatikai kis bolt ahol rugalmasabban kezelik a vevők ügyeit.

  2. #142
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másik oldalról meg a Dell a legjobb PC-s egybegép, rendesen megtervezve, működve.
    Most ezt komolyan mondod? Mit kell megtervezni egy pc-n, amit nem tud egy bárhol összerakott gép?
    Melyik az az alkatrész amit a dell gyárt bele és nem pont olyan mint egy bárhol megvehető? Talán az alaplap lehet dell saját fejlesztés.
    Meg őszintén ez a linkelt gép brutális túlzás pókerre. Mondjuk ha pénz nem számít akkor nincs vele gond.
    Szinte bárhol összeraknak már egy pc-t. Ráadásul nincs az, ha cserélni akar egy alkatrészt akkor vagy viheti a boltba, vagy bukja a garit. Most ugye az ssd-t szeretné berakni pluszba.
    Szerintem pont a ház az amire felesleges költeni, nekem egy kb 10+ éves nagytorony házam van, és jól elvagyok vele.
    Bent van az asztal alatt évek óta csak akkor látom amikor kicserélem benne a gépet.

  3. #143
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Munkaeszközre nem szabad sajnálni a pénzt!
    400K ér vettem laptopot két éve, és nem bántam meg. Gyakorlatilag össze vagyunk nőve...

    FHD 3D. Intel Core i7-2670QM 2.2GHz. 4GB. 750GB. DVD-RW. 3GB GeForce GT 555M. SB X-FI. TV-Tun. Win 7 HPrem 64bit. 9cell. Ezüst

    Nem használom ki? Nem, na és? Cserélni nem kell benne semmit, még kb. 3 év és megveszem megint a legjobbat. Nem az elavult sz@rt cserélgetem évente.

    Vedd csak meg azt a DELL-t szerintem f@sza! Lehet hogy egy laptoppal jobban járnál, ezt gondold át csak.



  4. #144
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most ezt komolyan mondod? Mit kell megtervezni egy pc-n, amit nem tud egy bárhol összerakott gép?
    Melyik az az alkatrész amit a dell gyárt bele és nem pont olyan mint egy bárhol megvehető? Talán az alaplap lehet dell saját fejlesztés.
    Mondjuk a jó, házhoz és az alkatrészekhez passzoló hűtést, az alkatrészek kompatibilitását, a bios normális beállítását? Igen, tudom hogy mindenki ért hozzá, de aztán az esetek 80%-ban kiderül, hogy mégsem konyít az egészhez és mehet a fórumtúrás vagy a szenvedés. Kedvencem, amikor egyesek továbbra is évente rakják újra a Win-t, mert azt úgy kell.

    Nemhiába a Dell az Apple egyik legnagyobb konkurense ebben a szegmensben.
    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg őszintén ez a linkelt gép brutális túlzás pókerre. Mondjuk ha pénz nem számít akkor nincs vele gond.
    Ha mondjuk 5 év életciklussal számol egy gépnél és nem 2-3-al, akkor nyugodtan mehet ez a gép. Pl. iPoker: a legújabb generációs i5 proci már szenved 20 asztallal, akadozik, gondolkodik. i7 húzás nélkül is 24-ig jó max.

    ---
    Laptop csak akkor ha hordozod is, egyébként pénzkidobás és nem is terhelhető olyan szinten.
    Steal_ likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #145
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Köszi srácok a kommenteket, hasznosak voltak, ma már meg is lett rendelve a gép(bár az a config már nem volt, így kicsit még jobb lett választva )

    Nyilván tisztában vagyok vele, hogy olcsóbban össze lehet rakni hasonló kaliberű gépet egyenként, de az a kis extra megbízhatóság pókeresként nekem megéri az extra casht is.

    Legutóbb pl. egy elég ütős gépet vettem 1 éve nagyjából 180k-ért. Már az elejétől kattogott indításnál, legutóbb pedig előjött valami máig ismeretlen probléma, stars befagy pár óránként, megoldást senki sem találta. A tökölés mire megpróbálja az ember megoldani ezeket pedig annyi energiát és bizony dollárt is felemészt, hogy nem ezen az extra 50-100k-n fog múlni, ha cserébe egy jópár évig megbízható gépet tudok venni.

  6. #146
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Tegnap este elszállt a Kingston SSD-m. 4 évet bírt.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 02. 16. 11:12
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #147
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 22.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    És az igaz hogy ilyenkor még olvasható marad, tehát az adatok nem vesznek el róla?

  8. #148
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nem tudom, rákérdezek majd, de szerintem nem. Hiába van az alaplapra kötve, nem ismeri fel.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #149
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 07.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Kimondottan csak pókerre kellene asztali pc ( Pokerstars 12-15 asztal,Holdem manager2,Table ninja,Skype és néha közben egy kis netezgetés ), az egyik ismerősöm ezt a konfigot ajánlotta.
    A hozzá értőket kérdezném, hogy szerintetek megfelelő lenne-e?

    - Asrock H87 PRO4 alaplap 20,305 Ft
    - Asus GT 610 1GB DDR3 GT610-1GD3-L videókártya 10,662 Ft
    - Chieftec CTG-550-80P 550W tápegység 13,321 Ft
    - Cooler Master Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R1 processzor hűtő 9,582 Ft
    - Cooler Master Silencio 551 RC-551-KKN1 fekete számítógép ház 20,175 Ft
    - Intel Core i5-4570 processzor 47,611 Ft
    - Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz KHX16C9B1BK2/8 memória 21,728 Ft
    - Samsung 120GB EVO MZ-7TE120BW SSD meghajtó 19,023 Ft
    - Western Digital 1TB 64MB SATA3 WD10EZRX merevlemez 13,989 Ft

    összesen: 176396 Ft

    Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!

  10. #150
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Csak pókerre szerintem nem kell önálló vga kártya, elég amit az i5 tud, és a 10k-s hűtő is felesleges.
    kispali01 likes this.

Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •