Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (57) összesen
Like Tree36Likes

Téma: Mit tegyek ha elér a Pech széria?

  1. #31
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Én egeret meg billentyűzetet török. A helyi PC boltban imádnak, most hozattam 10 db 790 HUF-os egeret. Már asszony is ráállt erre a módszerre. Az első törött egerét meg is ünnepeltük
    qwertibie, asdator, Krono and 5 others like this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  2. #32
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egeret meg billentyűzetet török. A helyi PC boltban imádnak, most hozattam 10 db 790 HUF-os egeret. Már asszony is ráállt erre a módszerre. Az első törött egerét meg is ünnepeltük
    Én is ezt csináltam anno. De azért rájöttem, hogy a kigrindolhatatlan mennyiségű egér, bill meg monitortörés sem megoldás.
    AlcoholPro likes this.

  3. #33
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem játszom addig, amíg elmúlik a pechszéria
    Mi mutatja meg, hogy vége a szériának, ha nem tolod addig?

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egeret meg billentyűzetet török. A helyi PC boltban imádnak, most hozattam 10 db 790 HUF-os egeret. Már asszony is ráállt erre a módszerre. Az első törött egerét meg is ünnepeltük
    2-3 ilyen olcsó egér után majd kialakul a tolerancia, és drágább cuccot akarsz majd összetörni
    Krono likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #35
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2-3 ilyen olcsó egér után majd kialakul a tolerancia, és drágább cuccot akarsz majd összetörni
    Idén kb. 7 egeret vettem, volt közte olcsóbb, drágább, nem éreztem lényeges különbséget széttörés közben

  6. #36
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Egyszer ràütöttem a billentyűzetre ès egy kipattanò billentyű szemem talàlt. A következő pàr percre nem emlèkszem, nem is igazàn èrtettem mit keres a törött monitor a kàdban...

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idén kb. 7 egeret vettem, volt közte olcsóbb, drágább, nem éreztem lényeges különbséget széttörés közben
    pedig sajnos van - az olcsó egér szilánkosan törik, ha hozzávágod a falhoz és főleg ha erősen rácsapsz vele az asztalra, ami személyi sérülést is okozhat (elvágta a kezem), míg egy középkategóriás egér már nem.
    Végül kénytelen voltam leszokni az olcsó egerek töréséről, mert balesetveszélyes. Vettem drágábbat, és próbálom fejleszteni az önuralmam, illetve leteszem az egeret, mielőtt rába.ok az asztalra
    Koszka9999, Sai, iKeksz and 1 others like this.

  8. #38
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Én féltem a cuccaim, nem törném össze őket. Asztalra is visszafogottan suhintok, beszakadna az egész .
    Hangos káromkodás meg fejcsapkodás jellemző, ha kiborulok.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #39
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ritka, de ha már nem bírom tovább a lejtmenetet akkor elkezdek káromkodni, de közbe átváltok röhögésbe, hogy milyen egy proli vagyok, hogy itt egymagamba óbégatok. Így megenyhülök. Én néha felpofozom magam, ha csinálok több szar lépést. Egeret nem török, mert csak magammal b@szok ki....

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    én még nem ütöttem soha sehova, kicsit furcsa hogy sokan rommá törik a környezetüket
    kínomban röhögni szoktam csak a folytonos coolerek miatt, meg káromkodni mert mindig az van náluk amire gondolok és rossz moveot választok

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •