Oldal: 56 / 126 ElsőElső ... 646545556575866106 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #551
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv !

    Van olyan stat , hogy VS ME , or VS Hero ? Szóval , hogy konkrétan ellenem mi a statja ?
    Ha jól tudom a pt-ben nincs vs hero stat csak a hm2-ben.

  2. #552
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom a pt-ben nincs vs hero stat csak a hm2-ben.
    Jah tényleg , mikor annó megvettem a PT4-et pár napra rá már kiderült , hogy nem tud olyat -,-LóL

    Mostanában ha vissza akarok nézni egy versenyemet , akkor jóval hosszab ideig tart a betöltés mint korábban .Mit csináljak, hogy közben a handjeimet azért ne veszítsem el ?

  3. #553
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában ha vissza akarok nézni egy versenyemet , akkor jóval hosszab ideig tart a betöltés mint korábban .Mit csináljak, hogy közben a handjeimet azért ne veszítsem el ?
    Nagyon sokat számít az hogy mennyi stat van beállítva a report-ba.
    Ezért én pl. a "results" oldalon állítottam be minden aprólékosan, a "statistics" oldalon meg csak stake és hands van, így nagyon gyorsan betölt és vissza tudom nézni a handeket, vagy beállítok még egy statot amire épp kíváncsi vagyok.

    Nem tudom milyen géped van, PT4-hez nagy adatbázissal már nem árt egy viszonylag naprakész gép. Proci csere vagy RAM bővítés segíthet.
    Ha ilyesmi nem jöhet szóba akkor "purge" résznél lehet törölni olyan dolgokat amikkel nem nagyon foglalkozol, VIP freeroll-ok, ilyesmi. Csak alaposan nézd át hogy tényleg azt törlöd-e amit akarsz.
    Ja és database management obv.
    Meg gondolom hogy számít még a vinyó állapota, töredezettség-mentesítés, lemezkarbantartás.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2013. 12. 16. 21:29

  4. #554
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    PT4-ben a statisticsnál a my c net adjusted az micsoda? miben különbözik a my c net-től?

  5. #555
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    PT4-ben a statisticsnál a my c net adjusted az micsoda? miben különbözik a my c net-től?
    ev $ és nyert $
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #556
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ev $ és nyert $
    és mtt-nél vagy sng-nél reálisan megmondja mekkora az ev $ ? mert ott sokkal több tényező van mint cg-nél

  7. #557
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sokat számít az hogy mennyi stat van beállítva a report-ba.
    Ezért én pl. a "results" oldalon állítottam be minden aprólékosan, a "statistics" oldalon meg csak stake és hands van, így nagyon gyorsan betölt és vissza tudom nézni a handeket, vagy beállítok még egy statot amire épp kíváncsi vagyok.

    Nem tudom milyen géped van, PT4-hez nagy adatbázissal már nem árt egy viszonylag naprakész gép. Proci csere vagy RAM bővítés segíthet.
    Ha ilyesmi nem jöhet szóba akkor "purge" résznél lehet törölni olyan dolgokat amikkel nem nagyon foglalkozol, VIP freeroll-ok, ilyesmi. Csak alaposan nézd át hogy tényleg azt törlöd-e amit akarsz.
    Ja és database management obv.
    Meg gondolom hogy számít még a vinyó állapota, töredezettség-mentesítés, lemezkarbantartás.

    Jah, resultsba kell visszanézni , ott pik - pak bejönn sok tour , köszi !

  8. #558
    Tag szazsa avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 11.
    Hely
    harrogate
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    hali megvettem a pt 4 et. de a postgresql8.3 van fent szeretnem frissiteni a legujjabbra.
    szoval arra gondoltam h ujra rakok mindent windows ilyesmi es ugy teszem fel a legujabb postgresql-t
    szeretnek tudni par dolgot mielott elkezdem es nem akarok hulyeseget csinalni elveszteni az adatokat ilyenek.

    ha kimentem a handeket az utana vissza tudom tenni az uj postgresql-be
    a pt4 hez egyszer hasznaltam a reg kodot nem lesz abbol gond ha megint hasznalni akarom
    valami tanacs esetleg a hddvel kapcsolatba hova tegyem a postgresql-t h osszam ki a particiokat mekkorak legyenek 380gb os a hdd kb csak netezni meg pokerezni hasznalom.

    koszi

  9. #559
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet szazsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali megvettem a pt 4 et. de a postgresql8.3 van fent szeretnem frissiteni a legujjabbra.
    szoval arra gondoltam h ujra rakok mindent windows ilyesmi es ugy teszem fel a legujabb postgresql-t
    szeretnek tudni par dolgot mielott elkezdem es nem akarok hulyeseget csinalni elveszteni az adatokat ilyenek.

    ha kimentem a handeket az utana vissza tudom tenni az uj postgresql-be
    a pt4 hez egyszer hasznaltam a reg kodot nem lesz abbol gond ha megint hasznalni akarom
    valami tanacs esetleg a hddvel kapcsolatba hova tegyem a postgresql-t h osszam ki a particiokat mekkorak legyenek 380gb os a hdd kb csak netezni meg pokerezni hasznalom.

    koszi
    Ha a handek megvannak akkor manual importtal be tudod hívni őket.
    A kódot 2 gépen használhatod, ha ugyanezen használtad előzőleg akkor itt ugyanúgy használhatod bármennyiszer, és még egy másik gépen is, ha úgy alakulna.
    HDD: attól függ hogy mekkora lesz az adatbázis.
    CG-hez elvileg 10-20 GB-nak elégnek kell lennie, de több millió handdel lehet 80-100 GB is. MTT/SNG-nál nem tudom hogy van.
    Azt nem tudom hogy hogy érdemes a partíciókat megcsinálni, meg hova kellene telepíteni a PT-t/Postgres-t.
    Ha van megfelelő méretű SSD-d akkor Windows-t, PT-t és a Postgres-t is oda érdemes telepíteni. Nagyon megéri.

  10. #560
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet szazsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali megvettem a pt 4 et. de a postgresql8.3 van fent szeretnem frissiteni a legujjabbra.
    szoval arra gondoltam h ujra rakok mindent windows ilyesmi es ugy teszem fel a legujabb postgresql-t
    szeretnek tudni par dolgot mielott elkezdem es nem akarok hulyeseget csinalni elveszteni az adatokat ilyenek.

    ha kimentem a handeket az utana vissza tudom tenni az uj postgresql-be
    a pt4 hez egyszer hasznaltam a reg kodot nem lesz abbol gond ha megint hasznalni akarom
    valami tanacs esetleg a hddvel kapcsolatba hova tegyem a postgresql-t h osszam ki a particiokat mekkorak legyenek 380gb os a hdd kb csak netezni meg pokerezni hasznalom.

    koszi
    Hi

    Ha újrarakod a gépet, akkor csinálj legalább két partíciót! Egyet a rendszernek egy másikat pedig a többi cuccnak. A c:-re csak a windows menjen, meg az illesztőprogramok stb, a másikra rakd a pt4-t. Ha a windowsod meghal, akkor így még a winyóról kimentheted majd a cuccokat a másik meghajtóról. Ha lész vagy a windows telepítéssel, akkor csinálj egy mappát a pt4-nek és a handhistorynak is. A handhistory mappába másold be a handeket, és majd a pt4 telepítése közben ezt a mappát add meg neki amikor kéri a handhistory mappát, de úgy emlékszem magától felismeri, lényegében magától feltelepül lépésről lépésre.
    Én 80Gb-t hagynék a rendszernek, a többi meg a pókeres cuccoknak, ha csak erre használod a gépet.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 12. 18. 21:43

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •