Oldal: 24 / 46 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (455) összesen
Like Tree57Likes

Téma: Osszuk meg egymással tippjeinket!

  1. #231
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Óriás tipp szerintem is, megprörgettem 15K val
    de holnap a MU is nyer!!!
    Nem bízom benne. Sokan Moyes nyakába varrják a szar szereplést, van is benne igazság. DE mióta Carrick sérült, meg lehet nézni, mennyivel szarabb a MU. Ezen kívül RVP sem közelíti meg tavalyi önmagát (plusz meg is sérült megint), pedig tavaly ők ketten vitték a szekeret. Rooney nagyot javult, viszont egyedül kevés.

  2. #232
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jobb ha nem tudod. De ha tényleg elgééé vagy, akkor az esti tippjeid közül párat megjátszok 200 forintért, hátha nyerek 1-2 sörbuyint. Mondjuk ez nem túl valószínű, és így elintézem a te szelvényedet is, sorry!
    ne tedd meg kélek! Eddig aminek vége van 4/3 jött. Köztük a napi legnagyobb odssom is egy 4.85 ös. ne szard el please, had legyek még nagyobb ELGÉ!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #233
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne tedd meg kélek! Eddig aminek vége van 4/3 jött. Köztük a napi legnagyobb odssom is egy 4.85 ös. ne szard el please, had legyek még nagyobb ELGÉ!
    mi kell még?

  4. #234
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi kell még?
    kitettem napközben. Amiknek még nincs vége azok kellenek.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #235
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne tedd meg kélek! Eddig aminek vége van 4/3 jött. Köztük a napi legnagyobb odssom is egy 4.85 ös. ne szard el please, had legyek még nagyobb ELGÉ!
    Te tényleg hihetetlen ELGÉÉÉÉÉ vagy! Most gyüttem vissza a kútról, és nem engedte feladni, mert meghaladta a 400K nyereményt. Lehúztam róla 2 meccset, de még úgy is sok volt, így inkább hagytam az egészet és nem játszottam. Természetesen ezek után tuti bejön az összes, hogy hülyét kapjak. Így viszont megmentettem a te szelvényedet és kaszálni fogsz! Cserébe kérek majd pár %-ot a nyereményedből Mr.Elgééé.

  6. #236
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te tényleg hihetetlen ELGÉÉÉÉÉ vagy! Most gyüttem vissza a kútról, és nem engedte feladni, mert meghaladta a 400K nyereményt. Lehúztam róla 2 meccset, de még úgy is sok volt, így inkább hagytam az egészet és nem játszottam. Természetesen ezek után tuti bejön az összes, hogy hülyét kapjak. Így viszont megmentettem a te szelvényedet és kaszálni fogsz! Cserébe kérek majd pár %-ot a nyereményedből Mr.Elgééé.
    köszi! Rendes tőled! nem kapsz semmit, csak kiírom holnap is, hogy mit teszek. Idő közben már 5 ből 4 jött, nyert a sopron az alba ellen.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #237
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Na ha nem kapok semmit, akkor bánatomban megindalok és megkezdem a szokásos szombat esti alkoholizálást! Hogy miből azt még nem tudom, de nem tartok attól, hogy józanul fogok hazatévedni! Sok sikert az elgéééknek!

  8. #238
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    idő közben 6 ból 5. nagyon sima hulll city D lejött.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #239
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    idő közben 6 ból 5. nagyon sima hulll city D lejött.
    mennyit hoz, ha jön?

  10. #240
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mennyit hoz, ha jön?
    Eddig olyan 30K a plusz, de ha a reims letudna X el ni, akkor lenne kb 100K a plusz. 1-0 a 83. percben.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •