Oldal: 27 / 30 ElsőElső ... 172526272829 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (291) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 45fős SnG

  1. #261
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elemző edzőt vagy elemzés felvilágosítást hol lehet találni? Arra gondoltam, hogy legalább azt megmutatja, hogy mi is az elemzés, hogy kell elkezdeni, csinálni helyesen stb.
    Külön topicot indítottam ennek a témának én is, de 1 válasz sem érkezett.

    MTT és MTSNG elemzési módszerek

  2. #262
    Lelkes újonc chickenchireal avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    A HRC honlapon csak a "sima" nash skálák vannak, azt akkor lehet jól használni, ha mögötte regulárok vannak, akik tökéletesen adnak meg vagy pusholnak.
    Kiindulópontnak jó, de ha bárki ( gyenge játékos) sokkal lazábban ad meg, ami nem gyakori, akkor rengeteg lapod -EV-s. Viszont ez hátulról pont fordítva van, mivel ott nem fognak elég lazán megadni, ezért sokkal többel allin mehetnél, mint a nash.

    Elölről a HRC honlapon nincs edge, ami azért is számít ( szerintem), mert 14bb-vel sokkal több +EVsebb szituációt meg tudsz majd játszani később, minthogy egy +0.05dif allint menj, ami a laza call rangük miatt még mínuszos is lehet.

  3. #263
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet chickenchireal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HRC honlapon csak a "sima" nash skálák vannak, azt akkor lehet jól használni, ha mögötte regulárok vannak, akik tökéletesen adnak meg vagy pusholnak.
    Kiindulópontnak jó, de ha bárki ( gyenge játékos) sokkal lazábban ad meg, ami nem gyakori, akkor rengeteg lapod -EV-s. Viszont ez hátulról pont fordítva van, mivel ott nem fognak elég lazán megadni, ezért sokkal többel allin mehetnél, mint a nash.

    Elölről a HRC honlapon nincs edge, ami azért is számít ( szerintem), mert 14bb-vel sokkal több +EVsebb szituációt meg tudsz majd játszani később, minthogy egy +0.05dif allint menj, ami a laza call rangük miatt még mínuszos is lehet.
    Nem tudom weben h van, de szerintem óriási előnye a programnak, hogy össze tudod hasonlítani r/c , r/f és a push equityt. Mert lehet, hogy egy lap pusholva hoz nekünk minimális plusszot, de sokszor annál még egy r/f is sokkal nagyobb +EV.
    chickenchireal likes this.

  4. #264
    Újonc odin avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 06.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    A webes dolog csak annyi, hogy beírogatod a stack méreteket, és az oldal kalkulál egy push, call és over call range-t minden játékosnak.
    Ennyi nem több....

  5. #265
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Szerintetek manapság mekkora ROI hozható a PokerStars 45 fős turbo sng-in? 1,50-es, 3,50-es és 7 dolláros téten. És nagyjából mekkora bankroll kell hozzájuk? Változott a mezőny valamit az évek folyamán?

    Köszi a válaszokat, üdv!

  6. #266
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Erre megint nem lehet válaszolni.. majd jönnek és írják hogy az attól függ..

    De szerintem 15% reális úgy unblock.

  7. #267
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    OK, csak a véleményetekre voltam kíváncsi, ami egyértelmű, hogy szubjektív, de ez nem baj.

  8. #268
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Hu gyerekek ezt a topicot mielobb eletre kell kelteni! Zolibacsi23 neven jatszok psen 45 fosoket! Es mar reg keresem ezt a topicot! Es meg Bia89 is tiszteletet tette!

  9. #269
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Hasznos dolog amugy az a nash kalkulator es sztem M szam szerinti push az evsebb

  10. #270
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    0,5 $-ös téten 2,5 dollárról felvittem 50-ig, az lenne a kérdésem h 1,5 $ nevezésűn mennyivel erősebb a mezőny?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •