Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Playboy Poker - Nyerj karácsonyra iPad minit vagy Galaxy órát 1$-ból!

  1. #21
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Na mégis, vajon ki nyert? A pipitér?
    Amúgy 1000 added:
    http://www.pokerakademia.com/hirek/exkluziv_versenyek/playboy_poker_nyerj_karacsonyra_ipad_minit_vagy_ga laxy_orat_1$_bol/
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Nem volt szép, hogy ennyien lettünk ... Elvesztette a verseny azt a feelinget, hogy csak pár akadémiás reget kell leverni ....

    Legközelebb jó lenne valami szisztéma alapján kiszűrni a betolakodókat.

  3. #23
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nekem speciel már az is megvolt korábban Everesten, ahol egy komplett FT-t sikerült saját kezűleg ledózerolni.
    Amúgy meg én kaptam ma Playboytól invitáló mailt is (jelszóval), úgyhogy legalább is ebben az esetben nem lett volna szükséges a jelszót az oldalra kitenni.
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

    Csak ezért regelni hülyeség ebbe, vagy akármelyik terembe, de ha már van olyan aki tényleg ezért regel, akkor azzal nagy kicseszés ez a nagy létszám.
    dfecco23 likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Én is egyet tudok érteni az előttem szólókkal, nekem is leesett az állam amikor megláttam h 124 entries o.O
    Én csak a nyeremények miatt regeltem be, egy ilyen verseny (itt is kb 35-40 induló volt) már sikerült behúznom, bízom benne, hogy többet is fogok, de most is az órát céloztam meg, de azért egy akadémiás pulóvernek vagy pólónak is örültem volna Meg egyébiránt a bécsi sateliteken is az a 40-80 fő ami szokott lenni.

    SajtiEgon:
    Since you have registered through pokerakademia.com you are entitled to participate in our exclusive Xmas Special Tournament!
    Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy mivel a pa-n keresztül regisztráltál ezért részt vehetsz ezen a versenyünkön, de javítsatok ki ha tévedek.

    Amúgy ki nyert? Remélem betolakodók nem nyertek semmit. Amúgy tényleg ki kellene szűrni ezeket a betolakodókat, mivan, ha épp engem pont valami ilyen homeless ejtett ki? És ezért nem lettem itm???

    Javaslom, hogy az ilyen promókhoz rejtsék el jobban a jelszavakat itt az oldalon belül is, hogy pl csak beregisztrálva lehessen látni ha megnézed az oldalt, akkor tuti lesz a csókának akadémiás regisztrációja, valamint az ilyen jöttmentek nem fogják azt az akadémia oldalán sem látni,csak ha már ide is beregeltek.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  6. #26
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Az első helyet biztosan nem betolakodó nyerte, mert én nem vagyok az.
    Egyébként ugyanezt az emil szöveget kaptam s az én olvasatomban is ugyanazt jelenti.

    Az indulók száma szerintem is meglepően sok volt: gyaníthatóan voltak "betolakodók". Jó megoldás azonban ez ellen csak úgy van, ha a terem valahogy aládolgozik az affiliate-nek. Egy ilyen kiküldött emailre (ami a semminél azért több) viszont megértem, hogy nem bazíroztak az akadémiások...
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #27
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A Playboy Poker egy teljesen új brand, és Magyarországon kizárólag a PókerAkadémia reklámozza. Új brandek esetében, mindig magasabb a résztvevők létszáma, ugyanis nincsen olyan eset, hogy a résztvenni akaró játékosnak már van ott számlája.

    Ha megnézitek a PA Open szatelliten is ebben a teremben voltak eddig a legtöbben. 75 induló volt. Akkor a Playboy Poker nem küldött ki külön hírlevelet, most még ezt is megtette, és így minden Akadémián keresztül regisztrált játékos, egy jól időzített e-mailt is kapott.

    A 124 fő ennek függvényében reális.

    Ennek ellenére, ahogy az a kiírásban is szerepel, csak akadémiás regisztrációval rendelkező játékos nyerheti az ajándékokat, így a hivatalos végeredmény lekérésekor, a játékosok regisztrációjának hova tartozását is ellenőríztetjük.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Tisztelt Admin, az 1000$ added elmaradasanak miertjet meg sem emlitettetek.. vagy az is utolag fog csak a pokerakademiasoknak jarni? Valaszt elore is koszonom!

  9. #29
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Jimmybatsi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin, az 1000$ added elmaradasanak miertjet meg sem emlitettetek.. vagy az is utolag fog csak a pokerakademiasoknak jarni? Valaszt elore is koszonom!
    Tehát összefoglalva:

    A PókerAkadémia leszervez 3 karácsonyi versenyt, ahol extraként hozzávetőlegesen 750.000 forint értékben osztunk ki ajándékokat.

    Mindezért annyit kell a játékosoknak tenni, hogy neveznek az $1-os versenyekre.

    Az ajándékokon felül a verseny pénzes díjalapja szintén kiosztásra kerül.

    Ezek után:

    - van olyan aki nem túl kedvesen beír a fórumba, mert ő úgy értelmezi, hogy a díjalapon és az $1000 értékben hozzáadott ajándékokon kivül még szerinte $1000 készpénzt is kellene osztani.

    - van aki amiatt panaszkodik, hogy túl sok volt a résztvevő, így már meg sem éri.

    Tények:

    - soha nem volt extra $1000 készpénzről szó, ajándékok $1000 értékben volt kommunikálva.

    - teljesen mindegy, hogy mennyi résztvevő vett részt a versenyen, az overlay minden esetben $1000 értékű, hiszen az ajándékok extraként vannak nyújtva. Tehát nagyon-nagyon megéri ezeken a versenyeken játszani!

  10. #30
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A Playboy Pokerrel ellenőríztettük a regisztrációkat, aminek eredménye, hogy minden nyertes pókerakadémiás regisztrációval rendelkezik.

    A 124 játékosból volt néhány külföldön élő magyar játékos és talán néhány külföldi játékos is, azonban ők is pókerakadémiás regisztrációval rendelkeztek.

    A nyeremények intézése e-mailek formájában megkezdődött.
    SajtiEgon, dfecco23 and mkbla like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •