Oldal: 211 / 315 ElsőElső ... 111161201209210211212213221261311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.101 - 2.110 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2101
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol mi a tökömet aggódtok? de most komolyan... hányszor kell már levezetnem, hogy a stars (+ftp) miért is fog licencet venni?! ezen felül mit gondoltok, ha nem venne, akkor hirdetne még a tvben folyamatosan főműsoridőben? kajak nem értem az embereket.
    Ha igényt tartanának a licenszre már megigényelték volna.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #2102
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha igényt tartanának a licenszre már megigényelték volna.
    Ha tudnák hogy kitől kéne igényelni lehet hogy már megigényelték volna.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  3. #2103
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest hogy minden második posztodban köpködöd őket hogy ilyen csaló terem meg olyan csaló terem, még kifizetnéd a koncessziós díjat is helyettük.
    Ismered a a viccet a medvével meg a vadásszal?
    Az, hogy csalnak ill. hogy ***** sok pénzt fogok még náluk keresni, az az én beteg agyamban elfér egymás mellett.
    És istenbizony letenném jan. 1-én a rám eső részt, ha utána 100% törvényesen játszhatnék, és ha jön a NAV, hogy ez mibűl van, akkor mutathatnám nekik a bankszámlámon a PS utalásokat.

  4. #2104
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha igényt tartanának a licenszre már megigényelték volna.
    honnan tudod, hogy mi zajlik a háttérben? lehet, hogy már rég kész a lepapirozása a dolgoknak, csak a bejelentés valami miatt csúszik avagy direkt várnak vele. esetleg nem lehet még igényelni, mert nincs kész a tervezet rendesen, stbstbstb. szar lehet ilyen negatív embernek lenni

  5. #2105
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Nekem 2 kérdésem lenne:
    1. Szerintetek érdemes még január előtt kiutalni a bankroll nagyobb százalékát, hogy ha beb*sz a gebasz nehogy az legyen h nem tudunk hozzá férni a pénzhez, vagy ilyen nem fordulhat elő?
    2. Arra lennék kíváncsi, h akik nagyobb összegeket szoktak kiutalni, azt milyen számlára teszik,milyen számlára érdemes, ill. adóznak-e utána ha igen milyen módon és ha nem, nem félnek e attól,h egy több ezer dolcsis kiutaláskor megkeresi őket a NAV?
    előre is köszi a válaszokat!

  6. #2106
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nekem 2 kérdésem lenne:
    1. Szerintetek érdemes még január előtt kiutalni a bankroll nagyobb százalékát, hogy ha beb*sz a gebasz nehogy az legyen h nem tudunk hozzá férni a pénzhez, vagy ilyen nem fordulhat elő?
    2. Arra lennék kíváncsi, h akik nagyobb összegeket szoktak kiutalni, azt milyen számlára teszik,milyen számlára érdemes, ill. adóznak-e utána ha igen milyen módon és ha nem, nem félnek e attól,h egy több ezer dolcsis kiutaláskor megkeresi őket a NAV?
    előre is köszi a válaszokat!
    Tisztelt NAV, mi vagy becsületesen adózó polgárok vagyunk vagy bukó fishek akiknek csak a szájuk jár és nagyzolunk. Nincs semmi titkolnivalónk, pénzünk sincs.

    Egyébként Srill a válasz mindkét kérdésedre egy bizonyos összegig, afelett pedig külföldi bankszámla és állampolgárság, de valamilyen afrikai vagy távol-keleti országban.
    Nero23 likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #2107
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Érdemes elolvasni akit érdekel, hogy hol is tartunk.Szerencsejáték hírportál: FortunaWeb - tiszta szerencse

  8. #2108
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Azon morfondírozok, hogy a törvény szervezőt és játéktípust említ. Ezek szerint ha a Rational Group kér és kap engedélyt pókerre, akkor abban benne van a PS és az FTP is? Úgy már csak megéri nekik.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  9. #2109
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nekem 2 kérdésem lenne:
    1. Szerintetek érdemes még január előtt kiutalni a bankroll nagyobb százalékát, hogy ha beb*sz a gebasz nehogy az legyen h nem tudunk hozzá férni a pénzhez, vagy ilyen nem fordulhat elő?
    2. Arra lennék kíváncsi, h akik nagyobb összegeket szoktak kiutalni, azt milyen számlára teszik,milyen számlára érdemes, ill. adóznak-e utána ha igen milyen módon és ha nem, nem félnek e attól,h egy több ezer dolcsis kiutaláskor megkeresi őket a NAV?
    előre is köszi a válaszokat!

    Nincs fekete hétfő, nincs világvége még január 1.-én sem lesz hirtelen elérhetetlenek az oldalak és végképp nem nyelik be a pénzeket, nem értem miért paráztok.

  10. #2110
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nekem 2 kérdésem lenne:
    1. Szerintetek érdemes még január előtt kiutalni a bankroll nagyobb százalékát, hogy ha beb*sz a gebasz nehogy az legyen h nem tudunk hozzá férni a pénzhez, vagy ilyen nem fordulhat elő?
    2. Arra lennék kíváncsi, h akik nagyobb összegeket szoktak kiutalni, azt milyen számlára teszik,milyen számlára érdemes, ill. adóznak-e utána ha igen milyen módon és ha nem, nem félnek e attól,h egy több ezer dolcsis kiutaláskor megkeresi őket a NAV?
    előre is köszi a válaszokat!
    Én személy szerint Erzsébet-utalványban szoktam kérni a kifizetést.
    ferkocse and BennyGothiv like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •