Oldal: 162 / 268 ElsőElső ... 62112152160161162163164172212262 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.611 - 1.620 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1611
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    45. perctől néztem, de a bírókra enyhén szólva nem panaszkodhatunk. Gólokat nem lőhetnek helyettünk. Kovacsicznak meg nem vághatják le a lábát, hogy ne 6ot lépjen labdával.
    Ha ne lépi el akkor valószínűleg a sok hiba ellenére is meg lett volna győzelem(ha belövi).
    A nagyon gyenge kezdés után felzárkózunk, átvesszük a vezetést, és sajnos ilyen gyermeteg hibákon elmegy a meccs.

  2. #1612
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet The Trooper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ne lépi el akkor valószínűleg a sok hiba ellenére is meg lett volna győzelem(ha belövi).
    A nagyon gyenge kezdés után felzárkózunk, átvesszük a vezetést, és sajnos ilyen gyermeteg hibákon elmegy a meccs.
    Így van. Saját magunkat vertük meg ÚGY, hogy még a sporik is tudták mi a dolguk.

  3. #1613
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    „Addig tart a mérkőzés, amíg le nem fújják. Gratulálok a csapatnak, úgy gondolom, nagyon nagyot küzdöttünk, egy kicsi hiányzott ahhoz, hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést. Most egy kicsit túl sokan voltak a brazilok…” – mondta Görbicz Anita a találkozót követően.

    Na ezek alapján vagy Görbicz teljesen fogyatékos, vagy amit nem láttam, máshogy nézett ki.

  4. #1614
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Kicsit így keserű szájízzel távozunk, hogy megvertük a spanyolokat, majd kikapunk a braziloktól.

    A szerbek meg a lengyelek győzelme azért elég meglepő sztem.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  5. #1615
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szerbek meg a lengyelek győzelme azért elég meglepő sztem.
    Igen, elég jó, h nem pakoltam meg a franciákat meg a norvégokat nagy pénzzel. Még a németeken gondolkoztam. A mi meccsünkre a brazilokat raktam volna. Szóval ez konkrétan 4ből semmi lett volna

  6. #1616
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Leesett az állam, mikor bemutatták az új szövetségi kapitányt, Pintér Attila személyében.

    Véleményt még most inkább nem mondok, így hirtelen felindulásból.

    Gondolom ti is megdöbbentetek, vélemény?
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #1617
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leesett az állam, mikor bemutatták az új szövetségi kapitányt, Pintér Attila személyében.

    Véleményt még most inkább nem mondok, így hirtelen felindulásból.

    Gondolom ti is megdöbbentetek, vélemény?
    Szerintem jelenleg ennek a hírnek őszintén csak a Győr szurkolói tudnak örülni...
    luckyb555 likes this.

  8. #1618
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Engem kb sokkolt. "Mindenképpen külföldi kapitány lesz".... Meg van rá az esély, hogy majd ő lesz az aki kivisz minket az EB-re, meghogy a kemény fellépésével végre küzdésre bírja a válogatottat, de én erősen pesszimista vagyok és úgy érzem az MLSZ becsapott...

  9. #1619
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Thorles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem kb sokkolt. "Mindenképpen külföldi kapitány lesz".... Meg van rá az esély, hogy majd ő lesz az aki kivisz minket az EB-re, meghogy a kemény fellépésével végre küzdésre bírja a válogatottat, de én erősen pesszimista vagyok és úgy érzem az MLSZ becsapott...
    Itt az lett volna a lényeg, hogy olyan edzőt válasszanak akinek van respektje a zömmel külföldön játszó válogatott játékosok előtt. A kemény fellépés semmit nem ér, ha közben teljesen komolytalan Pintér mind szakmailag, mind emberileg.

  10. #1620
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2013. 12. 17.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Azt hogy szakmailag mit tud honnan tudjátok ? Ott volt valaki az edzésein a taktikai értekezletein? 2szeres bajnok edző, kupagyőztes 2szer . Az eredményei jók . Viszont a kommunikációja , megjelenése , fellépése miatt 10ből 9 embernek unszimpatikus. Nekem az izraeliek elleni kiesés óta nem szimpatikus , akkor is még neki állt feljebb h ők kijutottak stb , inkább behúzta volna a farkát mert az extra égés volt . A nyilatkozataiban is mindig hárítja a felelősséget másba keresi a hibát.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •