Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (84) összesen
Like Tree57Likes

Téma: A PokerSnowie 23 bb/100-zal veri az ellenfeleket

  1. #11
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    na ennyi volt a NL HE cash game.
    térjetek át omaha-ra
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #12
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    hát, én mtt játékos vagyok, ezért egy full ring freez out nl100at toltam. HU-t már nem játszottuk le, mert a progi fordítva rakta be a kisvak nagyvakot Viszont beigazolódott amit már én is sejtettem, hogy sok value-t hagyok a value handjeimben. Ettől függetlenül ha a valós NL100 így működne nem hezitálnék átnyergelni. Gyakorlatilag 1 játékosnak volt light 4bet range-e, volt akinek 100as fold to cbetje volt. Szinte mindegyik snowie-ról elmondható volt, hogy 3bet-hez és restealhez nem igazán tudtak alkalmazkodni (még)
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  3. #13
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    400 handnél vagyunk, szerintem az utolsó 200 handet eltiltelte, mivel elég jól futok, mindjárt hit%runolok

    szerk.:
    Hol a cset ablak? Iinkább felcsalnám magasabb tétre:
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 12. 20. 13:11
    Macko1, Holdenper, kiscash and 2 others like this.

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    HU CAP gondolom nincs benne
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet dosattakk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    toltam 900 hand hu-t. totál beteg, nagyon meglepett mennyire jól és banceoltan játszik. sokat 3betel cr-el és blöfföl, nagyon aggresszívan játsza a drawkat és sokszor slowplayel nutz-zal vica versa, de exploitálható a bot és van hogy egyértelmű kasszában azt írja hogy minusz ev a call pl.: oop voltam JTo cr-elek 8T5 rainbown 4 turn 80%ot emelek, river A-t checkelem ő allin megy én snapcall mutat 97o, de ez kb ha shoveol elégszer lesz blöff. mind1 nagyon jól lehet rajta gyakorolni, ami zavar hogy 0.1 ponttal maradtam le a world classtől.
    Én 6max SH-t próbáltam. Mivel elsőre én is úgy láttam, hogy 0,1 ponttal maradtam le a world classtól, a hsz-ed miatt gyanút fogtam. Aztán rájöttem, hogy ezek azok a handek, amik alapból benne vannak. Az import fülnél tudod kiválasztani a saját handjeidet. 36 hand sikerült extraterrestrial szinten, de még gyűjtöm a mintát. 2k hand után meglátjuk, kíváncsi vagyok. Máris volt egy érdekes hibám egyébként, bár már nem SH-t játszok, de UTG nyitás ellen CO-ból calloltam 66-tal, közben dobni (!!) kellene. :O

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Az "egészséges pókerökológiához" pont egy ilyen programra volt még szükség, mert ugye a póker fejlődése az egy nagyon hasznos dolog, mindenkinek érdeke.
    Macko1, Arsen and chickenchireal like this.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Kis pp vs UTG sima fold, rákerestél volna a coldcalljaidra, láttad volna hogy mínuszos. Most ezt megtette más helyetted, ami neked jó. Viszont mindenki másnak is megcsinálja, ami, lévén negatív összértékű játékról van szó a póker képében, elég nagy szopás.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis pp vs UTG sima fold, rákerestél volna a coldcalljaidra, láttad volna hogy mínuszos. Most ezt megtette más helyetted, ami neked jó. Viszont mindenki másnak is megcsinálja, ami, lévén negatív összértékű játékról van szó a póker képében, elég nagy szopás.
    Akárhogy nézem, nekem pl pluszos és biztos vagyok benne, hogy sokkal nagyobb mintám van mint neked Azért ezek a dolgok nem ilyen egyszerűek, az egy dolog, hogy gto szerint mondjuk dobni kéne, de a legtöbb játékos ellen az exploitív stratégia a célravezető.
    qwertibie likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akárhogy nézem, nekem pl pluszos és biztos vagyok benne, hogy sokkal nagyobb mintám van mint neked Azért ezek a dolgok nem ilyen egyszerűek, az egy dolog, hogy gto szerint mondjuk dobni kéne, de a legtöbb játékos ellen az exploitív stratégia a célravezető.
    Nekem is pluszos 500K handes adatbázist leszűrve!

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    végre megtaláltátok mikki leakjét
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •