Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (84) összesen
Like Tree57Likes

Téma: A PokerSnowie 23 bb/100-zal veri az ellenfeleket

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Limit, pontosabban tudásfüggő. Beülnék NL2-re nyilván jól teljesítene az ottani UTG-k ellen is, de hasonló képességű ellenfelek ellen jobb a dobás.

  2. #22
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is pluszos 500K handes adatbázist leszűrve!
    Hasonlóképp!

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Limit, pontosabban tudásfüggő. Beülnék NL2-re nyilván jól teljesítene az ottani UTG-k ellen is, de hasonló képességű ellenfelek ellen jobb a dobás.
    Na, most a kíváncsiság kedvéért nl400as mineolt handeken is rászűrtem erre...A legtöbb regnek ott is pluszos ez.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    MerACE:

    kenem, én azzal kezdtem hogy kitöröltem ami alapba benne volt sample hand. amúgy is az nálam 9 körül volt az meg ugye expert. szóval tényleg annyi pontom lett de ha gondolod belinkelem a handet én játszottam csak emlékszem rá csak nem vagyok ekkora cocknoob
    Utoljára módosítva: dosattakk által: 2013. 12. 20. 17:18

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Oké, meggyőzhető vagyok.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    dosattakk: Hehe, akkor egy jó nagy véletlennek vagyunk szemtanúi, ez segített nekem abban, hogy észrevegyem, hogy én viszont cocknoob vagyok.

    Ez a program azért még nem tökéletes, és egyáltalán nem biztos, hogy minden szituációban optimálisan játszik, szerintem ez lehet a helyzet a pp-knél is. A program honlapján lehet olvasni az erősségeiről, gyengeségeiről is. Amit nagyon érdekesnek találtam, az a betméretezéssel kapcsolatos dolog egyébként. Meg azért azt se gondoljuk, hogy most egyből mindenki PokerSnowie szinten fog játszani.

    upd.: Ez a mondat viszont elkeserítő: "With PokerSnowie's strengths covered here, we believe that PokerSnowie is not only by far the most advanced artificial intelligence-based software for Poker, but most likely also superior to the world's best poker professionals."

  7. #27
    Lelkes újonc espada99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás KK

    Nagyon jónak tűnik a program, de még lesz rajta mit csiszolni.
    Példaképp itt az egyik handem , 6-max, NL20.

    UTG raise 0.60, MP call, CO raise 2.40, én pedig SB-ből re-raise 6$-ig KK-val. Mindenki dob, CO all-in megy amit callolok. Szerinte itt a helyes megoldás a fold, error ratehez pedig 7.06-ot ír ehhez a movehoz.

    Vagy én értelmezek rosszul valamit a programban ?

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ha ez volt az első 4beted, akkor szerintem KK/AA fogja csak rádtolni, szóval lehet -EV. Nyilván fontos, milyen statjai vannak rólad a gépnek.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ez volt az első 4beted, akkor szerintem KK/AA fogja csak rádtolni, szóval lehet -EV. Nyilván fontos, milyen statjai vannak rólad a gépnek.
    Pont az lenne a lényege az egésznek, hogy a GTO szerinti tökéletes move-ot lépjük meg, szóval marhára nem számít, hogy ki milyen statokkal játszik.
    qwertibie likes this.

  10. #30
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, most a kíváncsiság kedvéért nl400as mineolt handeken is rászűrtem erre...A legtöbb regnek ott is pluszos ez.
    a mineolt handek csalókák ilyen szempontból, mert azt nem látod mit dobott. és small-pp-ket csak akkor visznek sd-ig ha setesedtek vagy wp-zik

    amúgy nekem is plusszos 200k handes mintán, de nem is mindig flatelek vele

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •