Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree7Likes

Téma: samsung p2770hd tv-monitor

  1. #1
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás samsung p2770hd tv-monitor

    Sziasztok!
    KB 2 éves SAMSUNG P2770HD TV-MONITOR ELADÓ!
    Ára:60k
    Bolti ára 90k-110k között mozog ahogy látom!

    Samsung P2770HD 27
    Felbontása:◾1920x1080 pixel felbontás
    ◾5ms válaszidő
    ◾TV-tuner, sztereó hangszóró

    Garanciát nem tudok adni,személyes átvétel budapesten!

  2. #2
    Idegen Kriptofasiszta avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 01.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    60-65 k ft-ért már újat lehet venni 2-3 év garanciával ráadásul azok már led monitorok. De sok sikert az eladáshoz!

  3. #3
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Idézet Kriptofasiszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    60-65 k ft-ért már újat lehet venni 2-3 év garanciával ráadásul azok már led monitorok. De sok sikert az eladáshoz!
    Nem mindegy ,hogy facebook vagy buszfék!De ha találsz ilyet annyiért gl!Én nem találtam igazán neten 80 alatt!
    27 colos ,tv-monitor ,1920*1080as felbontás!
    És nem mindegy,hogy samsung vagy medion a márkája szerintem megbizhatóság és minöség szempontjából!
    De lásd milyen jó fej vagyok, 57k-ig engedek!


    Ár összehasonlítások a Samsung P2770HD monitor, Samsung P 2770HD visszajelzések - ShopMania
    itt 91k

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Jó cucc, imádom a Samsung kijezőket, nekem három is van belőle, de szerintem sem ér ennyit gari nélkül. Azért, mert ezeket már általában nem lehet javítani, ha gond van vele. Ma már nem úgy megy, hogy forraszt rajta egyet a szaki és kér pár ezer forintot. Ha lejár a gari akkor pl. ha tönkremegy a kijelző, és éppen lehet cserélni, már nem fogja megérni, jobb kipótolni a szervízdíjat és újat venni. Nem az az érdekes, hogy boltban mennyiért adják újonnan, hanem hogy használtan mennyit kérnek érte vaterán pl. én is vételben vagyok azért néztem rá, de ennyiért gar nélkül drága.
    bellaurora likes this.

  5. #5
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Páran elmondták már előttem is, így csak annyit fűzök hozzá, hogy 27-es Samsung-okat 70-75+tól lehet kapni (nyilván garival, újonnan) pl. Samsung S27C590H - Monitor - TFT/LCD

    Ennek fényében esetleg fontold meg Tarzan hozzászólását és nézz szét vaterán, hogy mennyiért mennek el a 27-es samsung monitorok használtan...
    bellaurora likes this.

  6. #6
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Szerintetek mennyiért rakjam ki?Újat akarok venni ,ezért adom el!

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Páran elmondták már előttem is, így csak annyit fűzök hozzá, hogy 27-es Samsung-okat 70-75+tól lehet kapni (nyilván garival, újonnan) pl. Samsung S27C590H - Monitor - TFT/LCD

    Ennek fényében esetleg fontold meg Tarzan hozzászólását és nézz szét vaterán, hogy mennyiért mennek el a 27-es samsung monitorok használtan...
    Ami a topicba ki van rakva, abban van TV tuner és bépített hangszóró, ha nem néztem el a típusát, amiket Te linkeltél azokban ez nincs a leírás szerint.

    Vaterán, meg jófogáson és hasonló helyeken kell megnézni, hogy mennyiért adják ezt a kifejezett típust használtan, gari nélkül, kiteszed 1-2000 Ft -al olcsóbban, és akkor lehet, hogy elviszik.

    Szerk.: 40-45 körülre taksáltam hasraütés szerűen, de nem akartam árat mondani rá egy kis utánajárás nélkül.

    10 perc keresgetés után 2013 augusztusi hirdetést találtam ugyanerről a típusról a hardveraprón, gari nélkül kifogástalan állapotban 50 000 Ft -ért kínálták AKKOR. Így azt mondom, hogy most nagyjából 40 vagy maximum 43 000 - 45 000 Ft -ot érhet, nagyot nem tévedtem volna.

    Akkor lennél "jófej" ha fix 40 -ért raknád ki, vagy irányárnak megadnád a 45 000 -et. De szerintem tedd ki hardverapróra, jófogásra, meg vaterára, mondjuk 32 indulólocittel és 48 villámárral, aztán ha szerencséd van feltolják 40 fölé a licitet. Sokkal többért sztem csak baleknak adod el.

    Szerk 2.: aprod.hu -n a decemberi hirdetéseknél már 40 -ért is találtam teljesen ugyanilyet, és még fél év gari is van rajta. Szóval inkább 35-40, és a 40 ropinak még örülhetsz is, és akkor ha mondjuk a szállítási kölséget állod, az úgy relatíve korrekt deal.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 12. 20. 00:51
    bellaurora likes this.

  8. #8
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    Köszi a tippeket még egyszer mindenkinek!Annyira nem vagyok jártas az ilyenekbe,de ha ilyen alacsony árért kellene eladni akkor inkább szerintem megtartom!
    Igy hirdetés jegelve!

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet bellaurora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippeket még egyszer mindenkinek!Annyira nem vagyok jártas az ilyenekbe,de ha ilyen alacsony árért kellene eladni akkor inkább szerintem megtartom!
    Igy hirdetés jegelve!
    Sajnos ez ilyen, mivel egy sorozatgyártott tucat cikkről van szó, és mert az LCD a mai LED paneles kijelzők mellett már elavultnak számít, nagyon hamar veszít az értékéből. Gari nélkül, hasnáltan meg teljes zsákbamacska, mert ha tönkremegy két hónap múlva akkor már valószínűleg nem éri meg a javítás, ha egyáltalán lehet.
    bellaurora likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Mondjuk nem feltétlen az apródos árakból kellene kiindulni. Persze, ott jó árban vannak a dolgok, csak nem biztos hogy megkapod/azt kapod amit rendeltél...
    dfecco23 and bellaurora like this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •