Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (143) összesen
Like Tree235Likes

Téma: Fórum moderáció - Kik legyenek a fórumközösségünk moderátorai?

  1. #131
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha tilos trollkodni, én többet nem írok...


    Az intelligens ember majdnem mindent nevetségesnek talál, az érzékeny ember szinte semmit.

    J.W.Goethe

    asszem túlságosan sensitive a moderátorbrigád....
    "Si tacuisses, philosophus mansisses."

    Boethius

  2. #132
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Trollkodásnak minősül például az is, hogy 22:52-kor előásol egy 7 éves topicot, aminek zéró aktualitása van, beírsz valamit, csupán azért, hogy meglegyen a pólóra való pont, ami még pont hiányzik, majd 22:59-kor megrendelet a polót.
    nagy like - comment of the year

  3. #133
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Si tacuisses, philosophus mansisses."

    Boethius
    Ejnye! Ez úgy hiszem súrolja a személyeskedés határait. Kérlek moderáld magad.

  4. #134
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Igaza van asdatornak. Kismillió olyan értelmetlen, fölösleges hozzászólás született már ami pólóért ment, mégsem lett törölve. Rengeteg, össze sem tudnám számolni és tudni sem kellett hogy hány pontja van az illetőknek mert annyira egyértelmű volt. Azt sem látom tisztán miért ne írhatná be a véleményét egy régi topicba, ahogy elmondta a handelemzős topikokat is lehetne törölni ennyi erővel, a többi régi fölösleges topikot nem is említem amik időről időre felbukkannak. Persze trollkodott, de szerintem az egészséges humor határán belül volt.

  5. #135
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Néha nem értem itt a dolgokat. Egyik oldalról itt van asdator, aki valóban nem a trollkodásról híres, a hsz-ei javarészt handelemzés meg tök szakmai dolgokat ír normális hangvételben, ennek ellenére van egy "troll"-abb hsz-e és rögtön törlésre kerül, meg kihirdetik, hogy utána rögtön rendelt egy pólót.

    A másik oldalról itt vannak azok akik beregelnek, fél órán belül van hat egysoros blogbejegyzés mindenféle innen-onnan ollózott sz.rság, mellette izomból telekommentelik az egy-két éves topicokat teljesen semmitmondó hsz-ekkel, messziről ordít, hogy pontvadásznak, aztán mikor már egy csomóan osszák őket akkor talán lekerülnek a nagyszerű blogok a főoldalról, de a hsz-ek attól maradnak.

    Az is érdekes, hogy most ez a hsz egy rég lecsengett topicba ment, és ez van belőle, nem mintha nem láthattunk volna olyat itt a fórumon, hogy 2008/2009-es regek meg nagyobb játékerőt képviselő tagok ugyanígy hozzászóltak három éves topichoz, aztán három oldalon keresztül mókáztak rajta.
    asdator, don pro, dan9304 and 1 others like this.

  6. #136
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ejnye! Ez úgy hiszem súrolja a személyeskedés határait. Kérlek moderáld magad.
    Csak bizonyítani szerettem volna, hogy még mindig lehet trollkodni (nekem legalábbis ).
    kry likes this.

  7. #137
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak bizonyítani szerettem volna, hogy még mindig lehet trollkodni (nekem legalábbis ).
    Szmájli /arcmimika/ híján zokon vettem, de így már egyértelmű, hogy szállóige csatázni akarsz.

    Alea iacta est.


    ceewyl likes this.

  8. #138
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2013. 12. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Trollkodásnak minősül például az is, hogy 22:52-kor előásol egy 7 éves topicot, aminek zéró aktualitása van, beírsz valamit, csupán azért, hogy meglegyen a pólóra való pont, ami még pont hiányzik, majd 22:59-kor megrendelet a polót.
    Most komolyan kérdezem hogy van akinek olyan fontos egy PA póló hogy folyamatosan azért irkál az oldalon??? Mert én biztos nem venném fel utcán stb tiszta ciki.

  9. #139
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2013. 12. 16.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet antipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan kérdezem hogy van akinek olyan fontos egy PA póló hogy folyamatosan azért irkál az oldalon??? Mert én biztos nem venném fel utcán stb tiszta ciki.
    erről hasonlóképp vélekedem, ha nem lenne rajta a PA logó, akkor még hordanám is, de így semmiképp sem kéne. se utcára, élő pókerrendezvényre meg pláne nem. ha már mindenképp pulcsi kell akkor rendelek egyet starsról a vip store-ból. szóval tényleg érthetetlen ez az egész pontgyűjtő mizéria...

  10. #140
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet lehethogynemvagygyenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erről hasonlóképp vélekedem, ha nem lenne rajta a PA logó, akkor még hordanám is, de így semmiképp sem kéne. se utcára, élő pókerrendezvényre meg pláne nem. ha már mindenképp pulcsi kell akkor rendelek egyet starsról a vip store-ból. szóval tényleg érthetetlen ez az egész pontgyűjtő mizéria...
    Csak az a különbség, h a PS shopban a pontjaidat pénzre is válthatod, ergo ott pénzért veszel egy túlárazott terméket, itt pedig ingyen kapsz egyet.

    Én sem az akadémiás pulóveremben járok a színházba, de pl lejárni futni, leszaladni a sarki kisboltba tökéletes.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •