Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 84 (84) összesen
Like Tree57Likes

Téma: A PokerSnowie 23 bb/100-zal veri az ellenfeleket

  1. #81
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Mi sem szemlélteti ezt jobban, mint hogy jól játszó tanítványaink nagy mintán sokkal jobban megverik a mezőnyt, mint snowie, pedig snowie csak CG-t játszott, és shortban kisebb az edge.
    Annak nagy része szerintem nem HU és valószínűleg nem is GTO.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  2. #82
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Snowie nem von rake-et igaz? Így mondjuk már kicsit kevésbé impresszív teljesítmény.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #83
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Elég unalmas ezzel a snowie-val játszani. És nagyon butának tűnik bizonyos helyzetekben. Rendszeresen dob, ha egy 1000-1500-as potba 100-at hívok. UTG-ből emelésekre meg sokszor dob mind a 8 snowie. És ez a statisztika mit mérhet egy ismert hiperaggró, laza játékosnak? Amatőr szintet?
    Utoljára módosítva: gabaj által: 2013. 12. 31. 21:08

  4. #84
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Kipróbáltam a pokercoach2t... Először beimportáltam a handjeimet ami szerint hol advenced hol épp hogy csak advenced voltam, megnéztem a tanácsait néhol nem igazán értek vele egyet, de nem triviálisan butaságok...
    Az viszont érdekes hogy a robot ellen játszva 2x 100 valahány leosztást Extra-Terrestrial levelt kaptam ami a lehető legjobb...
    Na most már csak azt nem értem hogyha ekkora zseni vagyok akkor miért játszok még NL20on?

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •