Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Unibet Poker - HUD és table selecting kizárása, csökkenő rake a kis téteken

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Lol nem megatarozo oldal az unibet? 50%at adjak microgaming jatekosallomanyanak

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    bocs, de volt valahol egy cikk arról, hogy a bwin forgalmának csak töredékét adja a póker a sportfogadás mellett. még az is benne volt, hogy BL kupanapokon még a nyomorult tippmixen is forint milliárdok forognak.

    szerintem ez az unibetnél is így van. tehát nekik inkább az a lényeg, hogy a jól tejelő sportfogadók x sör után tudjanak pókerezni is valahol, és ne legyen velük nagyon kicseszve.
    Macko1 and Attischa a HUN like this.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 07. 12.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Zoli +1

  4. #24
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    akkor ide se

  5. #25
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Konzultáns, 2+2 aktív fórumozó. Vajon fizet neki a Stars hogy direkt leseggeltesse az Unibetet? Ha befizet egy kezdő 500$-t, akkor bizony hamarabb bukja el a pénzét egy regularokkal teli asztalon, mintha csak fishek ellen játszana. Nos kedves konzultáns úr nem láttál még igazi bálnákat játszani egymás ellen, akik 5 percenként buknak egy BI-t! Mert én téged kiemellek, én meg lecallolom az AI-ed floppon király magassal mert nincs semmid! (megtörtént eset)

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 16.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Nem konkrétan a témához kapcsolódik, de most szeretnék befizetni Unibetre MB-ről, viszont a befizetési opciók között ez nem jelenik meg. Vki nem tudja esetleg mi lehet ennek az oka?

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet sonkás21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem konkrétan a témához kapcsolódik, de most szeretnék befizetni Unibetre MB-ről, viszont a befizetési opciók között ez nem jelenik meg. Vki nem tudja esetleg mi lehet ennek az oka?
    Unibetre akkor tudsz Mb-ről befizetni, ha előtte banki átutalással már fizettél be, akkor jelenik meg csak.
    Amikor én regisztráltam, átutaltam 2000ft-ot, amit jóváírt, utána működött.


    "elkülönítik a játékosokat, nem választhatod meg, hogy melyik CG/SNG játékba szállsz be"

    Sírva röhögök, először az jutott ezembe, hogy csak 2 gomb lesz Cg, meg Sng, a tét is random lesz XD
    Utoljára módosítva: SötétEgér által: 2013. 12. 25. 02:17

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konzultáns, 2+2 aktív fórumozó. Vajon fizet neki a Stars hogy direkt leseggeltesse az Unibetet? Ha befizet egy kezdő 500$-t, akkor bizony hamarabb bukja el a pénzét egy regularokkal teli asztalon, mintha csak fishek ellen játszana. Nos kedves konzultáns úr nem láttál még igazi bálnákat játszani egymás ellen, akik 5 percenként buknak egy BI-t! Mert én téged kiemellek, én meg lecallolom az AI-ed floppon király magassal mert nincs semmid! (megtörtént eset)
    Neki az Unibet fizet azért, hogy úgy tegyen, mintha nem tudná ezt. Azt nyilván nem mondhatja, hogy az a lényeg, hogy minden befizetett $ a teremben maradjon.

    Bálnák egymás ellen játszhatnak nyugodtan, majd addig tologatják a J4 vs 95, Q3 vs 82 partikat, míg a teljes befizetésük rake- re nem változik. Vagy pörgetnek néhányat a kaszinóban, s úgy verik el. Majd befizetnek újra. A reg azonban leszedi őket, majd kiveszi a pénzt, vagy magasabb limiten szedi el más bálnáktól, majd kiveszi, vagy...

    ... De előbb - utóbb kiveszi. Ez a problémájuk. Ezért ezek a "rekreációs játékosok megtartását célzó" intézkedések.

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 16.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Unibetre akkor tudsz Mb-ről befizetni, ha előtte banki átutalással már fizettél be, akkor jelenik meg csak.
    Amikor én regisztráltam, átutaltam 2000ft-ot, amit jóváírt, utána működött.


    "elkülönítik a játékosokat, nem választhatod meg, hogy melyik CG/SNG játékba szállsz be"

    Sírva röhögök, először az jutott ezembe, hogy csak 2 gomb lesz Cg, meg Sng, a tét is random lesz XD
    Ok megpróbálom, köszi a segítséget !

  10. #30
    Lelkes újonc Attischa a HUN avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 27.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    "a szabadidő-, hobbijátékosokra koncentrálnak"
    Egyre több terem ... Felbontják a szerződéseket az afilájt oldalakkal.
    A termeknek nem kellenek a képzett játékosok
    Az első támadás sss stratégia kiszűrése 40 BB min beülő

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •