Oldal: 2 / 17 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (165) összesen
Like Tree50Likes

Téma: PSOP X. - Az első 3 helyezett PókerAkadémia Open beülőt nyer!

  1. #11
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz hogy induljak kell bekötött számla?
    Nem.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemes lenne szerintem megpróbálnod megkérni a 888-at levélben, hogy inaktiválják a régi számlád, hogy tudj újat csinálni. Hátha megértik.
    Az ötlet jó. Gondoltam rá én is, hogy rápróbálok mit mondanak. Írtam nekik magyarul. Meglátjuk

  3. #13
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A PSOP mindenki számára nyitott. Szóval akik már korábban máshonnan regisztráltak azok is részt vehetnek. A PSOP sorozatnak mindig az volt és lesz a lényege, hogy a Pókerakadémia fórumközössége megmérkőzhessen egymással.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Pi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az összetett pontozást illetően: Gondolom az aki nem nevezett egy versenyre az az utolsó utáni helyet kapja abban az adott versenyben amikor az összetett helyezését kiszámolják. Így van ez?
    Ez a remek ötlet hogyan jutott eszedbe? Aki nem nevez az nem kap semmilyen helyet azon a versenyen ahova nem nevezett.

    Azért érdekelne, az elméleted szerint ha nem nevezek honnan tudná bárki hogy engem be kell tenni az utolsó utáni helyre?

  5. #15
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Mr.Pi, OMG!!
    Aki indul, az kap pontot, aki nem, az nem kap.
    A végén összeadják a pontokat, de a legjobb 10-et csak.
    Ennyi.

    Ja, és külön a te kedvedért, ha már két és fél év alatt magadtól nem tudtál rájönni: aki nem indul az nulla pontot kap.
    Utoljára módosítva: SajtiEgon által: 2013. 12. 25. 14:39
    Krono and Maxxxika like this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #16
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Ahha! ja igen így is működhet a dolog. Eddig még nem toltam ilyesmit és nem volt sehol sem leírva a pontozási rendszer. Honnan tudjam?

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Mondjuk igaz, a te verziód ésszerűbb lett volna

    Amúgy írnak a pontozásról a cikkben.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #18
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Pi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahha! ja igen így is működhet a dolog. Eddig még nem toltam ilyesmit és nem volt sehol sem leírva a pontozási rendszer. Honnan tudjam?
    Ha figyelmesen végigolvasod a cikket, akkor abból kiderül minden szvsz.

    "Pontszámítás:

    A versenyeken a TLB versenypont-számítási képlete alapján számoljuk a pontokat. Ennek alapján egy adott fordulóban kiosztásra kerülõ versenypontok száma több tényezõtõl függ majd. Az összetett versenyt az a játékos nyeri, aki a legtöbb versenypontot szerzi. A legjobb 10 eredmény számít."

    És a TLB linken, ha rákattintasz:
    "A versenysorozatok egyes versenyein a TLB versenypont-számítási képlet alapján számoljuk és írjuk jóvá a Verseny Pontokat. A képletet a következőképpen számoljuk:
    A képlet arra szolgál, hogy segítségével kiszámolhassuk azt, hogy az egyes játékosok hány pontot kapnak.

    Pontok = 10 * [sqrt( n )/sqrt( k )] * [1+log(b+0.25)]

    Ahol:

    "n" a résztvevők száma és az értéke maximum 200 lehet ( tehát 200-nál nagyobb indulószám esetén "n" értéke 200 lesz)
    "k" az adott helyezés száma (k=1 az első helyezettnek, és így tovább)
    "b" a buy-in (nevezési díj)"

  9. #19
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    PSOP várom, szeretem! Van valami oka, h így el van nyújtva? Bár nekem jól jön, me így is síelek a felén...
    HUP és HR-t hiányolom nagyon! Szerintem mèg egy mix játék is elfért volna, bár kiváncsi vagyok h a 888 milyen létszámot fog produkálni!

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PSOP várom, szeretem! Van valami oka, h így el van nyújtva? Bár nekem jól jön, me így is síelek a felén...
    HUP és HR-t hiányolom nagyon! Szerintem mèg egy mix játék is elfért volna, bár kiváncsi vagyok h a 888 milyen létszámot fog produkálni!
    A múltban is pontosan ennyi ideig tartott a PSOP. Vasárnap, hétfő, csütörtök, 4 héten keresztül.

    Mi is szerettük volna változatosabbá tenni a sorozatot, de ez volt a maximum a 888 Poker termében. A HU verseny is annak esett áldozatul, hogy még nem tökéletes a 888 Pokeren a HU tornák lebonyolítása. Azonban dícséretes a 888 Poker részéről, hogy előre szóltak és figyelmeztettek. A többi játékforma sajnos nem elérhető MTT strukturában.

    Reméljük a jövőben erre lesz majd lehetőség, de egyelőre csak NLHE és Omaha versenyekre van lehetőség ebben a hálózatban.
    benczy likes this.

Oldal: 2 / 17 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •