Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 12. 24

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 12. 26.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És még is milyen lapra tennéd itt a reget milyen blöffre,hogy olyan vidáman betennéd tpgk-el. Egy donk-call-raise és fish call után te még itt pusholnál?
    Sztem itt flopp call turn ujraértékel, vagy raise fold.
    eennyi.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen fél pot size ellen én is emelnék, ugye a reg miatt nem a jó a call nagyon, emelhet néha s nem nagyon fogjuk tudni hol állunk, meg jöhet jó oddsal tovább javulni és igazából úgysem ellene fogunk sokat nyerni ebben a partiban általában.
    De azért az se mind1, hogy a fish ellen egy jó nagy value, nyilván azért olyan sokat nem fog a reg raiselni.

    Ha potbet lenne agró fish esetén akkor inkább callozom, mert turn commitálhatja magát szépen illetve totál out nélkül lőhet itt is meg ott is tovább.
    "fish ellen tönkremenni" ebben benne van valóban a fenti, hogy a reget hogyan kezeljük,
    de nagyszerű duma!

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, aggro hal ellen én is callozok, meg általában az aggrókat lehet engedni, dőljenek saját kardjukba.
    Nyilván heads up én is ezt csinálnám, hadd lője tovább de itt van egy fishünk is pluszban aki ellen esetleg bestackelődhetünk floppon. Ha callolnánk a maniac raisére, turnön elég nagy bajban lehetünk középen 3way.

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Riverismine23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván heads up én is ezt csinálnám, hadd lője tovább de itt van egy fishünk is pluszban aki ellen esetleg bestackelődhetünk floppon. Ha callolnánk a maniac raisére, turnön elég nagy bajban lehetünk középen 3way.
    a fish betelt most is, amiről mi beszélünk az ugyan ez a szitu csak úgy, hogy a fish egy ismert agró fish lenne és potot hív, amire sokszor jobb a call, mert sok air lehet nála és gyakran betel potot turn is és ellene ugye a legtöbb turn-ön berakjuk szívesen, potbet ellen a reg meg kb maximum fd-vel fog tovább jönni call-lal, ami meg faceup ugye és blöffraiselni meg sose fog kb.

    amire te gondolsz az más, hogy ha a harmadik ember lenne maniac, akkor is jó a call, mert ő sokat fog raiselni, de ha a fish azt megadja, akkor ott én is beraknám, nem akarnék turnt nézni 2 másik emberrel.
    Riverismine23 likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •