Oldal: 31 / 46 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (455) összesen
Like Tree57Likes

Téma: Osszuk meg egymással tippjeinket!

  1. #301
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most értem haza a szelvények feladva pici unokámal séta a parkba elvégre itt a tavasz , az 1 mecs na az már TUTI , 88 percben 3-3 , egymásnak estek a csapatok ugy ahogy vártam.
    ---2--- szelvényem

    Farjestads - Modo kevesebb mint 5,5 gól --- 1.45 2-1
    Aston V. - Swansea
    mind2csapat lő gólt --- 1.85 --- 1-1
    Chester - Gateshead mind2csapat lő gólt --- 1.75 1-1
    Sapa Fehervar - EV Vienna több mint 5,5 gól --- 1.60 5-3

    7.511 szorzó 3 kemény lejel ami ugye lesz 2.86 , várható nyeremény 21.48 , ha lesz nyeremény csak akkor emelek a téten ez az én taktikám mirre leirtam végerdmény 3-3 az 1-szelvényem első mecse na ez kipipálva fortuna istenő legyen velünk . Ámen
    Nos ugy néz ki ezt megnyertem akkor most szundizok vagy 2 órát és estére póker az 1 szelvényem az kuka DE ez se rosz igy ujrakezdésnek.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 12. 28. 21:42

  2. #302
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Meccs kezdés előtt 2.3-ra esett le Cardiff szorzója, amit pozitív jelnek veszek, bár elment a meccs. Vicc, hogy a második papírforma fogadásomat sem tudom hozni viszont nagyon izgalmas játék volt.
    Reméljünk holnapra jobbakat, év utolsó fogadásai.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 12. 28. 20:31
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #303
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meccs kezdés előtt 2.3-ra esett le Cardiff szorzója, amit pozitív jelnek veszek, bár elment a meccs. Vicc, hogy a második papírforma fogadásomat sem tudom hozni viszont nagyon izgalmas játék volt.
    Reméljünk holnapra jobbakat, év utolsó fogadásai.
    Papírforma D volt. Máskor hallgass rám.
    R1per2 likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #304
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mára ezeket találtam csak. A holnapi ajánlat viszont nagyon jó lesz. Rengeteg döntetlen fog születni.

    141 D
    142 D
    156 D V
    Szép ezekre jól rá éreztél , grat foszd ki őket , én még holnapra nem néztem most póker és majd holnap délelőtt filózok rajta.Most nézem hogy a 83 percben szépitettek és a 90+5 -be meg egyenlitettek na ez már mehet a napi mák rovatba.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 12. 28. 21:53
    redoubtable likes this.

  5. #305
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meccs kezdés előtt 2.3-ra esett le Cardiff szorzója, amit pozitív jelnek veszek, bár elment a meccs. Vicc, hogy a második papírforma fogadásomat sem tudom hozni viszont nagyon izgalmas játék volt.
    Reméljünk holnapra jobbakat, év utolsó fogadásai.
    Nézted a mecset ? , nekem 5 napja nem megy a digisport hu. pedig ezért fizettem elő a magyar csomagra.Remélem megegyeznek hamarosan és ujra nézhettem a premier ligát nagyon sok román nézte mivel a román digisportok nem vették meg a jogot.Elég gázos ha 95 percben megy el a mecs nálam olyankor szakad el a cérna .

  6. #306
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Persze, néztem! Nekem elsősorban kis izgalom fokozásról szól a sportfogadás, arra szoktam tenni, amit meg akarok meccset nézni. Ez elsősorban angol bajnokság, BL és persze VB, EB.
    Van hozzá HD digi csatornám, nagyban hozzájárul a szórakozás minőségéhez. Szopónak tűnt, hogy az 5. percben ment el a meccs, de előfordult már ez fordítva is, mikor nagyobb szorzóval "mákoltam"

    BetExplorer - Premier League 2013/2014 stats, Soccer - England - tables, results

    Ezt az oldalt találtam keresgélés közben, meg lehet nézni rajta az oddsok változásait. Azon gondolkodom, hogy felhasználom információ forrásként. Mikor fogadni tervezek meccs előtti percben, megnézem az elmúlt napokban melyik kimenetel szorzója változott legnagyobb mértékben pozitív irányba. Valószínűsítem, hogy ez a változás sokszor a bejövő fogadó tömeg hatását tükrözi (nem 1-2 nappal szoktak lesérülni a játékosok, viszont a legtöbb fogadó ilyenkor teszi meg a tétjét a meccsekre, nem hetekkel előtte). A csökkenő szorzójú papírforma kimenetelre szokott érkezni be a legtöbb amatőr pénz. Ha ezzel szemben fogadok, azzal számolva, hogy a tömeg túlértékel, nagyobb EV lesz a megemelkedett meglepi kimenetel szorzója, bizonyos esetekben akár pluszba fordulva.
    Keresgélek erről az ötletről google, látom nem csak én gondolkodtam ezen:
    http://best-betting-strategies.blogs...ping-odds.html
    http://www.youtube.com/embed/YRBNs7D_Yhs?rel=0

    Legjobb erre ilyesmit oldal lenne, de európai focihoz nem találok:
    http://www.thespread.com/nfl-football-public-betting-chart#.Ur9aKvTuJ2F
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 12. 29. 00:14
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #307
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Szép napot mindenkinek
    A mai ---1--- szelvényem

    Portsmouth-Northampton mind2csapat lő gólt --- 1.70 --- 0-0 Torquay -Exeter mind2csapat lő gólt --- 1.65 ---- 1-3Tottenham-Stoke 1 & DG1-2+(a H nyer és lő leg.2 gólt)--- 1.70-
    N.Li-V.Zvonareva 1 --- 1.15 ---2-0
    Ez igy 5.48 szorzó megjátszva 4.48 az 5 % miat marad 4.27 , várható nyeremény 23.42
    Tétet nem emelek lehet hogy 3 szelvény lesz , a 2 angol ligát az
    ért választottam mert ugy érzem itt is sok gól lesz majd elválik a Tottenham Jan 01 a M.U . VENDÉGE LESZ nagyon nehéz mecse lesz ma kell nyerni hogy ne maradjanak nagyon le. Na Li hazai pályán nagy esélyes remélem hozza a kötelezőt.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 12. 31. 12:09

  8. #308
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    A szelvények feladva akkor jöhet a szurkolás gólokat várok ugy látom az Arsenal mecsen még sehol semmi nem jó ez igy.

    --- 2 --- szelvényem

    Newcastle-Arsenal GG ---- 1.55 ---- 0-1 ---kukába a szelvény
    Wycombe-Fleetwood GG ---- 1.70 ----Elhalasztva
    Chelsea-Liverpool GG ---- 1.45 --- 2-1
    Tottenham-Stoke 1 ---- 1.50 ---
    N.Li-V.Zvonareva 1 ----- 1.15 ---2-0

    szorzó 6.59 x 2.86 ( 3 ) Várható nyeremény 18.85 , na mirre leirtam az Arsenal gólt lőtt
    .

    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 12. 31. 12:10

  9. #309
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Kötésben fogadsz? Miért jó az? Most nem izgulhatod végig a többi meccset.

    Jött az Arsenal fogadás, de szerintem masszív -EV volt ezzel a szorzóval a meccs képe alapján.
    Azonban Chelsea Liverpool döntetlen szorzója 3.45-ről 3.30-ra csökkent, jó fogadásnak tűnik, hogy tegnap megraktam.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #310
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kötésben fogadsz? Miért jó az? Most nem izgulhatod végig a többi meccset.

    Jött az Arsenal fogadás, de szerintem masszív -EV volt ezzel a szorzóval a meccs képe alapján.
    Azonban Chelsea Liverpool döntetlen szorzója 3.45-ről 3.30-ra csökkent, jó fogadásnak tűnik, hogy tegnap megraktam.
    Igen csak kötésben , ha ezeket a mecseket megjátszom külön minim 2 Ron x 5 = 10
    Newcastle-Arsenal GG ---- 1.55 ---- 0-1 ---kukába a szelvény - 2 Ron
    Wycombe-Fleetwood GG ---- 1.70 ----Elhalasztva 2.00 tét visza
    Chelsea-Liverpool GG ---- 1.45 -- 2-1 +2.755
    Tottenham-Stoke 1 ---- 1.50 -- 3-0 +2.85
    N.Li-V.Zvonareva 1 ----- 1.15 --- 2-0 +2.185
    igy lesz = 9.79 nos - 0.21 igyis vesztes és befektettek 10 Ront az Arsenal mecset eltalálom akkor is nagyon kevés a nyeremény még kötésben nagyobb a nyeremény még 3 Ronal is csak igy a rizikó is sokkal nagyobb vannak fénymásolva nyerő szelvényeim amelyeken 10- 15 mecset játszottam.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 12. 31. 12:11

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •