Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (49) összesen
Like Tree22Likes

Téma: soux sportfogadó topicja

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Hát ja, elég szerencsétlenül indul a karrier. De nem csüggedünk. Hihetetlen milyen pontos volt Whitlock. Sajnos ma Painternek nem ment túl jól. Az 1. szettben ha 2-2-nél megcsinálja másabb lett volna a meccs képe véleményem szerint.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    na ennyit a tutiról meg hogy zsinórban 9.. meg 40... persze lehet ezt erőltetni. ha mazohista vagy igazi öröm. és ezt most nem kötekedésből írom.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Király

    Sok sikert kivánok nyerj sok pénzt ne kiméld őket én is ujra kezdem a sportfogadást de nem neten ( Nagyváradon legalább 5 privát fogadó iroda van ). Ha elfogadsz 2 tanácsott ne fogadj ilyen kicsi szorzós mecsekre kevés a haszon , a másik fogadj gólokra az se tuti mert olyan nincs DE sokkal több esélyed van eltalálni . Kersni kell olyan bajnokságokat ahol gól fesztiválok vannak jó most tudom nehezebb mert vakációznak a srácok DE még most is találsz csak keresni kell.Ma az angol bajnokságból nekem a West H - West BA tetszik hogy mingkét csapat lő gólt 1.70 -ért , na ilyenekre gondoltam. Az indoklásom hogy nagyon kell a pont mind2 csapatnak és gólok nélkül nincs pont ezt mindenki tudja . Nekem a nagy hibám hogy sok mecset teszek 1-szelvényre erről le kell szoknom na 1- kicsit hosszu lett . Ja és a tippet meg játszom csak még keresek 2 mecset mellé . GL

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nekem 1 tanácsom van: Minden fogadásodnál írd fel magadnak előre, hogy szerinted mekkora esélye van hogy bejön a tipped. Aztán ha lesz mondjuk 50 fogadás mögötted, akkor látni fogod, hogy a valóság mennyire van összhangban a számításaiddal.
    Maxxxika likes this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    @feketeparduc: Köszi szépen, igyekezni fogok. A gólos fogadásoknál nekem a 0,5 gól fölé tetszik a legjobban csak iszonyatosan kicsi a szorzó. W.H.-WBA-t néztem én is dupla esélybe, de nem mertem megfogadni. Sok sikert neked is a fogadásaidhoz.
    @mikki86: Megfogadom tanácsod.

    Holnapi tippem: Chelsea-Liverpool 1X 1,25

    Indoklás: Általában brusztolós meccset játszunk a Poollal. Steven Gerrard, José Enrique, Daniel Sturridge biztosan kihagyja a mérkőzést. Mourinho nyilatkozata szerint Luiz Suarez is összeszedett egy kisebb sérülést a City ellen, de ha játszik akkor is csak őt kell levenni a pályáról. Chelsea hazai mérleg: 8 győzelem 1 döntetlen 0 vereség.
    Esély a fogadásra: 66,66%
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @feketeparduc: Köszi szépen, igyekezni fogok. A gólos fogadásoknál nekem a 0,5 gól fölé tetszik a legjobban csak iszonyatosan kicsi a szorzó. W.H.-WBA-t néztem én is dupla esélybe, de nem mertem megfogadni. Sok sikert neked is a fogadásaidhoz.
    @mikki86: Megfogadom tanácsod.

    Holnapi tippem: Chelsea-Liverpool 1X 1,25

    Indoklás: Általában brusztolós meccset játszunk a Poollal. Steven Gerrard, José Enrique, Daniel Sturridge biztosan kihagyja a mérkőzést. Mourinho nyilatkozata szerint Luiz Suarez is összeszedett egy kisebb sérülést a City ellen, de ha játszik akkor is csak őt kell levenni a pályáról. Chelsea hazai mérleg: 8 győzelem 1 döntetlen 0 vereség.
    Esély a fogadásra: 66,66%
    Azért a Pool megizzasztotta a Cityt is, nem a Cityn múlt, hogy nem X2 lett a meccs. Pedig szvsz a MC jobb csapat most, mint a Chelsea, nincs egy normális csatáruk.

  7. #17
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Holnapi tippem: Chelsea-Liverpool 1X 1,25

    Indoklás: Általában brusztolós meccset játszunk a Poollal. Steven Gerrard, José Enrique, Daniel Sturridge biztosan kihagyja a mérkőzést. Mourinho nyilatkozata szerint Luiz Suarez is összeszedett egy kisebb sérülést a City ellen, de ha játszik akkor is csak őt kell levenni a pályáról. Chelsea hazai mérleg: 8 győzelem 1 döntetlen 0 vereség.
    Esély a fogadásra: 66,66%
    Ha esély a fogadás pozitív kimenetelére 2/3 és 1.25-ös odds van akkor az masszív -EV szerintem.
    R1per2 and kidelpiero like this.

  8. #18
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet wzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha esély a fogadás pozitív kimenetelére 2/3 és 1.25-ös odds van akkor az masszív -EV szerintem.
    Pontosan!
    Azt kell megértened Soux, hogy mindegy melyik kimenetelre fogadsz, és mi a végeredmény, a szorzók határozzák meg, jó volt e a fogadásod.
    Az említett darts fogadásod is lehet attól még +ev, hogy most elment. Pókerben is preflop ha elbukod AA-al a partit, attól még jó fogadás volt.
    Ha 100% lenne az esélyed, akkor a buki 1.00 szorzót adott volna (sőt 0.95, hogy nyerjen is rajta).

    Szemléltetésképpen az elmúlt két évben kötött 88db meccs közül egy kivétellel, csak meglepire fogadtam (tömeggel szemben) A variancia a magas szorzók miatt nyilván megnő, de ha az a +ev és nem a papírforma szorzója, akkor azt kell megtenni.
    http://www.chartle.net/embed?index=78737
    Leszögezném, hogy ez nagyon kicsi minta, szerencsés fish vagyok, a profit csak a variancia miatt van, az EV görbém nagy valószínűség szerint minuszos. De jól szemlélteti, mennyire nem az számít, hogy "tuti" meccsekre fogad az ember.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 12. 28. 14:31
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Szerintem ezeket a tutikat hagyjad a picsába. Az egész sportfogadás egy büdös nagy lehúzás. Az összes csapat maffiózók kezében van, a sportfogadó irodák szintén. Csak a fogadásról szól minden. Én ezért teszek csak D-t mert általában az fizet legtöbbet. Ezért éri meg a csapatoknak is döntetlent játszani. Az irodáknak is az éri meg a legjobban, mert a sok sportfogadó fish mindig hazait vagy vendéget húz. Be kéne tiltani a sportfogadást rögtön megsszűnének a 15 meg 20M EUR s fizetések, meg a 100M EURs játékos vásárlások.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #20
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezeket a tutikat hagyjad a picsába. Az egész sportfogadás egy büdös nagy lehúzás. Az összes csapat maffiózók kezében van, a sportfogadó irodák szintén. Csak a fogadásról szól minden. Én ezért teszek csak D-t mert általában az fizet legtöbbet. Ezért éri meg a csapatoknak is döntetlent játszani. Az irodáknak is az éri meg a legjobban, mert a sok sportfogadó fish mindig hazait vagy vendéget húz. Be kéne tiltani a sportfogadást rögtön megsszűnének a 15 meg 20M EUR s fizetések, meg a 100M EURs játékos vásárlások.
    Jó, azért egy kicsit túlzó amit írsz, de van valóságalapja. Addig amíg az internetes fogadóirodák reklámjait látjuk mindenhol, nem fog pozitív irányba elmenni az egész procedúra.
    "Zseton kell, nem imidzs"

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •