Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (100) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Egér pókerhez

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    A lézeres érzékelő észleli az apró felületi változásokat, ez lehetővé teszi, hogy a lézeres egér sok olyan felületen is működjön amelyen az optikai egér nem boldogulna. Lényegi különbséget azonban nem lehet tapasztalni egérpadon, szerintem.
    Ezen felül nem nagyon értek az egerekhez, de a Logitech és Razer márkával nem nagyon tudsz melléfogni, ezen felül én még a DPI-t szoktam nézni (minél több annál érzékenyebb az egér, ergo annál gyorsabb, ha jól tudom).

    BT86 likes this.

  2. #52
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Vettem anno két 750Ft-os noname egeret az ósönbe és semmi gond nincs velük, vagyis vele, mert eddig csak az egyiket kellett igénybe vennem.
    Első pár alkalommal vettem 5-8K Ft-os egereket, meg bill, meg minden, de nem vettem észre semmi extrát. Viszi a kurzort, lehet vele írni, annyi.

  3. #53
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vettem anno két 750Ft-os noname egeret az ósönbe és semmi gond nincs velük, vagyis vele, mert eddig csak az egyiket kellett igénybe vennem.
    Első pár alkalommal vettem 5-8K Ft-os egereket, meg bill, meg minden, de nem vettem észre semmi extrát. Viszi a kurzort, lehet vele írni, annyi.
    Én nagyon érzem a különbséget, a pót egerem érezhetően pontatlanabb, kényelmetlenebb, jobban csúszkál rajta az ujjam ha megizzad kicsit stb. Pedig csak egy 4k-s egerem volt. Ezért gondoltam, ha már veszek, akkor kicsit drágábbat veszek, és akkor egy "fullos" egerem lesz évekig.
    Az alapvető dolgokra megfelelőek a legolcsóbbak is. De ha már az embernek napi 10+ órát van a kezében, akkor az a pár ezer plusz nem sok érte.

  4. #54
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon érzem a különbséget, a pót egerem érezhetően pontatlanabb, kényelmetlenebb, jobban csúszkál rajta az ujjam ha megizzad kicsit stb. Pedig csak egy 4k-s egerem volt. Ezért gondoltam, ha már veszek, akkor kicsit drágábbat veszek, és akkor egy "fullos" egerem lesz évekig.
    Az alapvető dolgokra megfelelőek a legolcsóbbak is. De ha már az embernek napi 10+ órát van a kezében, akkor az a pár ezer plusz nem sok érte.
    Hidd el, nekem is napi minimum 10 órát a kezemben van és teljesen kényelmes, faxa

  5. #55
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A G400s, G500s és G700s trióval szemezgetek, de nehezen választok. Mindről kb csak jókat olvastam.
    G700s-t talán túlzásnak érzem, mert az előző egeremen sem használtam a plusz gombokat.
    Egérpadon játszok, van rá esély, hogy különbséget fedezek fel a lézeres és az optikai egér használata között?
    40-60$ között találtam őket, esetleg ebben az árkategóriában tudnátok jobbat ajánlani?
    G500s. Nekem is ilyen van és csak jókat tudok mondani róla. Mivel számítástechnikával foglalkozom elég sok féle és fajta egér megfordult már a kezemben, úgyhogy ha nem akarod megbánni pár hónap múlva a vásárlást, akkor nem veszel olcsó, pláne nem noname egeret. Ebben a kategóriában a G700s pókerhez túlzás (ahogy írod is), a G500s lézeres érzékelője pedig sokkal pontosabb, mint egy "normál" optikai egér. Lehet, hogy soha nem jönne elő a különbség, de árban szinte nincs köztük eltérés és az első nagy potban megtérül, amikor nem nyomsz véletlenül a fold gombra az allin helyett.
    BT86 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #56
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hogy ne csak logitech legyen: Steelseries-re is érdemes egy pillantást vetni mindenkinek aki kényelmes, pontos egérben töri a fejét. A Sensei és a Sensei Raw nagyon precízen megtervezett, igazi gamer egér.

    És ha már egér, jó egérpad nélkül egyik rágcsálóból sem tudjátok kihozni azt ami benne van. Egy jó szövet egérpad pedig 4-5 ezer forint környékén kezdődik, de megéri.
    danfiu and BT86 like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #57
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ja. Egérpad. Nekem egy ilyen van:
    Eg

    Nem volt olcsó, de ezzel szemben drága. Nem is fáj a kezem, mióta használom, pedig előtte voltak gondjaim...
    BT86 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #58
    Tag kukutyin avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Hogy legyen valami "sznob" hozzászólás is: én pl Razer-párti vagyok, már nem rövid ideje, a sorrend Abyssus, Deathadder, Mamba volt, az egérpadom is már azóta kb szintén Razer. Sokan panaszkodnak ilyen-olyan fórumokon a szoftverre, meg néhány alkatrész elhasználódására, nekem semmi bajom nem volt egyikkel sem. De hogy valami tartalom is legyen: NE a DPI meg a gombok száma legyen az elsődleges, hanem hogy a fogása kényelmes legyen. Itt van két link, amit talán érdemes elolvasnod, hátha még mond újat:
    Itt megtalálod, milyen fogáshoz milyen egér jó, ha Razert keresel:
    Razer Gaming Mouse Advisor | Razer
    Itt meg azt, hogy melyik Razer egérpad mire való:
    Razer Gaming Mouse Mat Advisor | Razer

    Ezek a tanácsok persze nem csak Razer egerekhez/egérpadokhoz jók, különben nem mertem volna linkelni
    danfiu and BT86 like this.
    Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik.

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    nekem asztali géphez eddig egy revoltec w102 jött be a legjobban, ár-érték arányban nehéz felülmúlni...laptophoz pedig ajánlanám a kisöccsét, egy c204est
    BT86 likes this.

  10. #60
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, sok új infót mondtatok!
    Akkor szerintem G500s vagy Deathadder lesz, kicsit még utánaolvasok.
    Egérpadjaim 1,5-2k-sak szoktak lenni, a jelenlegi egy ilyen alap trust asszem.
    Amit linkeltél, találtam 11$-ért. Mivel jobb ez, mint egy alap csuklótámaszos pad? Csak mert épp karácsonyra kaptam újat
    Ti amúgy hogy szoktátok mosni őket?

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •